TUNČEK petek, 18. februar 2011 ob 17:40

Zej do se pomalen po začela dela na jivah. Glede na droga goriva,
upoštevajte sitoacijo na sliki !

Hehe



MHA petek, 18. februar 2011 ob 18:10

Hehe To ja

Kakši hladilni sistem mo vlečna sila Hehe

TUNČEK petek, 18. februar 2011 ob 18:46

Nibenega se je f kopalkah Hahaha

MHA petek, 18. februar 2011 ob 18:52

Pa zato glih provin kakši hladilni sistem mo Haha

TUNČEK petek, 18. februar 2011 ob 18:57

Natur biološki, če se pa pregreje, pa še tiste krpe vrže doj s sebe, potli pa moreš leteti, se je ženska ne viditi Bokvekaj. Jaaa Pomežik

TUNČEK petek, 18. februar 2011 ob 19:23

Že tretjo leto nigi več ne dobin toke vinjete. Sploh več ne vüjplen na avtocesto...

Pomežik Haha



TUNČEK nedelja, 20. februar 2011 ob 20:24

Zgodba enega Bosonca f slikah (prafzapraf v prometnih znokih) : Kul Hahaha Pomežik



MILAN ponedeljek, 21. februar 2011 ob 08:27

Mislec
Kot slišim si si našel ženo preko oglasa v časopisu.
Ja točno tako.
Kako pa si zadovoljen?
Sem že odpovedal časopis.
Mislec

MHA torek, 22. februar 2011 ob 01:02

Dejan je napisal/a:
Klikni http://www.prlekija-on.net/profil/62/administrator.html te pa na Pošlji zahtevo za prijateljstvo Hihihi

Ze sen si eno ime sposodja pa sen ze te le vida v čen je fora Hahaha Hahaha Hahaha To ja

SlovenianDevil sreda, 23. februar 2011 ob 23:37

Lehko kdo pove v čem je finta, za tiste bole lene? Haha Kul

MHA sreda, 23. februar 2011 ob 23:48

San en človik je lehko jegof prijatel Hehe

SlovenianDevil sreda, 23. februar 2011 ob 23:48

pa še to je chuck norris?

MHA sreda, 23. februar 2011 ob 23:49

Točno tak, san Čak Noris je lehko. Haha

SlovenianDevil sreda, 23. februar 2011 ob 23:54

Brez ka bi pogledno (s tvojo pomočjo) sen ugotovjo...bemo, tak sem leni, da bom pomalem dobjo naziv častni črnogorec...Haha


Ide cigo dol po ulici, pa ga drugi cigo pita kon ide. Pa mu prvi reče v hervisa grem po nekšo jakno pa če de še kej zanimivega. Pa mu drugi reče: ej, dej meni še vzemi ene adidaske, če te nedo dobili Haha Haha

Plavata Mujo pa Haso čez Kolpo na slovensko stron, pa Mujo glih vun iz vode stopi, pa vidi Hasoja kak se vtopla. Pa se mu Haso dere: pomozi mi! Mujo pa mu reče: pa ko je** vas bosance. Brodolom

TUNČEK četrtek, 24. februar 2011 ob 07:57

F prešji držovi smo hodili v JLA in tan so se dobli fsimogoči norodi otadžbine. Met jimi je bija tüdi Haso, ke je pa meja navodo skos gučati vice. Bili so zlo zanimivi, samo enkrat ga je kapetan opozora, ke je nacionalist, se guči vice samo o Muji pa Sulji.

Pa provi Haso : "E sad ču jednoga o Slovencima. Bili su jednom dva Slovenca, zvali se Mujo i Suljo.....

Hahaha Hahaha Hahaha

TUNČEK četrtek, 24. februar 2011 ob 15:59

Mujo in Haso bi skoro obogatela :

TUNČEK sobota, 26. februar 2011 ob 12:37

Jas pa moje nemren spraviti v vodo, ka bi se mogoče nafčila plavati na toti način, ke si ga opisa. Hehe

MILAN sobota, 26. februar 2011 ob 18:41

Mislec tota pa se je dobro nafčila pa hitro

exo nedelja, 27. februar 2011 ob 13:55

Štajerc in Ljubljančan

V sosednjih hišah sta stanovala Štajerc in Ljubljančan.
Štajerc je imel kokoš, ki je na dvorišču vsako jutro znesla jajce, ki jo je Štajerc pobral in si pripravil zajtrk.
Neko jutro pa je kokoš znesla jajce na dvorišču Ljubljančana.
Ko je Štajerc krenil ponjo, jo je pobral Ljubljančan.
Štajerc: "Daj mi jajce!"
Ljubljančan: "Kako, saj je moja, kokoš jo je znesla na mojem dvorišču."
"Ampak, kura je pa moja!"
"Dvorišče pa moje!"
"Vidim, da tako ne bova prišla nikamor. Pri nas na Štajerskem rešimo takšne
primere na zelo preprost način."
"Kako?" reče Ljubljančan.
"Najprej bom jaz tebe brcnil v jajca in štopal, koliko časa boš rabil, da se pobereš, nato boš pa ti mene štopal. Kdor se bo prej pobral, bo dobil jajce!"
"Velja!"
Štajerc vzeme zalet in brcne Ljubljančana v moda z vso močjo. Ljubljančan pade in se v agoniji zvija 34 minut in 16 sekund.
Nato Ljubljančan vzame zalet, nakar mu Štajerc pravi: "Eh, naj ti bo, kar obdrži jajce, bom pa danes zajtrkoval kruh z marmelado."

Vici o Štajercih



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.