zobl sobota, 18. september 2010 ob 11:36

Če opodne 7 na loti, se lehko zgodi ka de ena moja To ja

Legionar sobota, 18. september 2010 ob 14:04

zobl je napisal/a:
Če opodne 7 na loti, se lehko zgodi ka de ena moja To ja

Za to ka bi tü notri bija bi mi mogli še pločati, ne ka bi za to peneze dova. Zloba

Pepek z brega sobota, 18. september 2010 ob 20:49

zobl je napisal/a:
Če opodne 7 na loti, se lehko zgodi ka de ena moja To ja

Zloba Zloba Zloba
Či opodne kakša sedmica na loti, te jas küpin bor eno toto kobačo in jo don doj podreti... Vuuhuu Vuuhuu

Jernej sobota, 18. september 2010 ob 21:41

Naja, če bi ges sedmico dobo bi Lotmerki kučo küpo tan prek od Mercatora!
Mojoj vesi v Prekmurji bi pa naovo zozido! Mislec

zobl sobota, 18. september 2010 ob 22:01

Pepek z brega je napisal/a:


Zloba Zloba Zloba
Či opodne kakša sedmica na loti, te jas küpin bor eno toto kobačo in jo don doj podreti... Vuuhuu Vuuhuu



Pepek zelo si zlonameren, ne vem zakaj ti telko tote kak proviš kobače na mestnem bregi grejo v nos.


Pepek z brega sobota, 18. september 2010 ob 22:24

Vzemi to kak češ.... meni so tote hiše enostavno grede in tü se ne do nič pomogati...

Neman nč proti eklološko grajeni pa energijsko varčni gradnji, samo nemren pa razmiti, zakej morejo biti tote kuče tak grde.... Hjooj

MHA sobota, 18. september 2010 ob 22:42

Pepek z brega je napisal/a:

Zloba Zloba Zloba
Či opodne kakša sedmica na loti, te jas küpin bor eno toto kobačo in jo don doj podreti... Vuuhuu Vuuhuu


Pa jas bi tak nareda.

zobl sobota, 18. september 2010 ob 22:49

Meni se zdi ka gda preberem sporočila teme o Mestnen projekte, ka eni praf s fošijo pišete proti toten projekte...

Pa če ste takšni mejstri, idite postavite vi kučo gnes v lete 2010, pa nej ma gori na strehi dvo petelina pa 10 kukrlijof in podobno..
Gi piše ka more biti tradicionalna nekšna hiška, cejti se preminjajo, materijali s kerih se delajo kuče, zato pa tudi takšne izgled

MHA, ti pa tak kak papiga ponovlaš za Pepekon, či de pepek napisa ka se mu vidi kuča, te boš venda ti tudi potrdija ka se tebi...?

Zvončica sobota, 18. september 2010 ob 23:12

Zobl....glih tak kak na vsakši ksiht ne paše vsakša frizura pa na postovo ne vsakša cota...tak vsakša bejta ne paše v vsakšo okolje...to bi že lehko zna....tote kobače so negi za kakši Las Vegas ali kej podobnega negi v puščavi Zloba grde so ka bole nebi mogle biti pa amen......

zobl sobota, 18. september 2010 ob 23:47

Pa kaj či ne paše na vsakši ksiht vsakša frizura pa na postovo ne fsakša cota...pa to je normalno ka ma fsakši svoj okus za frizuro, coto. Gi piše ka tebi tvoja frizura paše ? Al pa cota? Mogoče tebi paše, gda pa te nešče drugi vidi pa si misli, kdo ti je s petardo lase česa ?!

Keri zaj nekomu lehko reče kakšo de kučo nareda,či de streha takša al ovakša, kere barve de fasada, pa podobno? pa to so navodne bedarije kere eni pišete pa te delite tote + pri ugledi Vuuhuu

MHA sobota, 18. september 2010 ob 23:54

zobl je napisal/a:

MHA, ti pa tak kak papiga ponovlaš za Pepekon, či de pepek napisa ka se mu vidi kuča, te boš venda ti tudi potrdija ka se tebi...?



Ja, kak si zna?

TUNČEK nedelja, 19. september 2010 ob 07:58

Zvončica je napisal/a:
Zobl....glih tak kak na vsakši ksiht ne paše vsakša frizura pa na postovo ne vsakša cota...tak vsakša bejta ne paše v vsakšo okolje...to bi že lehko zna....tote kobače so negi za kakši Las Vegas ali kej podobnega negi v puščavi Zloba grde so ka bole nebi mogle biti pa amen......

Tüdi za Las Vegas so ne, tan bi jih cofort podrli. Moj sin živi pa dela v Las Vegasi pa nan je posla že več slik. Se mojo tan fse mogoče, samo tak čüdnih koboč pa ne.
Tako

TUNČEK nedelja, 19. september 2010 ob 08:02

MHA je napisal/a:
zobl je napisal/a:

MHA, ti pa tak kak papiga ponovlaš za Pepekon, či de pepek napisa ka se mu vidi kuča, te boš venda ti tudi potrdija ka se tebi...?



Ja, kak si zna?



MHA, kak je živeti kak papagaj ? Kdo ti küpüvle zrje, pa puca kletko, Zobl ??? In že tüdi kaj gučiš ?
Zobl pa je diagnostik, ne ?

Kakšen hec grota, gda je Zobl na tereni. Hahaha Hihihi Jaaa

TUNČEK nedelja, 19. september 2010 ob 08:10

Pepek z brega je napisal/a:
Vzemi to kak češ.... meni so tote hiše enostavno grede in tü se ne do nič pomogati...

Neman nč proti eklološko grajeni pa energijsko varčni gradnji, samo nemren pa razmiti, zakej morejo biti tote kuče tak grde.... Hjooj


Energijsko varčne kuče se dojo napraviti tüdi lepe, se je sistem gradnje ne vezan teko na obliko. Če se gre na internet in pogledne tote kuče, vidiš, ke so v glovnen fse lepe.

Pepek, če dobiš na loto in küpiš tiste kobače me zazovi ti priden pomogat podirat. Hehe Hehe Hehe

MILAN nedelja, 19. september 2010 ob 10:42

Vuuhuu arhitekti se morejo z nečin vün vrči
tak kak so store pa lepe hiže to so že negda znali delati

TUNČEK nedelja, 19. september 2010 ob 10:59

To moš praf, glih ekstravaganca je tista, ke jih vrže na površje, potli gda grotajo že malo znoni, pa začnejo projekterati bole pametno in človeško. Mislec Pozdrav


To je primer z Nemčije, ke je še začüda lep in nenavoden, močno pa pritegne.

MHA nedelja, 19. september 2010 ob 12:59

TUNČEK je napisal/a:
MHA, kak je živeti kak papagaj ? Kdo ti küpüvle zrje, pa puca kletko, Zobl ??? In že tüdi kaj gučiš ?
Zobl pa je diagnostik, ne ?

Kakšen hec grota, gda je Zobl na tereni. Hahaha Hihihi Jaaa



Fejn, tak je lepo pernato fse. Gazda kipüvle jesti pa puca Jaaa Nafča me je rečti, "kučo bi podrja"
Nasmeh

Dejan nedelja, 19. september 2010 ob 13:10

Kuća poso Nasmeh

madmax sobota, 25. september 2010 ob 18:51

dan odprtih vrat je bija gnes, sen hoda glejat pa se mi tak najč slabo ne vidijo
cena pa de solena za nos reveže.... Tiho

Zvončica torek, 28. september 2010 ob 23:23

Te pa do se kobače pret razkapale kak do odone....tüdi dobro Nasmeh



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.