tota četrtek, 19. februar 2009 ob 12:19

MHA je napisal/a:
Dejan je napisal/a:
Te pa nejbojše ka se zmenita gda de to, pa še mene povobita Kul Samo jas ne pijen kafeja, pride pa v poštev kakši špricar al pa pivo Hihihi Na zdrovje

Jas sen tüdi v bližini duma. Hihihi



No vidiš, čiduže več nas je...Nasmeh

Nela četrtek, 19. februar 2009 ob 12:58

tota je napisal/a:
MHA je napisal/a:
Dejan je napisal/a:
Te pa nejbojše ka se zmenita gda de to, pa še mene povobita Kul Samo jas ne pijen kafeja, pride pa v poštev kakši špricar al pa pivo Hihihi Na zdrovje

Jas sen tüdi v bližini duma. Hihihi



No vidiš, čiduže več nas je...Nasmeh


Hehe jaz tudi ob vikendi.... Hehe Hehe Hehe

Dejan četrtek, 19. februar 2009 ob 13:05

MHA, on ne pije, on bode šofer, či mo kon šli Pecikl Či pa mo duma pili, te pa de nan točja Hihihi

Legionar četrtek, 19. februar 2009 ob 13:46

Hehe, zgleja ka nas je trifrtole s totega foruma tü okoli duma...Hihihi To mo ga pili!Ploskač Bla bla Pijunca

tota četrtek, 19. februar 2009 ob 14:06

Legionar je napisal/a:
Hehe, zgleja ka nas je trifrtole s totega foruma tü okoli duma...Hihihi To mo ga pili!Ploskač Bla bla Pijunca

Ja, edino jas nesen tan okoli dumaHeee Ke bon te jas žedna ostola?Ubog

Dejan četrtek, 19. februar 2009 ob 14:22

Neš ne žedna ostola. Ti boš zadužena, ka naboviš robo, ki de valala, kak prepustnica v našo cono Hehe Pa te boš lehko z nami pila Hihihi Pomežik

tota četrtek, 19. februar 2009 ob 15:43

Kakšo robo te? Pijačo misliš? Goric sicer niman, pa bon te že negi nekšo čmügo stvorilaJajks

Dejan četrtek, 19. februar 2009 ob 15:50

Pijačo ja. To sen misla ka se gi v štacüni sproti stoviš pa pive vzemeš Nasmeh Vina pa rejši ne rihtej, vači de resen kakša čmiga Hihihi Glede vina, to nan brežnin liden prepüsti, tü po bregih vemo, ke je dobro vino Hehe

Na zadnje urejal: Dejan, dne: četrtek, 19. februar 2009 ob 15:51

Legionar četrtek, 19. februar 2009 ob 16:00

tota je napisal/a:
Kakšo robo te? Pijačo misliš? Goric sicer niman, pa bon te že negi nekšo čmügo stvorilaJajksSamo toto čmigo boš te soma pila...Vrag smejun

tota četrtek, 19. februar 2009 ob 16:35

Te še mi moreš povedati kakšo pivo piješ, da ven ka mojo eni f toten bloki nekše posebne želje, pa ka neje fsakšo glih dobro...Kul

Legionar četrtek, 19. februar 2009 ob 16:39

Dejan ma molara, zato bi blo fejn, ka mo na friško premolano stanovoje te malo krstimo s kakšin gemejon...Vrag smejun Vrag

tota četrtek, 19. februar 2009 ob 16:52

Te pa zanesi kakšo pijačo k jemi. Molar je venda žeden kak ima biti, či Dejana dozde neje blo okoli.

Legionar četrtek, 19. februar 2009 ob 17:01

tota je napisal/a:
Te pa zanesi kakšo pijačo k jemi. Molar je venda žeden kak ima biti, či Dejana dozde neje blo okoli.Nema ništa, de venda prišlek prvi povoba k sebi na pijačo.Kul

Dejan četrtek, 19. februar 2009 ob 17:22

Hehe. Sen bija zej tan. Stanovoje ma že nekšo furmo, ka so nekše normalne barve. Ka to, ke je pret blo, je ne blo za nikan. Dere se fselin, ste vsi vableni na pijačo, sej pa sen to že napisa Nasmeh
Potli pa mo fsakši den pomalen pili, da nemo meli ke drügo delati. Ne ven. či meni nede dugcejt v toten bloki Hm

tota četrtek, 19. februar 2009 ob 17:27

Dugcejt ti sigurno nede, da de stalno keri žeden pri tebi zvonijaHehe Bon te jas tüdi keri den nekši sixpack tanto prnesla, samo še stalno ne ven kakšega...Na zdrovje

Na zadnje urejal: tota, dne: četrtek, 19. februar 2009 ob 17:34

Dejan četrtek, 19. februar 2009 ob 17:31

Jah, rdeče barve niman glih rad Hihihi Zeleno pa pač Nasmeh



tota četrtek, 19. februar 2009 ob 17:37

ZgučanoJaaa Gda se fseliš, priden z zelenin. Ka pa 5ra pije? Ka nede ge una žedna ostola, te de nas fse sküper tiralaLovec

Dejan četrtek, 19. februar 2009 ob 17:42

Evo, nejša sen eno sliko, ki ti vse pove Hihihi Samo ove zelene ozaja, morejo biti pune Jajks

tota četrtek, 19. februar 2009 ob 17:46

Čist po mojen okusi! Bon jas pijačo prnesla, ti pa poskrbi za nekej takšega kak je v ovi žuti skledici levo na sliki. Njami...Lačen Pa brez rozin, ka jih ne prebovlanKozlam

Dejan četrtek, 19. februar 2009 ob 17:58

Hja, to de še te nešče moga pečti. Jas pa nesen glih za v kühjo Hihihi Te grozdja pa vina tüdi ne prebovlaš? Nasmeh



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.