tota sreda, 18. februar 2009 ob 18:23

Legionar, te držin za besedo... Ke ma pila, pa ma se te že zmenilaKul Zej že tak dugo nesen nič alkoja probala, ka bi me hitro začelo sükati... Sen pa kofetar, taka či to vala...Nasmeh

Legionar sreda, 18. februar 2009 ob 18:30

Ni problem.Pomežik

tota sreda, 18. februar 2009 ob 18:36

Pa ka se neš reža, kdo bon po parkirišči špijonerala... De me še keri prijava, ka čen nekome avto fkrastiHehe Či boš te glih "slučejno" ge na okni, se zaderi doj. Samo ne francosko, da totega jezika res ne venNasmeh

Legionar sreda, 18. februar 2009 ob 18:38

tota je napisal/a:
Pa ka se neš reža, kdo bon po parkirišči špijonerala... De me še keri prijava, ka čen nekome avto fkrastiHehe Či boš te glih "slučejno" ge na okni, se zaderi doj. Samo ne francosko, da totega jezika res ne venNasmeh

Dol z okna te nen vida, ker man okno proti avtobusni obrjeno.Heoa Taka boš me mogla doli na parkirplaci dobiti. Ali pa pozvoniti.Pomežik

Dejan sreda, 18. februar 2009 ob 18:41

Te pa nejbojše ka se zmenita gda de to, pa še mene povobita Kul Samo jas ne pijen kafeja, pride pa v poštev kakši špricar al pa pivo Hihihi Na zdrovje

tota sreda, 18. februar 2009 ob 18:42

Ti si še le dober. Pozvoniti... Ja kumi pa? Hjooj Se pa nimate samo enega zvunca, al kak?Hehe

Dejan, veš ka de te kakšen špricar za tebe tüdi opaJaaa

Na zadnje urejal: tota, dne: sreda, 18. februar 2009 ob 18:44

Legionar sreda, 18. februar 2009 ob 18:43

Dejan je napisal/a:
Te pa nejbojše ka se zmenita gda de to, pa še mene povobita Kul Samo jas ne pijen kafeja, pride pa v poštev kakši špricar al pa pivo Hihihi Na zdrovje

Jas sen tüdi bolj ljubitelj piva pa špricarof, taka mo glih fejn drüžba; midva va pilo, tota pa de noj okoli po oštarijah vozila.Vrag smejun

tota sreda, 18. februar 2009 ob 18:47

Legionar je napisal/a:
Dejan je napisal/a:
Te pa nejbojše ka se zmenita gda de to, pa še mene povobita Kul Samo jas ne pijen kafeja, pride pa v poštev kakši špricar al pa pivo Hihihi Na zdrovje

Jas sen tüdi bolj ljubitelj piva pa špricarof, taka mo glih fejn drüžba; midva va pilo, tota pa de noj okoli po oštarijah vozila.Vrag smejun



Vidva sta mi dobra, ja. Te, či mislimo piti, mo pili fsi, pa mo pač peški po oštarijah hodiliPijunca Samo ka jas nen mogla dugo hoditi, ka ta me mogla vločiti sobojNasmeh

Legionar sreda, 18. februar 2009 ob 18:52

Dobro, to bon si zapunja.Pomežik

Dejan sreda, 18. februar 2009 ob 18:55

Hehe, ja tak bi blo nejbojše Nasmeh Lehko bi meli turnejo po vseh lotmerških gostilnah. Fseposodi bi štemplali Nasmeh Ena takša transverzala po lotmerških oštarijah. To smo se že negda menili pa je ne nišče za akcijo bija Nasmeh
Pa mogla ta priti na kakšo našo srečaje, ka se spoznamo pa ka vidimo, keko neseta Hihihi

Legionar sreda, 18. februar 2009 ob 18:59

Dejan je napisal/a:
Hehe, ja tak bi blo nejbojše Nasmeh Lehko bi meli turnejo po vseh lotmerških gostilnah. Fseposodi bi štemplali Nasmeh Ena takša transverzala po lotmerških oštarijah. To smo se že negda menili pa je ne nišče za akcijo bija Nasmeh
Pa mogla ta priti na kakšo našo srečaje, ka se spoznamo pa ka vidimo, keko neseta Hihihi
Ej, neš verva, samo tüdi jaz še dugo takšo željo gojin; iti po celen Lotmerki, od oštarije do oštarije.To ja Samo či pa je nišče ne za akcijo več...Neee Son pa nebi rad ša, glih kak najvekš'i pijanečk nebi rad zgleja, pa tüdi podpirati bi me nešče moga.Pijunca Tepa gremo enkrat?Hejho

tota sreda, 18. februar 2009 ob 19:02

Jas sen za, samo more toplo biti, ka či ge omagamo, ka nemo zmrznoli.

