Legionar ponedeljek, 23. februar 2009 ob 18:57

Gi sen bija? Doleh na parkirplaci, glih sen slüžbeno torbo v avto deva, ka sen jo doj nesa, kdo pa bi ša nazaj gor pa sen se misla pr tebi staviti. Ti pa šus mimo mene z avton, takak da sen lüft.Hud

Dejan ponedeljek, 23. februar 2009 ob 19:00

Hehe, a to si ti bija? Ja kak te jas nej ven, ka si to ti? Hehe Bi mi mohna pred avton, jebal vrag. Takoj bi ša nazej gor, ka bi še tiste pive vničila Hjooj

Legionar ponedeljek, 23. februar 2009 ob 19:04

Dejan je napisal/a:
Hehe, a to si ti bija? Ja kak te jas nej ven, ka si to ti? Hehe Bi mi mohna pred avton, jebal vrag. Takoj bi ša nazej gor, ka bi še tiste pive vničila HjoojJa jas sen takoj tüdi ne ziher bija ka si ti, kdo si proti cesti zapela, te sen kumej vida registracijo. Mater, taka mi je derek žoh.Zid

Dejan ponedeljek, 23. februar 2009 ob 19:11

Ja zej ti le nej bo žo Hehe Pridi zütra. V stanovoji bon ziher od štireh napre pa do XY.

Legionar ponedeljek, 23. februar 2009 ob 19:17

Dejan je napisal/a:
Ja zej ti le nej bo žo Hehe Pridi zütra. V stanovoji bon ziher od štireh napre pa do XY.Ok. Sicer sen tan negi od petih pa do šestih malo v slüžbi, bon pa proba priti takoj po šesti.

Dejan ponedeljek, 23. februar 2009 ob 19:23

Zgučano.

Legionar ponedeljek, 23. februar 2009 ob 19:26

Pa piva ne pozobi nabaviti, to ja ne smeš pozobiti, ok?Kul

Dejan ponedeljek, 23. februar 2009 ob 19:32

Štiri še so, samo to jas spijen do tečas, ke ti prideš Hehe Bon nabava friški six pakl.

Legionar ponedeljek, 23. februar 2009 ob 19:35

Resen škoda ka sva se zgrešila, jaz man še tüdi 4 duma...Samo tüdi totih več vutra pupudne niti slučejno nede več.Neee

tota ponedeljek, 23. februar 2009 ob 19:41

Dejan, ne ka bi hüd bija, malo sen te pret zafrkovala, ka nečeš več nikoga povobitiVrag smejun Se pa mi teko pamet kože, ka či še nesi fsega zrihta, pa ka še ne živiš tan, te še nemreš meti otvoritvene fešte. Fse ob svojen cejti, ne? Ti samo fse lepo zrihtej, pa se namesti, krstili pa mo že te gdo de cejt.Zloba Pa te mo ti pomogali odpraviti posledice, či boš nas prosijaHehe

Legionar ponedeljek, 23. februar 2009 ob 19:44

Lehko pa bi meja predotvoritveno, otvoritveno, pa pootvoritveno fešto...Dobra fešta je nikdor ne odveč.Pijunca

Pa tüdi nekši vzrok za fešto je treba nejti, to pa je glih ne problem.Pomežik

Dejan ponedeljek, 23. februar 2009 ob 19:44

Ja jas sen misla gnes biti tan ziher do kakših devetih, desetih ka bi to nareda, ke še mon. Samo sen zva meštra, ki bi še nej priša gnes nekej nareda pa je reka ka gnes nemre, te pa sen jas tüdi več ne tan svetja. Ker te v toten cejti kej drügo naredin, zütra pa v sredo bon pa itak moga tan biti pa ka te nen v lüft gleja, bon te to vküp zašrejfa. Tak ka sen te v bistvi na hitro domu ša, či bi še minuto počaka, bi zej že blo ugli bugli Hihihi
Pa nešče je za meno dol ša po štengah pa si je füčka. To si ti bija? Nasmeh

