Legionar četrtek, 11. marec 2010 ob 16:39

Tamii je napisal/a:
samo so gnes že vredi ceste, proti včere. No ja Ja, zej že, samo gda sen se gnes zaron ob šestih pela v slüžbo, pa je cesta Noršinci- Križevci še skoz bila takša ka si ne zna ge se pelaš. Tan so zgleja nič ke dosti ne plüžili. Hudi

Dejan četrtek, 11. marec 2010 ob 17:29

Gda sen se gnes zaron ob osmih pela v slüžbo je bila cesta Lotmerk - Kropje takša, ka sen moga iskati ge je cesta Nasmeh

sončnica četrtek, 11. marec 2010 ob 18:57

Dejan isto je bilo v smeri Lotmerk - Radoslavci -Sv. Jurij, itd....Porazno. Bi pričaküvali ka bi bile ceste vsaj gnes spucane, če že včera niso ftegnili....Pa v vseh medijih so jih tak lepo opozorjali, keko snega mo meli na toten konci, pa ka de najduže ša....Pa po nič, tak kak skoz. Mislec

prlek1825 četrtek, 11. marec 2010 ob 22:16

gda je sneg,,,,pa ke vidim ke se mi neke hudega nemre zgoditi skoz probovlem finte z ročno pa bremzami ke vidim ke se mi lehko zgodi na mokri ali kakši koli cesti,,pa punokro me preseneti kon me odnese...hehe...samo bojše je tak vaditi kak pločati 80€ al keko je za varno vožjo,,,hehe

MHA petek, 12. marec 2010 ob 19:51

Tamii je napisal/a:
v tisto smer kon te nese. Nasmeh

Pa kuplongo stisnoti.

Avstriske AC so res tak bol, naše AC so dosta bojše, zato se jodlari nemajo ke buniti za naše vinjete.

Zimska slüžba pa je ob zodjen snegi z stranskimi cestami zaribnola. V Avstriji je blo meje snega, so pa me fest presenetili. Na avstriskih cestah je blo malo več vode brez snega, ki se fse topilo, pa so še fseeno plüžili. Dvo tovorjoka sen sreča na lokalni cesti, pa obidvo sta mela plüge na cesti pa torila. Hjooj

Dejan torek, 21. december 2010 ob 18:08

Kak pa je te letos sol na cestah? Nasmeh

karantanija torek, 21. december 2010 ob 18:35

Dejan je napisal/a:
Kak pa je te letos sol na cestah? Nasmeh

To še je od Martina Krpana ostalo, kej mo je dol s kuja kapalo Pomežik

Ivek torek, 21. december 2010 ob 18:46

Lidje rečejo: Toti pa nemajo dosti soli f glovi! Zato pa jo momo teko več na cestah, či glih fčosih zavolo tega, ka je nemamo zadosti f glovah.

prlek1825 sreda, 22. december 2010 ob 07:03

jaz mislin ke so letos keko teko ceste normalno spucane pa solene.....brez soli pač ne gre...kritizirati pa je tak skoz nejleži kda je prevč soli pa če je cesta ne spucana ke je je premalo je opet vredi,,,tak pač je nemremo skoz vseh zadovoljiti

TUNČEK sreda, 22. december 2010 ob 09:28

Na Primorsken zlo retko trosijo sol, redno pa trosijo drobni šoder za posip. To se mi zdi, ke bole prime.

Makaveli sreda, 22. december 2010 ob 13:14

mate vsi zimske gume gor? Kul

kobreti sreda, 22. december 2010 ob 18:19

...ja itak, samo snega nega ka bi se malo pokozale kaj vejo Jaaa

prlek1825 sreda, 22. december 2010 ob 20:15

jaz se morem letos glede zimskih gum smejati...pret sem mejo senika pa 14colne gume gor.....zimske sem mejo savine to je šlo po snegi kak raketa.....zej pa man picasota ki so gor 15 colne.....gume pa isto savine.....to pa je ludnica...mislim neje ke nebi blo za voziti samo morem biti dosti bol pozoren kak pri ovem avti....pa več ludi sem že čujo ke se savine gume po velikostih razlikuvlejo zej pa vidim som ke je to resen

MILAN četrtek, 23. december 2010 ob 07:38

Vuuhuu gume so joko veka razlika pa avti fsakši mo nekej svojega

erof četrtek, 23. december 2010 ob 14:50

Zapadel je prvi sneg ... Tovornjak ... Semafor ... Blondinka vsa zadihana potrka na okno.

Kamiondžija odpre, ona reče:
"Zdravo, sem Jana, tovor ti pada s kamiona, vse boš zgubil!"

Kamiondžija ne reagira, pelje naprej. na naslednjem semaforju isto:
"Zdravo, sem Jana, ves tovor boš izgubil!"
Kamiondžija nič, pelje.

Spet semafor, spet blondinka, tokrat ze zelo zadihana pravi:
"Zdravo, jaz sem Jana, tovor izgubljaš!!!"

Kamiondžija, živčno :"Ja sam Fikret, pada snijeg i sipam sol, bog te kresno!
Hahaha Hjooj Haha

MHA četrtek, 23. december 2010 ob 18:35

Moj avto je že tak beli od soli. Hjooj Na prekmarji nekši debeli pesek torijo letos.

TUNČEK četrtek, 23. december 2010 ob 18:43

Moj avto je pa blaten, takak bi priša glihkar is ciglenc.

Dejan ponedeljek, 6. februar 2012 ob 11:12

Ceste so bile bele, tüdi brez snega Nasmeh

prlek1825 ponedeljek, 6. februar 2012 ob 20:50

Jaz bom reko tak morem se prav smejati po lotmerki kak je posoleno. Ovokrot ki je bila tista poledica je resen ne blo nič soleno zoto je blo teko avtov do radomerja v jorki. Od te dale pa so ceste bele. Te pa prideš v žerovince pa dale proti ormoži ki ormož soli pa je cesta ne več bela prav zanimivo.

MHA ponedeljek, 6. februar 2012 ob 23:04

Prlek, moga bi viditi Radgono, taka se nejc talne oznacbe neso vidla. Sen se sam domu z sluzbe pela, pa je avto tak beli, kak da bi belega meja, san streha je ostola crna, se felne so cist bele grotale. Hjooj



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.