tota ponedeljek, 23. februar 2009 ob 20:58

Dejan je napisal/a:
Ja zglosi se zütra po šesti pa boš vidla Nasmeh Stanovoje 15 Pomežik

Pripravi pepelnikKul Upan, ka moš balkon, čine de ti celo stanovoje smrdelo...

Legionar torek, 24. februar 2009 ob 08:51

Ja ke te ti, še spiš s cigaretlon?Kadilec Hehe

tota torek, 24. februar 2009 ob 08:53

Ne, s cigarojKul Bombe pa sen že nabovila za večerPomežik

Dejan torek, 24. februar 2009 ob 10:06

Pepelnika niman, lehko pa se ena bomba sprozni pa je glihtak vredi za pepeljačo. Balkon pa tüdi je. Samo stolov še v stanovoji nega Hehe

MHA torek, 24. februar 2009 ob 10:43

Te pa mo za šankon, či še stolof nemaš. Pijunca

tota torek, 24. februar 2009 ob 10:46

Či mo malo stali, nas tüdi nede vrag vzejaJaaa Či pa de prehüdo, pa mo pač zalegnili pa bombe metaliHehe

tota torek, 24. februar 2009 ob 15:20

Dejan, sen zahinavila, opet te nesen za rokof pocukala....Neee Da sen bol sramežlive sorte, veš....Hehe

Legionar torek, 24. februar 2009 ob 15:46

Ke se sikirate či nega stolof...Lepše je piti či stojiš, ti duže pivo doj teče. V skrajni sili pa tüdi jas lehko gor po stole skočin.Pomežik

Dejan torek, 24. februar 2009 ob 15:52

Tota, pa si oblübila ka me drügič cukneš za rokof Neee Ge pa si me te vidla?

Mešter pa mi je gnes prestava zadevo na zütra, tak ka zgleja gnes priden v stanovoje samo pit Hihihi

Legionar torek, 24. februar 2009 ob 15:56

Dejan je napisal/a:
Tota, pa si oblübila ka me drügič cukneš za rokof Neee Ge pa si me te vidla?

Mešter pa mi je gnes prestava zadevo na zütra, tak ka zgleja gnes priden v stanovoje samo pit Hihihi
Tüdi pitje je žmetno delo.Kul Kak rečeno, či boš tan, jaz priden tan po šesti, ker te priden s slüžbe. Küpin še jaz kakše bombe?Pomežik

Dejan torek, 24. februar 2009 ob 16:00

Ne nori ze z bombami Nasmeh Jas še moren domu priti. Tebi je fejn, ki boš samo gor po štengah ša Nasmeh

Legionar torek, 24. februar 2009 ob 16:01

Sapa si reka ka moš že postelo.Hihihi

tota torek, 24. februar 2009 ob 16:21

Dejan je napisal/a:
Tota, pa si oblübila ka me drügič cukneš za rokof Neee Ge pa si me te vidla?

Mešter pa mi je gnes prestava zadevo na zütra, tak ka zgleja gnes priden v stanovoje samo pit Hihihi


Ven, ka sen oblübila, zato pa provin, ka sen zahinavila... Na trgi sen malemi tisto cukrno peno kipüvala. Pa voziček sen mela, v keren je blo najzlatejšo detece...

Ka ne bi ke ti gnes večer pobrisa domu. Jas ne mislin zapstoj bomb nositi po LotmerkiNasmeh

Dejan torek, 24. februar 2009 ob 16:25

Ehehe, gnes pa bon jaz vos zajeba Hehe Dere me srečate, me nečete poznati, zej pa bon jas zbrisa Jajks

Pa či bi te šteja viditi tan na trgi, te ne bi moga, da je takša gužva bila, ka si ne dvo metra vida Hahaha
To je resen gnes po bila ena veka žalost.

tota torek, 24. februar 2009 ob 16:28

Ja, kak je te zej, mo metali bombe gnes, ali ne? Se pa se ti bon te venda s six paklon oddužila, ali kak? Vüplen ka neš zej te mule posa zavolo toga..Pomežik

Legionar torek, 24. februar 2009 ob 16:32

Ti samo prnesi bombe či maš v plani, mo že spili.Vrag smejun

Dejan torek, 24. februar 2009 ob 16:37

Ja ti samo privleči tote bombe, vsej meni nede trebalo zej še po štacüni skokati Hihihi

tota torek, 24. februar 2009 ob 16:54

Okoli sedme sen tan, taka mata tečas cejt strelske jorke skopatiHehe

Na zadnje urejal: tota, dne: torek, 24. februar 2009 ob 16:54

tota sreda, 25. februar 2009 ob 06:46

Či bi znola, ka de takša fronta, bi več bomb prnesla.Nasmeh Ka neta ge okoli gučala, ka sta na kunci žedna bilo...Khmm , pa ka smo bitko zgübili zavolo toga, ka nan je bomb sfaliloKul

Legionar sreda, 25. februar 2009 ob 09:21

tota je napisal/a:
Či bi znola, ka de takša fronta, bi več bomb prnesla.Nasmeh Ka neta ge okoli gučala, ka sta na kunci žedna bilo...Khmm , pa ka smo bitko zgübili zavolo toga, ka nan je bomb sfaliloKulNisva blo žedna...Potli sva pr meni še celi šampanjec spilo (či glih je že žmah po jabošnci meja), pa še žganico...Haa Mater, fse sva spilo ke je ge bilo...Mrtev



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.