MILAN četrtek, 22. januar 2009 ob 10:04

Hjooj to še pride samo malo je treba počakati

MHA petek, 23. januar 2009 ob 11:18

Stavilo se je pri papirih.

Legionar torek, 27. januar 2009 ob 21:13

Zvončica je napisal/a:
Hja, to pa je Lotmerk....ka pa je te z obnovo mosta ke bi se naj zaćela decembra loni?kerega mosta?Niman pojma

Dejan torek, 27. januar 2009 ob 21:18

Venda totega mosta.

Legionar torek, 27. januar 2009 ob 21:20

Dejan je napisal/a:
Venda totega mosta.

Aha, najpred mi je ne blo jasno ge skoz Lotmerk Müra teče...Butl No zapa te ven o keren mosti je guč.Haha

Zvončica četrtek, 27. avgust 2009 ob 21:58

Tak zej so te Postružnikovo (pa še kero) v plovo cono na polovico spremenili - bi še drügo pa občina nemre ka je last elektra (fala bogi). Ne ven ka si toti župan pa svetniki mislijo....kak zgleja nič ali pa vidijo samo peneze ka se jin v kaso devlejo od kazni...okoli 70 familij so postavili v nemogoč položej s parkirajon....kon pohledneš je vse plovo indi pa nigi v bližini provega parkerplaca...no ve je baje župan enemi na toto pripombo izjava ka je pri brütifi parkerplacov keko češ...srom ga nej bo. Bomba Dosti potencialnih volivcov je zgübja Lovec

Jernej petek, 28. avgust 2009 ob 12:04

...to z park placom san že čüjo od moje Nele!
Te se bojo gužbali tü pri parkplaci pred Postružnikovo 2. či de vse plava cona!

Legionar petek, 28. avgust 2009 ob 23:36

Malo so začeli pretirovati s totimi plovimi conami! Hudi Kdo pa pride zima, tepa je po totih
plovih conah puno snega, pa nišče ne spuca, pa avtomatski je marsikeri parkerplac zasneženi.
Kaserali bi, pucali ne pa ne! Hudi

Dejan torek, 1. september 2009 ob 21:55

Te de venda že pomalen pri fsakšnen bloki plova cona. Tan je malo čüdno, ka je plova cona.
Sicer pa nej trg gor odperejo, na toti ploščadi de celi Lotmerk plac meja za parkerati Hihihi

Jernej torek, 1. september 2009 ob 22:24



Saj so mislili garaže nareti Hmm ! Samo je brš penez zfalo!

Jernej torek, 1. september 2009 ob 22:33

Kul ....aha ...
"V idejnem predlogu ta preproga v celoti pokriva podzemno garažo pod njo, na južnem koncu je povzdignjena, da lahko sprejme avtomobile v svoje nedrje. Garaža tako postane sestavni del trga, vhod vanjo pa kar njegova glavna atrakcija! V nadaljnjih fazah planiranja je bila podzemna garaža zaradi prevelike investicijske vrednosti ukinjena."

Naprej Vir



Neee ...samo dobro ka jih nega, te bi še drago blo garaži parkerati!

Zvončica torek, 1. september 2009 ob 22:46

Meni se vidi ka se to s plovimi conami nešče v LJ fejst po Jankoviči zgledovle.....samo Lotmerk je ne LJ....v center mesta se v bistvi sploh več ne hodi (razen nos ke tü stanüvlemo) tak ka nega nikše pametne obrazložitve za tote enormne količine plovih črt po Lotmerki....nejmeje pa pred bloki....razen tote ka občina če kaserati na račün nos ke že itak živimo v golobijakih...sramota ka momo takše lidi ka o ten tak odločajo....nobenega od totih nen več volila (pa še marsikdo ne) Viking

Jernej sreda, 2. september 2009 ob 07:47

Zvončica je napisal/a:
Meni se vidi ka se to s plovimi conami nešče v LJ fejst po Jankoviči zgledovle.....samo Lotmerk je ne LJ....v center mesta se v bistvi sploh več ne hodi (razen nos ke tü stanüvlemo) tak ka nega nikše pametne obrazložitve za tote enormne količine plovih črt po Lotmerki....nejmeje pa pred bloki....razen tote ka občina če kaserati na račün nos ke že itak živimo v golobijakih...sramota ka momo takše lidi ka o ten tak odločajo....nobenega od totih nen več volila (pa še marsikdo ne) Viking

