SlovenianDevil ponedeljek, 5. april 2010 ob 09:43

http://24ur.com/novice/slovenija/foto-najbolj-smesni-opozorilni-znaki.html

Še več zanimivih znakov Hahaha

SlovenianDevil nedelja, 11. april 2010 ob 16:59

http://www.youtube.com/watch?v=PYC6i9Xod40&feature=player_embedded

Kak se vam zdi? Meni to zgleja nejbojši amaterski kratki film kej sen jih kdokoli vidjo... Pištola Strelec

Dejan sreda, 7. julij 2010 ob 22:54

Gnes sen v Tuši naleta na neverjetno akcijo Vuuhuu Hahaha

TUNČEK sreda, 7. julij 2010 ob 23:41

To je pa dober popust, bi se spločalo prit itüdi 30 km daleč po eno gajbo. Hahaha Hahaha

To me malo spomija na tisto položnico za elektriko.


MILAN četrtek, 8. julij 2010 ob 06:49

Vuuhuu to je zej za toti cejt dere je tak fest vroče

MHA četrtek, 8. julij 2010 ob 09:30

Dejan je napisal/a:
Gnes sen v Tuši naleta na neverjetno akcijo Vuuhuu Hahaha


Ke si nor, gren hitro küpin eno gejbo, ka mi nedo slučejno zodali. Hehe

Dejan četrtek, 8. julij 2010 ob 23:02

Komet na Lotmerkon Hihihi

MILAN petek, 9. julij 2010 ob 07:14

Hihihi TO JE LEP ZAHOD

TUNČEK petek, 9. julij 2010 ob 07:42

Zej že vidin, ke de se treba preseliti v Lotmerk. Skos mote neke zanimivega. Jaaa

MHA petek, 9. julij 2010 ob 09:35

Seveda je skos v Lotmerki neke. Lotmerk je nejlepšo nejbojšo glihta provo mesto! Neje premalo, neje preveko. Lotmerk Punk

MILAN petek, 9. julij 2010 ob 10:51

Ploskač Ploskač TAK SE REČE

TUNČEK petek, 9. julij 2010 ob 12:19

Lotmerk se mi je skos dopadna, samo so mi bli fajn skozi Križofci zato ke je moja mamika bila ot tan. Taka sen jaz več bija tan ali pa na Grlavi, v Lotmerki pa tü pa tan. Je pa resen malo vekši trg ali malo mesto, gi moš fsega pomalen pa tüdi mir, ke ga tak iščemo gnešji den. To ja Nasmeh

MHA nedelja, 17. oktober 2010 ob 14:31

Rodila je 10. 10. 10, 09. 09. 09 in 08. 08. 08

Detroit - MMC RTV SLO

Američanka Barbara Soper je hčerko rodila 10. 10. 2010, kar ne bi bilo nič nenavadnega, če ne bi prvorojenke rodila 8. 8. 2008, drugorojenca pa 9. 9. 2009.

Čeprav je verjetnost za kaj takšnega 50.000.000 : 1, je 36-letni Američanki iz Michigana uspelo. Kot zatrjujeta z možem, je to naključje, saj datumov rojstev svojih treh otrok nista načrtovala.

Medtem ko je bila prvorojenka rojena prav na dan, ki ga je napovedal zdravnik, pa sta druga dva otroka na svet prišla prezgodaj. Rok za drugega otroka je imela Barbie 20. septembra, a je ta na svet prišel 11 dni prej, pri tretjem pa je zgodnji porod (rok je imela 4. novembra) zahteval zdravnik zaradi morebitnih zdravstvenih zapletov.

"To je naš mali čudež"
Barbie je nad posebnostjo datumov rojstev svojih treh otrok navdušena. "To je naš mali čudež," je dejala za The Grand Rapids Press.


Zanimivi datumi rojstev, čiglih ji je mogoče doktor pri zodjen porodi malo pomoga. Nasmeh

Jernej nedelja, 17. oktober 2010 ob 14:47

TUNČEK je napisal/a:
To je pa dober popust, bi se spločalo prit itüdi 30 km daleč po eno gajbo. Hahaha Hahaha

To me malo spomija na tisto položnico za elektriko.




Če nebi plačo položnico me zanima če bi te po opominu mogo več plačati pa kelko?

