MHA sreda, 3. september 2008 ob 21:34

vinko je napisal/a:


al pa toti, ka nemrem druga rečti BIKI!Hjooj Buum

http://www.erevija.com/novica/353318/VIDEO:-Fantje-na-shodu-RBD


Adiiiiijo Hjooj Buum toti še je le zmaga. Oh to pa ne, to mi je nerodno Butl Butl Butl A lohk še koga pozdravim, jas bi vse moje prijatle pozdravo, ja ne pa ja mamico pa očijo tudi, živjo. Pa kej si ti ja nor Hjooj za odstrel Buum Kozlam Kozlam Kozlam

prlek1825 sreda, 3. september 2008 ob 21:50

vsa deca pa vse mlode dikline do znorele z tem! isti drek se dogaja kak te kda je je prišla esmeralda! če so na pop-tvji zmešani z totimi nadaljevankami!

Dejan sreda, 3. september 2008 ob 22:00

Pa to te buje. To poneumlja deco, so čist zmešani s ten. Nekšo oboževanje benda, glasbenika, ... v mejah normale je zdravo, ka nekej poslüšaš, ka se ti dopodne, ka maš kakšega vzornika. Al to... adijo... To je čista norija. Venda bi se spozaklali med sebo zaradi tega.
Pa toti zvezki. To sen ovokrot tüdi gleja po tv. Zvezek s totin motivon je 5x dražji, kak navoden. Te pa deca normalno, ka to čejo meti. To je fse marketing. Pa ka bi tota skupina nej razpola po toti turneji. Glih tak marketing, ka čim več folka gre zej tega glejat, češ, moren še jih zej viditi, ker te razpodnejo...

MHA sreda, 3. september 2008 ob 22:03

Eh na popi pa so tak adijo s totimi nadaljevankami Butl Vrtijo jih skoron celi den. Od treh odvečera pa do sedmih večer, zaron pa ponovitve celo dopudne Butl

Jas sploh ne ven kak lehko eni to glejajo. Drügo se v nadaljevanki ne dogaja kak se jočejo, smejejo, zalübijo, te se ova oženi z drügin, te se po jočejo, na kunci pa se te le z jin oženi. WTF!? Klejen Na popi si brš drgačik nemrejo gledalce obdržati kak razen s ten ka cele dneve Mehiko vrtijo po televiziji Butl

prlek1825 sreda, 3. september 2008 ob 22:34

finta pa je v tem kak to lidje gledijo! to tote malo starejše kmečke ženske ki so nom stop doma so nore na to! pa seveda deca, pa dikline tu okoli 20! drugi pa keri smo pametni pa normalno ke tega ne gledimo! pop-tv je v glovnem ke se tiče glede tega za vluft spistiti! ne rečem večer ma dobre filme pa dnevnik je dosti bojši kak na slo1, samo ke nebi totih nadaljevank vrteli pa bi bili resen super tv!

Makaveli sreda, 3. september 2008 ob 23:31

točno tak...toti pop tv je adijo...niso normalni niti malo pa nemres od zarana pa do vecera meti non stop telenovele te pa se itak v vseh vse po istih kopitih dogaja...
res na kozlaje mi gre ka se čen vležniti pa tv nažgati te pa samo telenovele cele dneve pa pi#"# mater


meni osebno super serije so ki bi mogle biti na pop tv

Friends
Married With Children (Al Bundy) Haha
My Wife And Kids
Fresh Prince From Bel Air
The Simpsons
The Sopranos
Lost
Oz
CSI: Las Vegas
CSI: Miami



to je dobro za glejati ne pa telenovele

Zvončica četrtek, 4. september 2008 ob 01:04

Ploskač Aplavz Jaaa

Nela četrtek, 4. september 2008 ob 01:37

To sem ze cula ja, ka se deci mesa od tega.Butl Ze si lehko mejce pa zvezke pa vsega boga kupijo. Naja to je ena veka blesarijaHeoa

Takak so te s toto Esmeraldo pretirovali. Ka je prisla, pa so se lidje cmerili pa nevem ke vse, tak da bi bogo vidli. Se cula sem, da so lidje sami zahtevali nej se nadaljevanko 1x predvajajo, kak je pre bila lepa. Hjooj Nekda se spotin, so samo eno nadaljevanko predvajali, kesne pa so naenkrat prisli na stiri. Khmm Sej hrvoti tudi tote telenovele predvajajo, samo pri jih je samo ena na sporedi, nepa stiri.

