tota nedelja, 22. februar 2009 ob 07:30

Zvončica je napisal/a:
Hja...dedi....kak jih moti ka ženske kadimo....no, ve pa se te ve ka gazda kuče more kaditiHaha Meni je nejbole zanimivo kak so nejbole antitobačno nastrojeni bivši kadilci....venda zato ka še jih stalno vleče ka bi kakšega ke popafkali....Bejba direkt sen si zej volo maredla ka bon enega zapalila.............

To sen jas tüdi že preštimala, ka so bivši kadilci nejbol zagrizeno proti kajenji. Venda res zato, ka so zafrustrirani, da jin itaki nekej fali... Jaaa

Legionar nedelja, 22. februar 2009 ob 09:16

Dejan je napisal/a:
Namesto ka tü visita, bi lehko prišla k meni v stanovoje pa mi pomogala gor ribati pa mujvati, ka bi se lehko pret vselja Hehe Bi vama jas da nekši nadomestek za gor pucati JajksHehe, a ti si gor puca? Jas pa sen ti že namena na forum napisati ka si luči pozoba prižgane v stanovoji.Hjooj Haha

MHA nedelja, 22. februar 2009 ob 13:48

Kdej pa boš te ze uradno grota Lotmeržanar, ali kdej de otvoritef? Hihihi

Dejan nedelja, 22. februar 2009 ob 19:01

Gnes sen celi den tan bija, puca, omore vküp šrejfa, postelo postovla, forba, ... Vmes sen še folga na povorko skočiti, ka sen van zej nareda fotozgodbo. Te pa rečte, ka nesen fejn Hejho Hehe
Vneda gda kunci totega tedna te grotan Lotmeržanar, či de fse po sreči Nasmeh

Legionar, ti pa bi se te lehko na pivi stava Na zdrovje

MILAN nedelja, 22. februar 2009 ob 20:56

Hjooj tak samo v mesto se selite zej pa je te kunec z našoj pedašijoj
ze de pač tota smetana fküp držola mi raja pa bomo za sebe.............
vse lepo vama Dejan v noven gnezdi

tota ponedeljek, 23. februar 2009 ob 06:45

No, no, Milan, ne se tak v nič dovati....Nasmeh Dok de se pri tebi špricar doba, de tota smetana sigurno s toboj pedošila. Keko sen po galeriji glejala, je pr tebi stalno lüšno, taka se ti ne treba bati, ka te zej več nebi šmirglali, či do eni mestjanari grotali. Veš, ka de jih vleklo vün z bitona nekan v zeleno.....Jaaa

Na zadnje urejal: tota, dne: ponedeljek, 23. februar 2009 ob 06:46

MILAN ponedeljek, 23. februar 2009 ob 08:30

Hjooj to jas tak znon samo ka jih malo pohecan ka se nebi prehitro obrnili

tota ponedeljek, 23. februar 2009 ob 09:34

Se sen si mislila, ka je fse fküper hec. Samo je v fsakšen heci tüci nekej resnice...

Dejan ponedeljek, 23. februar 2009 ob 10:50

Ve nede tak hüdo. Lotmerk je malo večja ves oz. predmestje totih naših bregov Nasmeh

Legionar ponedeljek, 23. februar 2009 ob 13:30

Dejan je napisal/a:
Gnes sen celi den tan bija, puca, omore vküp šrejfa, postelo postovla, forba, ... Vmes sen še folga na povorko skočiti, ka sen van zej nareda fotozgodbo. Te pa rečte, ka nesen fejn Hejho Hehe
Vneda gda kunci totega tedna te grotan Lotmeržanar, či de fse po sreči Nasmeh

Legionar, ti pa bi se te lehko na pivi stava Na zdrovje
Veš ka se z veseljon stovin na pivo, ti samo pove kdo. Sen te vida na povorki ka si slika, ja. Sen te šteja priti pozdraviti, samo si tak fejn sta tan z mamikoj pa z atekon, ka ste praf fejn zglejali, pa sen ne šteja motiti.Pomežik Hehe

No, za pivo pa pove ali pa mi puzvuni doli pri zvuncih, pa prletin, nega problema.Na zdrovje

Dejan ponedeljek, 23. februar 2009 ob 14:33

He he he Hehe Ja jas sen ša vmes malo na trg pogledna, da sen bija v stanovoji. Te pa sta slučejno prišla naši dvo pa sta se me te držala Nasmeh So pa bli poleg tüdi Jernej, Nela pa jeni brat, taka bi te ti tüdi komot lehko kcoj priša.

