Dejan ponedeljek, 5. oktober 2009 ob 22:56

Ja garancija ja. Sej je vredi, ka se to izkoristi. Če uzvajalec jamči, ka de cesta držola teko pa teko, pa se potli izkože ka to neje res, nej poprovijo. Či so že takši šalabejzari. Delalo pa je to podjetje SGP Pomgrad.

Uradno -> Ponovna rekonstrukcija cestišča na Ormoški cesti v Ljutomeru

prlek1825 ponedeljek, 5. oktober 2009 ob 23:41

prvič kda so delali cesto so znali ke de recesija, zoto pa so tak naredli ke še mojo zej ke k deli ki nega več teko dela! Nasmeh

Dejan ponedeljek, 5. oktober 2009 ob 23:47

Hja ne ven, či je cesta v garanciji, te venda ke dosti nedo dobili Nasmeh

MHA torek, 6. oktober 2009 ob 09:49

Sen prešta članek pa se strinjan ka je tak. Cesta je res že fse raspokana pa je san 3 leta stara. Nej san reklamerajo. Sen misla ka de mogla občina pločati za toto rekonstrukcijo. Tota cesta se je delala ko so ble volitve za župana, pa je te takratni župan takšo silo nareda za asfalt, ka so te v eni soboti celo ormoško zasfalterali.

Makaveli torek, 6. oktober 2009 ob 13:32

jah saj vredi če do popravili...ali to so po ponovne komplikacije prometa zaradi jihovih napak...jaz bi jin neko kazen lopna če so taki nesposobneži.

MHA torek, 6. oktober 2009 ob 19:57

Po de gužva na Jüršofki. Meni je že te čüdno blo, ko so grobi asfalt gor vlekli, ka so že na tisten asfalti lükje grotale, ne ka nebi na finen. Ze pa nej porpovlajo.

Legionar torek, 6. oktober 2009 ob 20:12

ja ke do te skoz pred volitvami nekšo cesto negi na brzino asfalterali, mi pa mo to potli opet
za por let plačüvali, kda do renoverali ali kej??? Hudi

Zvončica četrtek, 8. oktober 2009 ob 22:58

Eh da je to samo zgovor toto gor rovaje.... Haha pre je nego na trasi Atilov grob zej pa to iščejo....pa Pišta je negi krejncok pozobja pa do še te totega poiskali... Hahaha

MILAN petek, 9. oktober 2009 ob 07:54

Vuuhuu če nega dela si ga zmisliš,če so penezi je ne nevola.Samo tota renovacija je v garanciji to pa je glih ne ta fol.Če so te premalo smole kcoj mešali do jo pač mogli zej dati.Te pa do jin drguč naredli pregled ???????

Jernej sobota, 10. oktober 2009 ob 13:19

Mislec Ja, na brzino so te delali! Škoda ka so te nej prav naredli kak more biti!

MHA sobota, 10. oktober 2009 ob 14:20

či je šoder tüdi ne dober, da ga vün koplejo? Pa tan kak bi nej delali krožnega, tan so küpi šodra, či ze toti odpad to vozijo pa do ga te za tisto krožišče ponücali?

MILAN sobota, 10. oktober 2009 ob 19:49

Vuuhuu PA GA NEDO VENDA V ŠČOVNICO SIPALI

Dejan nedelja, 11. oktober 2009 ob 01:14

MHA je napisal/a:
či je šoder tüdi ne dober, da ga vün koplejo? Pa tan kak bi nej delali krožnega, tan so küpi šodra, či ze toti odpad to vozijo pa do ga te za tisto krožišče ponücali?

Vredi tak, ka do podlago tüdi zrihtali. Zaradi tega je glih spokalo fse, da so že pri ten šlampasti bili. Nemreš asfalta na trovo gor delati Hihihi

MHA nedelja, 11. oktober 2009 ob 10:38

Ve jih je enkrat inšpektor doba, ki so smeti šteli zakopati, pa te je tisto slika, potli pa so te itaki mogli tote smeti vün vzeti.

Zvončica nedelja, 11. oktober 2009 ob 23:32

Takšega inšpektora ke oprovla korektno svojo delo bi v Lotmerki lehko ponücali tüdi na placi...pa pri vseh pregledih bejt ka so jih na družbene stroške pehnoli zodjih 10 let....bi meja kej delati.

Dejan torek, 13. oktober 2009 ob 20:34

Že asfalt vločijo Pecikl

prlek1825 torek, 13. oktober 2009 ob 22:40

jaz sem glih včera bijo v lotmerki pa sem samo debelo zino ke so naredli z cesto! huje kak če bi prišo v bosno...hehe

no samo bode pa lepo kda de fertik pa prav tak ke so se pošteno lotli dela od podlage dale, ne tak kak v ormoški občini ki delajo samo preplastitve podlage pa so večina hin!

Dejan sreda, 14. oktober 2009 ob 00:52

Pošteno bi se dela lehko že lotili te gda so jo prenovlali, ka zej ne bi trebali poprovlati.

Samo še mi zej ne gre v glavo, zake so teden dni pred toto prenovo, po celi Ormoški nove črte narisali, vse prehode pa ostale znake po cestah Hjooj Tak kak da te ne bi znali, ka de se to prenovlalo. To tüdi neje tak poceni toto označevanje.

MILAN sreda, 14. oktober 2009 ob 08:07

Vuuhuu to so si zarisali ka so potlan vidli kej treba gor ftrgati

Legionar sreda, 14. oktober 2009 ob 15:50

Dejan je napisal/a:


Samo še mi zej ne gre v glavo, zake so teden dni pred toto prenovo, po celi Ormoški nove črte narisali, vse prehode pa ostale znake po cestah .


Tak se to dela pri nas, na dobren storen Balkani. Hihihi



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.