Legionar sreda, 18. februar 2009 ob 19:04

tota je napisal/a:
Jas sen za, samo more toplo biti, ka či ge omagamo, ka nemo zmrznoli.Či de nas alko greja, nemo zmrznoli. Či pa de te zeblo, pa te tüdi mija z Dejanon lehko segrejeva, ne Dejan? Hejho

Dejan sreda, 18. februar 2009 ob 19:05

Jas sen takoj za Gor V toti temi -> KLIK lehko poglednete, ka sen to pisa. To te lehko enkrat dere de se malo toplo začelo. Te je idealno za piti Aplavz Na zdrovje

Za gretje pa mislin, ka de alkohol zadosti Hihihi

Na zadnje urejal: Dejan, dne: sreda, 18. februar 2009 ob 19:06

tota sreda, 18. februar 2009 ob 19:09

Legionar je napisal/a:
tota je napisal/a:
Jas sen za, samo more toplo biti, ka či ge omagamo, ka nemo zmrznoli.Či de nas alko greja, nemo zmrznoli. Či pa de te zeblo, pa te tüdi mija z Dejanon lehko segrejeva, ne Dejan? Hejho


Ti si pa provi samaritanec. No, je pa resen, ka trije fküper naredijo več toplote, kak vsak son. Mo se te že zmenili keri kerega bode al nede grejaPozdrav Jas man še stalno cigarete pa fecek v žepi, taka si malo zakürimo tüdi lehko. Škoda, ka so ove barake že zgorele...

Pa teko glejta, ka nede po samo pri besedah ostaloNo ja

Na zadnje urejal: tota, dne: sreda, 18. februar 2009 ob 19:27

Legionar sreda, 18. februar 2009 ob 20:02

No ,jaz sicer lehko pijen kdo šte, nima veze je zima, poletje, jesen ali pomlad, ali +30 ali -20...Hihihi Lehko pa tüdi kdo pred že ge kakšo rundo obrnemo, tüdi nebi od škode blo...Pomežik Kunec kuncov je to tüdi eden od paradoksov današnjega časa; negda so se lidje zbirali v oštarijah pa kakšo rekli, pa kej spili, zapa še samo prek računalnikov vemo piti, pa či glih smo čist blizi eden drügemu duma.Hudi

tota sreda, 18. februar 2009 ob 20:18

Legionar je napisal/a:
No ,jaz sicer lehko pijen kdo šte, nima veze je zima, poletje, jesen ali pomlad, ali +30 ali -20...Hihihi Lehko pa tüdi kdo pred že ge kakšo rundo obrnemo, tüdi nebi od škode blo...Pomežik Kunec kuncov je to tüdi eden od paradoksov današnjega časa; negda so se lidje zbirali v oštarijah pa kakšo rekli, pa kej spili, zapa še samo prek računalnikov vemo piti, pa či glih smo čist blizi eden drügemu duma.Hudi

Cejti se spreminjajo, pa či to čemo ali ne. Čokej, nej se Dejan v Lotmerk preseli, pa mo se te konkretno zgučali. Bor za en špricar mo si te že vzeli cejt...

Legionar sreda, 18. februar 2009 ob 20:29

En špricar meni niti do želoca ne pride.Hudi

tota sreda, 18. februar 2009 ob 20:58

Legionar je napisal/a:
En špricar meni niti do želoca ne pride.Hudi

Ke si te dvo metra visoki ka maš tak dugi gut, ali si samo tak fest žeden?Hehe Polek takših pivcof bon te jas resen spodnila kak kakši hašekNasmeh

Na zadnje urejal: tota, dne: sreda, 18. februar 2009 ob 21:16

MHA četrtek, 19. februar 2009 ob 09:48

Dejan je napisal/a:
Te pa nejbojše ka se zmenita gda de to, pa še mene povobita Kul Samo jas ne pijen kafeja, pride pa v poštev kakši špricar al pa pivo Hihihi Na zdrovje

Jas sen tüdi v bližini duma. Hihihi



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.