Lehko pa se gnes zglasiš v stanovoji, po šesti vüri bon verjetno tan, da še moren nekšo mizo vküp zaškrniti. Pa nekej piv še je ostalo od včera Hejho

tota ponedeljek, 23. februar 2009 ob 15:53

No, evo, se že gruperajoNa zdrovje Ke, Dejan, za spucati nimaš več nič? Bi ti prišla pomogat, ka neta tak samo pri pivički sedelaHaha

tota ponedeljek, 23. februar 2009 ob 16:24

Legionar je napisal/a:
tota je napisal/a:
Legionar, ne bi znola keri si. Sen pa si štidirala, ka bi tisti do strehe blaten terenec s soboškin grbon lehko bija tvoj...

Ne, tisti je ne moj.Je pa moj tisti, ki ma na zodji šejbi nalepko LEGIO PATRIA NOSTRA.To ja Malo pogledni drügič, pa boš znola.Pomežik Mon pa takši posel, ka priden večkrat zaron dumu, kdo vi deco v vrtec vozite, zato keko teko poznan ene lidi.


Či je pol nalepke rdeče, pol pa zelene, te sen avto zašpijonerala. Či je toti tvoj - čestitan, dobra izbira, nemaš kejAplavz Ke se avtof tiče, mava isti žmah...Gor

Dejan ponedeljek, 23. februar 2009 ob 16:30

Hehe, ka pa te je to za avta? Honda? Hihihi Jas sen še ga ne folga viditi.

Spucali pa smo fčera, razen tan gi de še se tote dni na veko čoklalo, smo še ne. To de se čist na kunci. Lehko pa prideš gnes na pivo Nasmeh Gnes po šesti vüri bon tan.

tota ponedeljek, 23. februar 2009 ob 17:59

Dejan je napisal/a:
Hehe, ka pa te je to za avta? Honda? Hihihi Jas sen še ga ne folga viditi.

Spucali pa smo fčera, razen tan gi de še se tote dni na veko čoklalo, smo še ne. To de se čist na kunci. Lehko pa prideš gnes na pivo Nasmeh Gnes po šesti vüri bon tan.


Ja, Honda je. The power of dreams. Kul Či de me žeja popola, te priden. Pa si že na zvunci zabeleženi, ali nej zvonin fsen pofprek? Nekši rod mon v toten bloki, samo bi me vedna čüdno glejali, či bi jin pozvonila, te pa jin rekla, ka nesen prišla k jin, pa ka mi nej povejo ge se je tote dni molalo pa šraufalo.Hehe

MILAN ponedeljek, 23. februar 2009 ob 18:06

Hjooj Dejan to pa ne ka bi nos povobja na otvoritef
ven pa bomo te nekej sobon prvlekli bor fsakši za se

tota ponedeljek, 23. februar 2009 ob 18:11

Ja, prvo se je nekej prsija, pa fse pofprek vobija, zej pa že drgačno pesen poje. Hehe

Legionar ponedeljek, 23. februar 2009 ob 18:32

Dejan je napisal/a:
He he he Hehe Ja jas sen ša vmes malo na trg pogledna, da sen bija v stanovoji. Te pa sta slučejno prišla naši dvo pa sta se me te držala Nasmeh So pa bli poleg tüdi Jernej, Nela pa jeni brat, taka bi te ti tüdi komot lehko kcoj priša.

Lehko pa se gnes zglasiš v stanovoji, po šesti vüri bon verjetno tan, da še moren nekšo mizo vküp zaškrniti. Pa nekej piv še je ostalo od včera Hejho
Mater, pa ne ven či se nen zglosja...Haha

Legionar ponedeljek, 23. februar 2009 ob 18:43

Tak, pa mi je zbrisa pred noson...Nič nede s pivon gnes.Ne ne ne

Dejan ponedeljek, 23. februar 2009 ob 18:55

Hehe, ja ge si te bija? Hjooj Sen bija do zej tan, pa neje blo nobenega pivskega pedoša pa sen ša domu. Da še zütra pa v sredo meštri pridejo, ka bon itak moga tan biti, tak ka bon te toto mizo vküp sestava.

Tota, kakšo drgačno pesen? Še vedno vala, ka gda se vselin, ka ste fsi vableni. Nesen tega nigi prekriža.
Milan, malo nazej v toti temi vse piše, ka ste vsi vableni. Gda pa se bon vsela, te pa bon še že poveda.



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.