TUNČEK nedelja, 30. januar 2011 ob 00:46

zobl je napisal/a:
TUNČEK je napisal/a:
Zobl, po sliki na tvojen profili si se zlo zredija ! Hahaha Hahaha Hahaha

žgojnki z zoblon redijo...


Zmanjšaj zobl, pa če so žgejnki ožejeni dodaj rajši smetano. Veš kak je to dobro..MMMMMM mljask.

zobl nedelja, 30. januar 2011 ob 00:47

TUNČEK je napisal/a:
Zmanjšaj zobl, pa če so žgejnki ožejeni dodaj rajši smetano. Veš kak je to dobro..MMMMMM mljask.


Ja kak pa!

To ja Jaaa Jaaa

TUNČEK nedelja, 30. januar 2011 ob 00:49

Če sen praf informerani, moreš trdo delati, da v enen dnevi posnemeš eno pesen. To je samo eno ponovlanje. Ven kak tote stvari zglejajo, se sen tri leta dela na naši lokalni TV Primorka. Jaaa

zobl nedelja, 30. januar 2011 ob 00:50

SimonGlasbenik je napisal/a:
samo me že obdaja tapravi občutek da ste se tokra zelo zmotili ne pijem več od kar sem poročen in posnel bom v torek svoj 1 avtorski komad in mam že zelo pričakovan dan da van to predstavin


Odlično!

Posnemi kakšen videjo kda boš v studiju tak kak provi pevec, pa nan pošli gor na prleški net ka vidimo tudi mi.

Vupan ka boš posneja lep komad kerega do vrteli na prlešken vali pa tudi tijan doj do primorske na radio caopdistrija f kopri.

SimonGlasbenik nedelja, 30. januar 2011 ob 00:51

tuč si tu

zobl nedelja, 30. januar 2011 ob 00:53

TUNČEK je napisal/a:
Če sen praf informerani, moreš trdo delati, da v enen dnevi posnemeš eno pesen. To je samo eno ponovlanje. Ven kak tote stvari zglejajo, se sen tri leta dela na naši lokalni TV Primorka. Jaaa

on de posneja matrico v studiji v enen mahi potli pa do f studiji mu spolirali malo glos na ekvilajzeri pa zmikslai fse skup ka de na nekaj zglejalo Hahaha

gnesden tehnologija na računalnikih čuda dela, posebej tota glazbena industrija je puna računalniške olepšave, tak kak baban cecke lepše naredijo gda jih v playboji slikajo tak tudi pefcon muziko delajo

SimonGlasbenik nedelja, 30. januar 2011 ob 00:55

ja samo jas bom use eno odpel tako kot se mora neglede na tehnologijo to bo na vse zadnje moj večen nobstojen komad takoj za njim pa bom posnel drugo avtorsko delo prlekija in vino

zobl nedelja, 30. januar 2011 ob 00:56

SimonGlasbenik je napisal/a:
ja samo jas bom use eno odpel tako kot se mora neglede na tehnologijo to bo na vse zadnje moj večen nobstojen komad takoj za njim pa bom posnel drugo avtorsko delo prlekija in vino

sam si pisal besedilo pa muziko ?
al ti je keri napisa to ?

TUNČEK nedelja, 30. januar 2011 ob 01:01

zobl je napisal/a:
TUNČEK je napisal/a:
Če sen praf informerani, moreš trdo delati, da v enen dnevi posnemeš eno pesen. To je samo eno ponovlanje. Ven kak tote stvari zglejajo, se sen tri leta dela na naši lokalni TV Primorka. Jaaa

on de posneja matrico v studiji v enen mahi potli pa do f studiji mu spolirali malo glos na ekvilajzeri pa zmikslai fse skup ka de na nekaj zglejalo Hahaha

gnesden tehnologija na računalnikih čuda dela, posebej tota glazbena industrija je puna računalniške olepšave, tak kak baban cecke lepše naredijo gda jih v playboji slikajo tak tudi pefcon muziko delajo


To fse ven, samo Simon provi, ka mo itak najlepši glos Prlekije, zake bi potli mogli polerati ?

TUNČEK nedelja, 30. januar 2011 ob 01:02

SimonGlasbenik je napisal/a:
ja samo jas bom use eno odpel tako kot se mora neglede na tehnologijo to bo na vse zadnje moj večen nobstojen komad takoj za njim pa bom posnel drugo avtorsko delo prlekija in vino

Zake bi peja o vini, če proviš, da ga ne piješ več, rajši poj o kokti ali čen podobnen !

zobl nedelja, 30. januar 2011 ob 01:02

Tunček

to maš tudi praf.

Simon ma najlepši glos v celi Prlekiji, tak ka jemi nedo polirali glosa na avdijo mix pulti.
Či pa de šteja popevati izven mej Prleške republike, te pa de trbelo nekaj nareti po ten pitanji!

To ja

zobl nedelja, 30. januar 2011 ob 01:05

TUNČEK je napisal/a:
Zake bi peja o vini, če proviš, da ga ne piješ več, rajši poj o kokti ali čen podobnen !


Jegovi poslušalci so lidje keri radi spijejo vino pa to dosti, tak ka po štireh grejo domuNasmeh
Takšnin nemreš popevati o kokti pa kokakoli ampak samo o prlešken vini !

SimonGlasbenik nedelja, 30. januar 2011 ob 01:08

zaradi tega ker se gre za radi vina ker smo se mi za festival že lani znmenili in sen jas za ta namen naredil to pesen

TUNČEK nedelja, 30. januar 2011 ob 01:13

zobl je napisal/a:
TUNČEK je napisal/a:
Zake bi peja o vini, če proviš, da ga ne piješ več, rajši poj o kokti ali čen podobnen !


Jegovi poslušalci so lidje keri radi spijejo vino pa to dosti, tak ka po štireh grejo domuNasmeh
Takšnin nemreš popevati o kokti pa kokakoli ampak samo o prlešken vini !



Če de že moga peti o vini naj poje o ŠIPONI ali RUMENEN MUŠKOTI, zato, ke sta to dobri avtohtoni vini. Zobl ti pasko me, da nede začeja peti o kakši šmarnici ali domoči čmigi ali bognedaj o pikoli ali pomotoma o jabošnici !

MILAN nedelja, 30. januar 2011 ob 09:24

To ja VINO je tržna niša te pa se nenj popevle o jen

TUNČEK torek, 8. februar 2011 ob 16:20

Človik se more modernizerati. Tü je en primer motoriziranih tolig. Ne ven pa ge jih ododvlejo. Hihihi



MHA torek, 8. februar 2011 ob 17:04

Hahaha Pa lüč pa fse je gor To ja

TUNČEK torek, 8. februar 2011 ob 17:09

Fse po pretpisih drogi moj ! Hehe

MILAN torek, 8. februar 2011 ob 17:20

Mislec to pa so tolige za evropsko skupnost Mislec

Lenny torek, 8. februar 2011 ob 17:31

Tak ze pa mo lehko telige gunili do penzije pa či treba do 75. leta Ploskač



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.