Dejan ponedeljek, 23. februar 2009 ob 19:51

tota je napisal/a:
Dejan, ne ka bi hüd bija, malo sen te pret zafrkovala, ka nečeš več nikoga povobitiVrag smejun Se pa mi teko pamet kože, ka či še nesi fsega zrihta, pa ka še ne živiš tan, te še nemreš meti otvoritvene fešte. Fse ob svojen cejti, ne? Ti samo fse lepo zrihtej, pa se namesti, krstili pa mo že te gdo de cejt.Zloba Pa te mo ti pomogali odpraviti posledice, či boš nas prosijaHehe

Ja toti teden de se zrihtalo, tak ka mo morti za vikend že lehko fešto meli Ploskač Na zdrovje Pijunca Hehe

Legionar, ti pa pridi na predotvoritveno zütra pa v sredo pa makar četrtek pa petek, jas bon tan Nasmeh Pa či se ga preveč fsiplen, prespin tüdi tan že lehko, postela že stoji Hehe

Legionar ponedeljek, 23. februar 2009 ob 19:53

Dejan je napisal/a:
Ja jas sen misla gnes biti tan ziher do kakših devetih, desetih ka bi to nareda, ke še mon. Samo sen zva meštra, ki bi še nej priša gnes nekej nareda pa je reka ka gnes nemre, te pa sen jas tüdi več ne tan svetja. Ker te v toten cejti kej drügo naredin, zütra pa v sredo bon pa itak moga tan biti pa ka te nen v lüft gleja, bon te to vküp zašrejfa. Tak ka sen te v bistvi na hitro domu ša, či bi še minuto počaka, bi zej že blo ugli bugli Hihihi
Pa nešče je za meno dol ša po štengah pa si je füčka. To si ti bija? Nasmeh
Točno tak, jaz si ponavodi füčkan, kdo gren po štengah.Haha Za por metrof sva se te zgrešila, jao......No, jaz pa sen se že lepo od naše poslovja, pa reka ka gren k tebi na pivo, te pa to.Hehe Pa dobro, nima veze, se zglasin zütra. Samo pred kak po šesti vüri ne. Pa morti še tüdi jaz kakših por bomb s soboj prnesen.Pomežik

Dejan ponedeljek, 23. februar 2009 ob 19:58

Hehe, ja či bi jas 10 sekund kesneje stopa vün, bi se glih venda srečala pred vrotmi pa bi lehko nazej notri zasükna. Al pa či bi še minuto počaka v stanovoji. Sen si ne meja ke začeti pa dere sen začeja tiste blaje od pisalne mize vün zlagati pa navodila glejati, me je fse minilo pa sen rejši ša.

tota ponedeljek, 23. februar 2009 ob 19:59

Ne, ka bi vija blok v lüft spüstila s totimi bombamiPomežik

Legionar ponedeljek, 23. februar 2009 ob 20:03

Dejan je napisal/a:
Hehe, ja či bi jas 10 sekund kesneje stopa vün, bi se glih venda srečala pred vrotmi pa bi lehko nazej notri zasükna. Al pa či bi še minuto počaka v stanovoji. Sen si ne meja ke začeti pa dere sen začeja tiste blaje od pisalne mize vün zlagati pa navodila glejati, me je fse minilo pa sen rejši ša.Škoda, mogoče bi ti lehko pomoga, raznoraznega pohištva sen kar preci že zloža vküp.

Tota, ne se bojati, s totimi bombami smo vajeni ravnati.Pomežik

Dejan ponedeljek, 23. februar 2009 ob 20:08

Sej bi sprava to sküp brez problema, bol sen zaradi tega ša domu, ker bon itak tote dni še moga tan biti pa te komot to sproti naredin. Bi pa blo zanimivo to gnes, či bi priša. Te ne ven či bi glih ke zašrejfala sküp Hehe

Tote bombe pa samo moreš pravočasno gor odpirati pa jih vničüvati, te se nima ke zgoditi. Eksplodera lehko samo v primeri, ka je predugo dol zapreta Jajks

tota ponedeljek, 23. februar 2009 ob 20:13

Či je tak, te pa le vut po jih, ka se še resen kej ne zgodiHehe Eno pa te še za mene šparejta, ka se jas tüdi nafčin kak se bombo vničiPomežik

Dejan ponedeljek, 23. februar 2009 ob 20:23

Ja zglosi se zütra po šesti pa boš vidla Nasmeh Stanovoje 15 Pomežik



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.