MHA nedelja, 6. junij 2010 ob 14:22

kokot je napisal/a:

zej bi pametno blo ka naredijo krožno pri OMV pa tan pri sodišči.


Glih toti dve križišči, ki sta nejbol obremenjeni, glih tü ne naredijo krožnega. Hjooj

Zvončica petek, 10. september 2010 ob 22:09

Gnes sen si v duuugi koloni glih tuhtala.......kakša glupost.....sred ravnice se dela breg zavolo ene pumpe venda.....pri štreki pa mo še stalno čakali kak butli vsakše teko cejta.Ne razmin več toga ka se te toti naši grejo ka takše hempaste projekte v živleje dovlejo.... Hjooj

Makaveli sobota, 11. september 2010 ob 10:13

baje so naredli že ove fiksne robnike taka se nede en cejt nič dale kopalo za nadvoz =)


+ tega je občina baje v veki minus lukji...taka dol z juršo pa nekoga bol pametnega gor(karbovo)...itak pa toti ke de priša gor de meja prokleto delo zakrpati toto lukjo ka de lehko bol ali meje normalno vse laufalo dale...




kak pa jurša stvari vodi pa itak so v lotmerki vsi preštimali kakšni projekti so bli pa keko keša je sfalilo pa kak se je vse naspol delalo itd. saj itak somi vete...toti most so pomoje teko zej tu dali delat keko še je blo keša samo ka de jurša pred volitvami še lehko vreza ovi trakec ka de po vseh cejtingah tepa do penzionisti šteli duma cejtinge pa uuu glej keko je toti jurša nareda idemo volit za jega Haha a o nadvozi pa nega ne duha ne sluha ki nega penez za več ki je občino sprava totalno dol....glovno keri te juršo volili ste malo brbr

zobl sobota, 11. september 2010 ob 17:03

Makaveli je napisal/a:
baje so naredli že ove fiksne robnike taka se nede en cejt nič dale kopalo za nadvoz =)


+ tega je občina baje v veki minus lukji...taka dol z juršo pa nekoga bol pametnega gor(karbovo)...itak pa toti ke de priša gor de meja prokleto delo zakrpati toto lukjo ka de lehko bol ali meje normalno vse laufalo dale...




kak pa jurša stvari vodi pa itak so v lotmerki vsi preštimali kakšni projekti so bli pa keko keša je sfalilo pa kak se je vse naspol delalo itd. saj itak somi vete...toti most so pomoje teko zej tu dali delat keko še je blo keša samo ka de jurša pred volitvami še lehko vreza ovi trakec ka de po vseh cejtingah tepa do penzionisti šteli duma cejtinge pa uuu glej keko je toti jurša nareda idemo volit za jega Haha a o nadvozi pa nega ne duha ne sluha ki nega penez za več ki je občino sprava totalno dol....glovno keri te juršo volili ste malo brbr


glej, to smo si že gučali v drugi temi. Lotmeržonci Franca volili nedo. Dokič Lotmeržonci ne grejo fsi na volitve, do jih ovi brežni vedno prehiteli po števili glosov...

Jurša je dobro to zrihta ka de trak prereza malo pred volitvami pa ka de tan nazdrovla z vinon pa guča pravlice mamikan kere do prišlle poslušat.
Zaj kakšni program ma tota Karbova pa tudi ne ven, bole mi je to vse amatersko nareto, ka nigi nega nikšne WEB strani ka bi mela nekšni svoj prgoram gor, ker je problen ka večina mladine ne gre na volitve. Kda bi se tota miselnost pri folki spremenila ka bi recimo udeležba bila bor 70-80% ne pa ka je vedno 45%....

Makaveli sobota, 11. september 2010 ob 17:17

se dela na vsen. itak pa bojse nehče novi makar če zgledne amaterski čeprav neje kak pa da je jurša dale....

Ivek sobota, 11. september 2010 ob 19:48

Lehko se delajo krožišča no mosti. Nič ne pomoga. Glovno cesto treba spelati polek Lotmerka, te pa lehko notri ostonejo križišča no mosti kak so. Samo, ka je to še daleč, či sploh bo.
Lepo se voste po Lotmerki.

Dejan torek, 14. september 2010 ob 13:33

Fčera sen se že prek novega mosta pela Hejho Nasmeh

Legionar torek, 14. september 2010 ob 13:35

Jaz tüdi. Jezik

MHA torek, 14. september 2010 ob 13:37

Ja, pa že fini asfalt je potegjeni prek mosta. Hejho

Ivek torek, 14. september 2010 ob 18:48

Še dokič je bila šolunga prek, se je vidilo, ka de most lep. Moj kamerat mi je špendera pileke ot mosta. Lep je. Fajn se voste!

zobl torek, 14. september 2010 ob 19:33

Most je lep, edino me zanimle kak de na toten rondoji pa mosti pozimi kda de sneg fsipa pa dokič naši mejstri od cest ne spucajo (ki pucajo zlo poredko, ki se kak pijani plota držijo tiste narodne - do 10cm nemo pucali).

misekovi torek, 14. september 2010 ob 20:45

Lepi je most res moren priznati dobiš občutek ka boš v kakšo veko mesto priša.

MHA torek, 14. september 2010 ob 22:17

Most je lep, san se mi ne vidi, ka de sred kroga lüč postovlena, namesto ka bi ke drügega dali f krog.

MILAN sreda, 15. september 2010 ob 06:22

Mislec Zej te vidite ka so dobro delali pa lpo naredli Lotmerk si zaslüži nekej takšega

zobl sreda, 15. september 2010 ob 07:36

MHA je napisal/a:
Most je lep, san se mi ne vidi, ka de sred kroga lüč postovlena, namesto ka bi ke drügega dali f krog.

Ka bi pa ti da v krog drugega? Mogoče vodomet ? Nasmeh

Legionar sreda, 15. september 2010 ob 07:46

zobl je napisal/a:
MHA je napisal/a:
Most je lep, san se mi ne vidi, ka de sred kroga lüč postovlena, namesto ka bi ke drügega dali f krog.

Ka bi pa ti da v krog drugega? Mogoče vodomet ? Nasmeh


Trs bi lehko posodili, takak v Jüršincih ali pa kej v toten smisli,ka nebi glih kopirali...Nej se ve, kon prideš.

Lenny sreda, 15. september 2010 ob 07:59

Lehko do naredli brejde (s pocinkanih profilof) kak na glovnen ploci...samo bres trsja Hihihi

MHA sreda, 15. september 2010 ob 14:51

Rejši že vodomet, kak pa lüč sred kroga. Takak je Legionar reka, nej naredijo takak v Jüršincih.

Progress sreda, 15. september 2010 ob 17:24

Srede kroga nej bo neke domiselnega ka še nihče nema pa bi bilo neke enkratnega, zej z lučjo pa....slaba slika. Sicer pa počakajmo do konca, da vidimo kak bo. Guva za pelate pa pol ure rabiš...

optix sreda, 15. september 2010 ob 17:32

lepo zelenico pa cvetlice naj zasadijo v sredino pa to je to



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.