Moren povedati ka Zvončica ma prav! Mislec
Naja, škoda ka več nega oddajo "po treh koteh" Tiho Muzika


Tunč sreda, 2. september 2009 ob 08:00

"Po treh koteh" pa po mojem nega zaradi občine. Vrtimo se v krogi. Sigi ma občina prste vmes.
Branko Hrgov je toto odajo priprovla, keko jaz vem. Jegova žena pa je zaj na občini glovna takoj za županom. Te pa nesmi občine več šimfati. Zato pa so oddajo meknuli ker niso meli več materjala za šimfariti. Vsaj jaz tak mislim. To bi lehko edino Pepek še kaj več reka.

Legionar sreda, 2. september 2009 ob 08:07

Dejan je napisal/a:
Te de venda že pomalen pri fsakšnen bloki plova cona. Tan je malo čüdno, ka je plova cona.
Sicer pa nej trg gor odperejo, na toti ploščadi de celi Lotmerk plac meja za parkerati Hihihi


No ja, ne mi je jasno, zakej bi tan mogli lotmeržanari parkerati? Mislec Ne ven zakej bi se
moga en Lotmeržonec pelati 200m v center, zakej tega nemre obaviti peški. Či poglednemo ž
še drügo stron medalje; gužva je tüdi zato ker se lidje že fsaki meter morejo z avton pelati. Sicer
pa smo toto temo že obdelali. Či bi se lidje malo meje vozili, bili malo meje razvajeni pa malo
več peški hodili ali pa se s pecikli vozili, bi blo za pol meje gužve v Lotmerki.

Dejan sreda, 2. september 2009 ob 10:05

Tü sen misla za tote, kej so v totih blokih duma. Sej pomalen neš meja gi parkerati. Že pret so drügi, gi v Lotmerk pridejo zaparkerali mesta pred bloki, zej pa še je hüše.
Za tisto, ka pa greš v mesto pa normalno, ka stopiš peš kon koli.

To ka pa je Tunč reka pa je čist možno, ka je tak. Sicer ne ven, kak so to toti povezni tan, samo se čüje logično Nasmeh

Jernej sreda, 2. september 2009 ob 11:41

Tunč je napisal/a:
"Po treh koteh" pa po mojem nega zaradi občine. Vrtimo se v krogi. Sigi ma občina prste vmes.
Branko Hrgov je toto odajo priprovla, keko jaz vem. Jegova žena pa je zaj na občini glovna takoj za županom. Te pa nesmi občine več šimfati. Zato pa so oddajo meknuli ker niso meli več materjala za šimfariti. Vsaj jaz tak mislim. To bi lehko edino Pepek še kaj več reka.


..tak po ten je ta prava diktatura Lotmerki! Tiho
Menej zanima kelko bojo ga drügič volili???
Ka je dobro naredo ka pa bole slabo?
Samo z plavami conami že pomalen pretiravajo, pa tao fejst!

zack69si sreda, 2. september 2009 ob 12:18

Tunč je napisal/a:
"Po treh koteh" pa po mojem nega zaradi občine. Vrtimo se v krogi. Sigi ma občina prste vmes.
Branko Hrgov je toto odajo priprovla, keko jaz vem. Jegova žena pa je zaj na občini glovna takoj za županom. Te pa nesmi občine več šimfati. Zato pa so oddajo meknuli ker niso meli več materjala za šimfariti. Vsaj jaz tak mislim. To bi lehko edino Pepek še kaj več reka.


Sicer je resen ka bi lehko Pepek več poveda, samo je pa resnica tak negi na polovici ...druga polovica pa je ne daleč Pomežik ... samo da se to ne guči okoli Nasmeh

Jernej sreda, 2. september 2009 ob 12:23

Mislec ..to je zavolo toga ker sami dosta nič nemremo!
Samo mamo pa vsi eno družino za preživlati!
Proti vetri scati brez ka bi sam moker grato nejde! Mislec

Legionar sreda, 2. september 2009 ob 14:07

Sami ne...Kdo pa nas je 10, 20, 30 ali pa več, te pa je to drüga pesen.



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.