Legionar ponedeljek, 26. oktober 2009 ob 19:12

Jaz se s toboj strinjan, jaz tüdi rojši gren magari v oštarijo na špricar, ali pa v šumo . Samo lidje so že tak, ka ne vidijo več nič okoli sebe, samo takše blesarije še jih pač zanimajo.

Dejan ponedeljek, 26. oktober 2009 ob 21:34

Ke majo to v studii nekše eksperte za kmetijo Haha Pa ovi kar po tabli nekše strategije riše, tak kak pri fuzbali, dere analizirajo napad Hahaha Ne ven no, meni se to zdi prav smešno Hjooj

MHA torek, 27. oktober 2009 ob 10:56

Heh po tobli si že strategije rišejo? Hjooj Čiduže bol čüdni so.

MILAN torek, 27. oktober 2009 ob 12:42

Hihihi to je medij keri mo moč

Legionar torek, 27. oktober 2009 ob 14:50

Po ten kumej vidiš ka nan zgleja še ne gre tak hüdo, dokič majo se lidje še volo s takšimi bedarijami ukvarjati. Hehe

SlovenianDevil torek, 27. oktober 2009 ob 20:15

Dober večer, po dugen časi! Papa

Meni pa se je dobra zdela na začetki ideja kmetije, ki bi se nej živelo tak kak so nekda živeli, ampak za pa je že malo too much.
Prvo so zlüftali lidi, ki so jih dali na kmetijo, kot recimo k**bico La Toyo Zverižjeni , ki pret noben ne zno ka sploh obstaja. Te še pa domnevni intelektualec Artur Nezemljan , ki okoli kože totega malega Janezeka, pa Salome Čarovnica , ded ki če biti baba oz. nešto između, čüdin se ka Damjana Murka nega polek...V ostalih pa je problem da so preveč nepoznani, polek Maje, Fredija pa Mikija še za ostale nesen nikoli čüjo...

Tak me samo okvirno zanima kej se vam zdi o tem ka se zej tota Kmetija jemlje pod drobnogled, zato ka mala deca glejajo goloto ipd.?

Ker na televiziji se nonstop nejdejo filmi, ki je nešče gol, pa ki se strelajo, pa glove sekajo ipd. za pa kak je en od slovencov gol pa je že vse narobe al kej? Pa tisto kej sta se Salome pa Artur zbila Plova oka ....ja no, dve babi sta se bili, je pa hüdo to ka je Artur tote wnb babe ne mogo spokati, res žalostno je bilo to glejati.

To je mojo mnenje o Kmetiji, pa naših ''slavnih'' kmetih...za zjokati Jok

Legionar torek, 27. oktober 2009 ob 21:07

No ja, glede tote golote pa grdega gučaja tan notri se jas ne bi preveč razburja, itak že deca f peten razredi bole grdo gučijo v šoli kak tan na kmetiji. Hihihi

Dejan torek, 27. oktober 2009 ob 21:59

Tota golota pa to ke klejejo še je pri ten nejmeje. Itak fsakši, ki vüsta odpre nič pametnega ne pove. Gnesden itak pri fsakšnen drügen filmi vidiš več golote, grdega guča pa strelaja, kak ge indi. Nej deca le glejajo to, ka do te morti k pameti prišli Hihihi
Je pret Salome rekla, ka je La Toya cela umetna, od losi do jošk Zverižjeni Dere to reče moški, ki je zej ženska... Hm Škoda ka še ne delajo umetnih možgonov.