Meni so tudi dobre nadaljevanje: Razocarane gospodinje, Prijatelji, Lost, CSI: Miami, Dr. Hause, Monk....pa se bi lehko nastevala. Se vrtijo sploh ke od tega? Ko sem se duma zivela se se je to dalo viditi na tv. Sicer tote nadaljavanke kej sem ze nastela tudi tu vidim, hvala bogi. To ja

prlek1825 četrtek, 4. september 2008 ob 09:27

sej jaz tudi neman nič proti temo ke se vrti ena! ne pa si resen celi den zapunijo program ke to vrtijo!

stajerc13 četrtek, 4. september 2008 ob 10:35

Ma se vam zdi normalno da sta danes ob 7ih zjutaj, na prarkirišču za čebelnjakom spala fant in punca na pol naga v avtu?!In ko rečem na pol naga mislim reč da sta imela sam majce na sebi in čisto NIČ drugega!
Ne mislit da se zdaj špilam neko puritanko ker sploh nisem ampak vsaka stvar ima določene meje.
Sej punca je bla še vredu ker je bla obrnjena na boku ma tip je bil totalno razkoračen da ja se je vidlo vse kar ni bilo potrebno.
Kaj ga delajo alko in hormoni...sam vseeno menim da določena mladina sploh nima več nobenih zadržkov, kar je zelo narobe.


Hjooj

prlek1825 četrtek, 4. september 2008 ob 10:43

hehe! sto ludi sto čudi!

vinko četrtek, 4. september 2008 ob 20:30

http://24ur.com/ekskluziv/glasba/zaradi-rbd-ponoci-tekla-kri.html

hjooj že po toti Rbd, pokafci ze po norejejo, meni pa se vidi ka so še bole nori jihovi starši.Buum Ke ma takši fačok za delati vuneh po polnoči? Nebi se cudja ce de se se kej zgodilo na totih "koncertih" glede na to kakse zdelovlejo toti fačoki..Heoa

MHA četrtek, 4. september 2008 ob 20:53

Eh, toti pokafci so že čist zmešani. Mene san zanimle či so jin še starši küpili tüdi zvezke za 4 € Mislec Kozlam

prlek1825 četrtek, 4. september 2008 ob 21:03

z totimi rebeldami pa do resen lidje znoreli! pa še po tv samo o tem gučijo! to nemreš vervati ke lehko por tujih pokavcov zmeša pol držove!

Pepek z brega četrtek, 4. september 2008 ob 21:20

Dosti pa so tüdi mediji krivi, ka so kajeri tak fu....i.
Či nebi celi cejt po televiziji trobili ka toti nimoki pridejo k nan, te deca tüdi nebi fčistar poblesavili.

Penezi - penezi

Dejan četrtek, 4. september 2008 ob 21:29

To toti Pro Plus poneumla deco na tv pa na interneti. Po tv durh tote žejfnce rolajo po interneti pa smetijo s totin rbd sranjon. To je samo keš, nič drügo.

vinko četrtek, 4. september 2008 ob 22:02

PIJANI RUSKI ATLET

http://www.rtvslo.si/sport/modload.php?&c_mod=rnews&op=sections&func=read&c_menu=21&c_id=40730

Pijan kak Prlek, san či bi pija našega vinčeka bi še rekord nareda Ploskač Respekt Veselko GorNa zadnje urejal: vinko, dne: četrtek, 4. september 2008 ob 21:07

MHA četrtek, 4. september 2008 ob 22:09

Toti je provi športnik, kak dugo se je priprovla na zahteven skok v višino Hahaha Nosila

prlek1825 četrtek, 4. september 2008 ob 22:20

to nemreš vervati ke penezi delajo z lidmi!

eni lidje se jih znebijo ke sploh ne vejo kda, drugi pa to vejo taktično skasirati, ke se lehko potli smejijo z totih butlov!

te pa se čudimo ke so eni tak vejki bogatoši, drugi pa niti za preživetje nemajo!

MHA torek, 9. september 2008 ob 15:00

MHA je napisal/a:
K nan v Slovenijo je prišla baje nekša glasbena skupin RBD. Što je te sploh to, ali ke so to za pojave? Mislec Zaron sen v avti poslüša ka odovlejo jihove zvezke za šolo, pa navoden zvezek A4 košta 2 evra, zvezek z trdimi platnicami pa 4 evre : hjooj: Buum

Na videji lehko viditi pokafce kak norejejo pa cvilijo na brnišken letališči, namesto ka bi f šolo šli so šli rejši ove na Brnik čakat, je ena cilo rekla ka magari dobi neupravičene vüre f šoli, ka je glovno ka jih je vidla.

Video

Butl


Norišnica se nadalüvle, toti mojo cilo sfojo internetno stron v slovenščini Hjooj

http://rbd.si/



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.