Pepek z brega sreda, 2. september 2009 ob 14:23

Te pa bon poveda, či že čete.

Dosti je kriva politika. Kak držovna, tak lokalna. Od te, kej smo začeli s Tremi koti, pa do te dere smo hejali, se je dosti toga mejalo.

Dere smo začeli, smo rekli ka bomo humoristično - satirična skupina. Meni osebno je sigdor bole pri srci satira (šinfaje na humorni način). In dokič smo to tüdi bili, smo marsikej obdelali. Besedila sma pisala Branko pa jas - fsakši polovico.

Te pa so se zadeve začele obračati in smo pač sporazumno z radijon hejali.
Moren priznati, ka sen jas bija med prvimi za to, ka hejamo, ker storih vicof nebi šteja razlagati, satira pa je skoro vmrla med nami.

Satira more biti poštena (nesmi biti "nedotakljivih"), či bi se ji nej tak reklo. Keri so grotali nedotakljivi je za mene sploh ne važno.

Sen pa ponosen na našo delo. Tüdi to, ka se na našo oddajo še po teken cejti spotite (pa verjite, ka ste ne edini), dosti pove o ten, keko je bila poslüšana, pa kak so jo lidje jemoli.
Zapri Zapri Zapri

zack69si sreda, 2. september 2009 ob 17:00

Pepek, se podpišen pod to!! Točno tak je kak si napisa... !!!


Kcoj bi še samo to da, ka bi kej takšnega trebalo po gor postaviti, pa magari bi se resen spravilo k temi na kakšni drugi način, pa z podobnin medijon !!!! Finta je v ten, ka narod to nuca, ker kelko ven je bilo dosti stvari po vašen " drukaje " potli realizeraneh oz. so bile stvari ustrezno poprovlene.......... dosti lidi pa je tudi glova bolela, glih zaradi tega ka ste nekoga obdelale ..... Hahaha Hahaha


" Politička situacija u našoj zemlji je veoma loša....... " To ja To ja kak so dedi negda rekli..... Hjooj



lp

Almanah sreda, 2. september 2009 ob 19:41

Zakej se je hejalo z radijsko oddajo se ve....neje to nikša skrivnost.

Branko nemre svoje šimfati....pa se je moglo hejati. Jaaa Jaaa Jaaa Hihihi

Dejan sreda, 2. september 2009 ob 19:54

To je žalostno, ka se temi reče šinfaje. Temi bi se moglo rečti konstruktivna kritika.
Pri nas je vedno tak, či te gdo malo opozori na nepravilnosti, si takoj sovražnik št. 1 pa te treba skiniti. Demokracija, svoboda govora pa takša... Hjooj

Almanah sreda, 2. september 2009 ob 20:25

Te pa bon tak napisa.

Branko nemre svoje konstruktivno kritizirati....pa so oddajo ukinili.

Dejan sreda, 2. september 2009 ob 20:29

Sej nima veze, ke si ti napisa. Nasploh sen misla, kak je s ten. Pa je fsesküp žalostno.

Zvončica sreda, 2. september 2009 ob 23:07

Tak, zej te komej totta plavica na cesti vala...so gnes znak napravili pa to tak visoko ka ti šijank zaskoči gda pogledneš ka gor piše,,,,no, to sen folgala ka je od pon-pet od 7.00 do 16.00 treba meti vüro v avti naštelano...potli pa je te frej parkeraje...moren se reddno staviti pa poglednosti (z dalnogledon? Zloba )

Tunč četrtek, 3. september 2009 ob 08:31

Almanah je napisal/a:
Te pa bon tak napisa.

Branko nemre svoje konstruktivno kritizirati....pa so oddajo ukinili.


Ploskač To ja Ploskač To ja Hihihi

MILAN četrtek, 3. september 2009 ob 12:20

Mislec NEKEJ JE NA TEN VEČ PA NATEN KA JE PRE NE BILA ODDAJA POSLÜŠANA
takša je bila razlaga voditeljice programof ker pa zej več nega
nejbole pa zno Pepek jega moremo pitati.

zack69si četrtek, 3. september 2009 ob 12:34

Eh, to je zej brezveze tu na forumi diskoterate..... puno toga je tu odzaja.... to je bojše podebaterate tan na obletnici, kero bote meli ..... vsej jaz tak mislin ..... Hihihi

MILAN četrtek, 3. september 2009 ob 14:37

Ploskač malo Tü malo tan

Legionar petek, 4. september 2009 ob 09:21

Vse ma svoj kunec; jaz vervlen, ka se fse sčasoma nekak izpoje, pa ka storih vicov nemreš
razlagati, takak Pepek provi.

MHA nedelja, 6. september 2009 ob 12:04

Odaja meni tüdi fali...

Že pret sen kume nejša plac za avto, pa še to negi pri pošti ali pa Mercatori, ze pa ki je cona pa bon te res san nejša plac na brütifi. Hjooj Občini pa penezi falijo, zato pa treba ceste na plovo poštrihati pa od občanov pobrati peneze. Dol

Dejan ponedeljek, 5. oktober 2009 ob 10:22

Zgleja ka je prešjokrot nešče šoflo pozoba pod asfalton Nasmeh



Več slik v albumi, zodje slike:

MHA ponedeljek, 5. oktober 2009 ob 14:12

Ke je ze s ten? Mislec

Makaveli ponedeljek, 5. oktober 2009 ob 17:47

ne me basati....komej so naredli vse na novo zaj so pa že po gor vtrgali vse???

te pa de za 1 leto po cela lukjasta ko de se toti vogel ke so zej gor skopali po dol poseja...pa de po vse viselo...keri butlii so to Hjooj

Dejan ponedeljek, 5. oktober 2009 ob 17:58

Cesta je baje slabo nareta in še je pod garancijo pa jo ponovno obnovlajo Hihihi

Mislin pa, ka do kar celo gor skopali, tüdi drügo stron ceste, ne samo eno polovico.

Pa zanimivo je, ka so pred 10 dnevi po celi Ormoški nove bele črte risali pa prehode, puščice, ... zej pa jo gor koplejo. Načrtovanje obnove na vrhunci Hehe

Por slik sen še kcoj doda.

Legionar ponedeljek, 5. oktober 2009 ob 19:58

No ja, to ke se v Sloveniji gradi okrog totih cest pa avtocest, je že komeija. Hehe Kumej nekej
naredijo, že za kakšno leto ali pa še pred gor trgajo ali poprovlajo; kak ceste, tak tüdi avtoceste.
To vse zato ker je na hitro pa nekvalitetno nareto!

Makaveli ponedeljek, 5. oktober 2009 ob 22:34

kak misliš slabo nareto?kdo je te izvajalec bija tega??? mislin pod garancijo...kere finte...niti enkrat ne naredijo neke kak bi trebali...to bi trebala občina jih nekak ožmeknit ka nej neke penez nakašlajoi ker po nepotrebnen delajo zastoje pa ovire(po jihovi krivdi, ker so nesposobni čeprav so gradbena firma položiti asfalt)...mater prokleti šlampari kak mi idejo na živce....celo cesto naredijo te pa gor trgajo pa toga še je svet ne vida...

Makaveli ponedeljek, 5. oktober 2009 ob 22:37

res mi je čudno...meni je cesta sicer zglednila ok...na konci se po v ozadji penezi obročajo pa v žep rivlejo...



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.