SlovenianDevil torek, 27. oktober 2009 ob 22:04

Dejan je napisal/a:
Tota golota pa to ke klejejo še je pri ten nejmeje. Itak fsakši, ki vüsta odpre nič pametnega ne pove. Gnesden itak pri fsakšnen drügen filmi vidiš več golote, grdega guča pa strelaja, kak ge indi. Nej deca le glejajo to, ka do te morti k pameti prišli Hihihi
Je pret Salome rekla, ka je La Toya cela umetna, od losi do jošk Zverižjeni Dere to reče moški, ki je zej ženska... Hm Škoda ka še ne delajo umetnih možgonov.


ja finta je v tem, ko vsakič grem na 24ur.com vidim en zanimivi naslov, te pa gren poglednen te pa se Salome nejvečjega angelčka dela, ostali pa so kao nekej meje...glih nešče takšen. Res je da ma vsak človek možnost samoodločanja, ampak meni se zdi to čisti primer za hospitalizacijo v umobolnici...

Dejan torek, 27. oktober 2009 ob 22:08

Ja seveda ma pravico, ka dela s sebo ke če pa kak če. Samo nej malo pret premisli, dere ke takšega zine na televiziji Hihihi

MHA sreda, 28. oktober 2009 ob 21:17

Nema ke premisliti, da nema s čin.

MILAN četrtek, 29. oktober 2009 ob 07:25

Hihihi pa vidi se ka so tote slavne osebe fest mešane narodnosti.

Zvončica četrtek, 29. oktober 2009 ob 23:00

Mislin ka nega dileme pri ten....trije "naši zvezdniki" so ziher iz juga (dvo s prve linije, ena pa venda drügo koleno)....prova beda od oddaje...sen včera (ali kda že) med reklamami po malo glejala ke se je ovi/a Salome strašno primitivno menja/menila (ali kej že)....sramota ka se za takše gluposti penezi dovlejo, nej bi eno pametno dokumentarno naredli pa bi bilo

MILAN petek, 30. oktober 2009 ob 08:13

Vuuhuu samo tiste dokumentarne oddaje nebi mele teko gledalcof pr tptih zej pa se večina naslaja na tumastih glovah.

Dejan petek, 30. oktober 2009 ob 09:34

Seveda rejši naredijo eno tumasto oddajo za tumaste, ki de to glejalo horde lidi, kak pa eno pametno poučno dokumentarno oddajo, od kere bi lidje kej odnesli pa se kej nafčili.

MHA petek, 30. oktober 2009 ob 09:40

Da pa je trifrtole Slovencof tumastih, či jih teko gleja tote frike.

SlovenianDevil petek, 30. oktober 2009 ob 09:41

Eh, dokumentarno? O čen te? Lidje ne glejajo dokumentarnih oddaj, ker v njih noben ne preklija, se ne bijejo, se ne žalijo...zej vidite kakšni so lidje Hjooj Zverižjeni

MILAN petek, 30. oktober 2009 ob 11:27

Vuuhuu na žalost to je naša slika

Legionar petek, 30. oktober 2009 ob 12:17

Jaz bi se strinja z Milanon; to je naša slika. Či nan je prav ali ne, takši smo. Jaaa Smo pa pač lidje voajerji, radi glejamo ke drügi delajo, na skrivomo včosik lükamo k sosidon pa k komi skoz okno, zapa mamo pač šanso to po TV glejati, pa se zgražati, smijati ali kekoli pač... Hehe Nejboljše pri vsen sküper je to, da Kmetije kao nišče ne gleja ( Hehe ), znomo pa fsi ke se tan godi, pa fsi komenteramo. Na POP TV pač vrtijo to ke lidje glejajo in jaz jih čist razmin. Glih gnes sen šteja ka je Kmetija slavnih najbole gledano resničnostni šov vseh časov, ke se Slovenije tiče. Ka nede što užaljeni, POP TV je komercialka, Kmetija pa je namenjena liden ki štejejo rumeni tisk, ka vidijo ke delajo 'zvezde', pa što se je s kon ožena pa što s kon ločja, pa što se je zopja, pa što jemle mamila, pa kera je noseča pa s kon, pa tak dale. In takših lidi je fse več, zato pa de tüdi takših šovov kak je Kmetija pač čiduže več!



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.