TUNČEK nedelja, 17. oktober 2010 ob 18:00

Gdove keko bi bija opomin, zej nedugo nazaj smo dobli opomin za plačilo položnice, ke smo jo že pločali. Košta je 22 centof in smo ga zavolo cirkosof, ke lehko sledijo šli pločat direkt na blagajno tiste firme, da je ne blo pristojbine. Če bi ga pločali na banki bi bila pristojbina čes 2 € na bankaneti pa 32 centof - in to fse za samo bogih 22 centof, ke smo jih ne bli v resnici niti upravičeni pločati - birokracija na vrhunci Haha Haha Haha



MHA sreda, 10. november 2010 ob 17:50

Priimek, ki ima kar 24 črk

Berlin - MMC RTV SLO

Bernd Ottovordemgentschenfelde je ime, ki je njegovemu lastniku zaradi zapletenosti zagotovo povzročilo kar nekaj sivih las, a mu je prineslo tudi slavo.

45-letni keramičar iz Porenja se bo namreč zapisal v nemško knjigo rekordov kot človek z najdaljšo kombinacijo imena in priimka v državi.

Bernd je sicer dejal, da se je že večkrat znašel v zadregi, ko je želel na uradnih obrazcih svoj priimek stlačiti v prostor, predviden za podpis, težave pa je imel tudi, kako na svoj kombi spraviti vseh 24 črk priimka.

Enaka usoda je seveda doletela tudi njegovo ženo Sylvio in hčer Nadine, a onidve sta se odločili, da se tega ne gresta, in priimek skrajšali v še znosno obliko Gentschenfelde.

Bernd pa se za takšno rešitev ni odločil, saj meni, da ima pri vsem tem še ... srečo. "Moj oče mi je želel dati tudi še eno lastno ime, a mu je mati to k sreči preprečila," je dejal.



Bernd Ottovordemgentschenfelde Hihihi

TUNČEK sreda, 10. november 2010 ob 18:30

Llanfairpwllgwyngyllgogerychwyrndrobwllllantysiliogogogoch je vas na otoku (in istoimenski grofiji) Anglesey na skrajnem severozahodu Walesa. Nahaja se ob ožini Menai Strait, v bližini mest Menai Bridge in Bangor. Znana je po najdaljšem uradno priznanem krajevnem imenu v Združenem kraljestvu in enem najdaljših imen na svetu sploh, saj v angleščini šteje 58 črk, v valižanščini, ki nekatere pare črk obravnava kot eno črko, pa »le« 51. Na cestnih oznakah je kraj označen kot Llanfairpwllgwyngyll, lokalno je znan tudi kot Llanfairpwll ali Llanfair. Da se loči od ostalih valižanskih krajev, ki ravno tako vsebujejo Llanfair, najkrajšo izvedenko imena zapisujejo kot Llanfair PG.





KE PA PROVIŠ NA IME TOTEGA KRAJA ?

MHA sreda, 10. november 2010 ob 18:36

Adijo murki, ge si pa to nejša? Hehe

TUNČEK sreda, 10. november 2010 ob 18:39

MHA, ke pa kraj z najkrajšin imenon ? Hahaha Hahaha Hahaha

Ko človek izstopi s trajekta v Moskenes, se največkrat prvo odpravi na najbolj južni del Lofotov, v vas z zelo kratkim imenom – Å. Iz griča nad vasjo se odpra čudovit pogled proti otoku Væroy, na vas Å in hribe za njo.

Opomba : vzeto iz enega potopisa







MHA, zej pa hejan pisati, ke moren iti f Qlandijo !

TUNČEK četrtek, 18. november 2010 ob 09:59

Lehko bon tü pa tan objovla celo serijo nenavodnih smrti. Prva je zavolo brode.

Najbolj nenavadne smrti v zgodovini

Vsak izmed nas se zaveda, da bo nekoč napočil njegov čas, torej čas, ko bo moral zapustiti ta svet. Ne moremo pa biti povsem prepričani, na kakšen način in kdaj bomo odšli. Verjetno si tudi spodaj predstavljeni ljudje svoje smrti niso predstavljali na takšen način…

Smrt zaradi brade

Avstrijec Hans Steininger je bil znan po tem, da je nosil najdaljšo brado na svetu. V dolžino je merila kar poldrugi meter, a je zaradi nje tudi umrl. Leta 1567 je kraj, v katerem je živel, zajel požar. Hans je v naglici pozabil zviti svojo brado, potem pa pomotoma stopil nanjo, izgubil ravnotežje, padel in si zlomil vrat.





Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.