tota četrtek, 19. februar 2009 ob 18:12

Dejan je napisal/a:
Hja, to de še te nešče moga pečti. Jas pa nesen glih za v kühjo Hihihi Te grozdja pa vina tüdi ne prebovlaš? Nasmeh

Grozdje pa vino je nekej čist drügega. To mi ne dela problemof, rozine pa pač. Sen se jih negda prenajela, pa jih od te več viditi nemren. Prenapila pa se še nesenHehe

Legionar četrtek, 19. februar 2009 ob 20:01

Dejan je napisal/a:
Hehe. Sen bija zej tan. Stanovoje ma že nekšo furmo, ka so nekše normalne barve. Ka to, ke je pret blo, je ne blo za nikan. Dere se fselin, ste vsi vableni na pijačo, sej pa sen to že napisa Nasmeh
Potli pa mo fsakši den pomalen pili, da nemo meli ke drügo delati. Ne ven. či meni nede dugcejt v toten bloki Hm
Či de ti dugcejt te Legionara pozovi.Kul

MHA četrtek, 19. februar 2009 ob 21:44

Dejan je napisal/a:
Hehe. Sen bija zej tan. Stanovoje ma že nekšo furmo, ka so nekše normalne barve. Ka to, ke je pret blo, je ne blo za nikan. Dere se fselin, ste vsi vableni na pijačo, sej pa sen to že napisa Nasmeh
Potli pa mo fsakši den pomalen pili, da nemo meli ke drügo delati. Ne ven. či meni nede dugcejt v toten bloki Hm
Či de ti dugcejt te Legionara pozovi.Kul


Sej pa moš v bližino por forumošof... Pa v Lotmerki se skos neke dogaja, či že ne drügo te vnoči lehko štakore šteješ ali pa poslüšaš kak se močke lovijo. Hihihi

Zvončica četrtek, 19. februar 2009 ob 22:24

Pa jaz sen tüdi za takšo transferzaloPloskač samo te gda de bole toplo ka mo lehko polek pivičke še kakšo meglo v lüft spüščala.....Dejan ti samo javi gda bo akcijaNa zdrovje

tota petek, 20. februar 2009 ob 06:02

Zvončica je napisal/a:
Pa jaz sen tüdi za takšo transferzaloPloskač samo te gda de bole toplo ka mo lehko polek pivičke še kakšo meglo v lüft spüščala.....Dejan ti samo javi gda bo akcijaNa zdrovje

Te pa bove že dve, ki bove pafkale. So nas malo zeznoli s totin protikadilskin zakonon, pa mo že preživeli. Bor jas se ne don samo takHihihi

Legionar petek, 20. februar 2009 ob 08:23

Keko glejan, še brž več žensk kadi kak moških...Se vedno provin, narobe svet...Neee

tota petek, 20. februar 2009 ob 08:58

Legionar je napisal/a:
Keko glejan, še brž več žensk kadi kak moških...Se vedno provin, narobe svet...Neee


Ke pa je te s ten narobe, či ženske rade kadimo? Bi blo malo bol čüdno, či bi moški to rejši delaliKul

MHA petek, 20. februar 2009 ob 10:32

Je dosti bojše či ženska ne smrdi po čikih.

Nela petek, 20. februar 2009 ob 10:43

Meni je pa nejbojse ce nihce ne kadi.Jaaa

tota petek, 20. februar 2009 ob 12:48

Se mata obo praf, samo kej, či niman teko vole, ka bi hejala vlečti.

Legionar sobota, 21. februar 2009 ob 19:19

tota je napisal/a:
Se mata obo praf, samo kej, či niman teko vole, ka bi hejala vlečti.V toten primeri je pametno nejti kakši nadomestek.Vrag smejun

tota sobota, 21. februar 2009 ob 19:21

Si mislin, kakši nadomestek maš v mislihVrag smejun Špricar al pa pivo, ne?Kul Ali si misla kej drügega?Pomežik

Legionar sobota, 21. februar 2009 ob 19:22

tota je napisal/a:
Si mislin, kakši nadomestek maš v mislihVrag smejun Špricar al pa pivo, ne?Kul Ali si misla kej drügega?PomežikNo evo, tepa gučijo ka smo moški pokvarjeni...Neee Pa takoj na alkohol pomisli kdo nekej omenin...Jaz sen meja v mislih čist konkretne nadomestke...Hejho

tota sobota, 21. februar 2009 ob 19:28

Ja, te pa mi to malo bol konkretizirej, tote tvoje konkretne nadomestkeNasmeh Od čokolode bon debela, od alkohola pijana, od Sladoled pa piščajiva-preveč beljakovin. Kej mi te po takšen ti priporočaš?

Legionar sobota, 21. februar 2009 ob 19:31

kakši so toti nadomestki, bi pr tvojih letih že mogla znati...Kul

a od alkohola ka grotaš piščajif?Heee

tota sobota, 21. februar 2009 ob 19:33

Legionar je napisal/a:
kakši so toti nadomestki, bi pr tvojih letih že mogla znati...Kul

a od alkohola ka grotaš piščajif?Heee


Ne od alkohola, od tistega kej maš ti verjetno v mislih, pa ke sen smeškota dola namesto jega, ki bi nej ponazarja, za kej se gre.

Dejan sobota, 21. februar 2009 ob 20:29

Namesto ka tü visita, bi lehko prišla k meni v stanovoje pa mi pomogala gor ribati pa mujvati, ka bi se lehko pret vselja Hehe Bi vama jas da nekši nadomestek za gor pucati Jajks

tota sobota, 21. februar 2009 ob 20:43

Či bi mi pret poveda, bi ti prišla pomogat, nega problema. Zej pa res nemren, ka moren deco čuvati... Deca spijo, jas pa te tü visin. Brez vseh nadomestkof sen ostola, te pa pač kadin, pa na forumi visinHaha

Zvončica sobota, 21. februar 2009 ob 23:06

Hja...dedi....kak jih moti ka ženske kadimo....no, ve pa se te ve ka gazda kuče more kaditiHaha Meni je nejbole zanimivo kak so nejbole antitobačno nastrojeni bivši kadilci....venda zato ka še jih stalno vleče ka bi kakšega ke popafkali....Bejba direkt sen si zej volo maredla ka bon enega zapalila.............

Dejan sobota, 21. februar 2009 ob 23:10

Te pa je tota slika za vos vse kadilce. Z lejnskega fašenka:
"Zelhano meso duže drži" Hehe



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.