MHA sreda, 21. oktober 2009 ob 23:32

Pa brš bo debelejši asfalt, da 2x grobega gor vločijo pa še fini pride. Pa nekše mreže med plasti asfalta pologajo.

MILAN četrtek, 22. oktober 2009 ob 08:11

Ploskač pelej se kesni večer te je frej samo ka neš na kunci v jamo opola

Legionar četrtek, 22. oktober 2009 ob 09:46

Zvončica je napisal/a:
Ja ve pa če tak premisliš...dokič delavci delajo mošejo z zastavicami....gda pa hejajo pa ke živa loterija pelati se skoz...bi res signalizacijo mogli te postaviti.
Jas sen včera ša mimo ob osmih večer, pa je eden tü pr rondoji sta z zastavicoj.

Dejan četrtek, 22. oktober 2009 ob 10:42

Včera so duže do teme stali tü na cesti s totimi bagri pa valjari, da so asfalt vločili. Tak ka je venda ovi zastavo mohec duže tü sta Nasmeh

Pa nekej slik sen doda še v galerijo


Tak pa sta se prešjič srečala dvo lublančana na sred ceste pa noben neje šteja rükverc Hihihi En cejt sta se glejala potli pa klela en ovega Haha

MILAN četrtek, 22. oktober 2009 ob 14:51

Vuuhuu aha te pa je bila post za LUBLANČANE
dobro ka sta klela svoje.

Jernej četrtek, 22. oktober 2009 ob 22:12

..mela sta pač vele mestno prijaznost Tiho Zloba Vudri
Toga tü na Dunaji tüdi dosta mamo!

prlek1825 četrtek, 22. oktober 2009 ob 22:29

jaz se zej morem smejati keko sem seznajeni se je pred krotkim vleko tu na ormoški v lotmerki asfalt, ke je bijo stori samo vun zreskani pa novi gor...zej pa so vse vun vtrgali pa z podlago vse na novo delajo!

na kar so se po ormoži lotli istega sistema.. zej po celem mesti vun rezkajo stori asfalt pa na novo vločijo novega.....čez por let pa predvidevlem ke de se zgodlo isto kak v lotmerki...novi dol...podlaga nova...novi gor...hehe

Zvončica četrtek, 22. oktober 2009 ob 22:31

Tak...sen se večer pelala po enen falati tote nove cest...ne slab občutek ka te bor negi v Lotmerki ne ruka pa ne meče sen pa to....

prlek1825 četrtek, 22. oktober 2009 ob 22:34

hehe
lepo von ki se že vozite po novem asfalti...jaz pa sem se gnes pelo po ormoži po sami smoli ke so vse namazali pred asfaltirajom...celi smolnati avto mon

Jernej petek, 23. oktober 2009 ob 07:31

..uf to boš teško dol spuco! Kul

prlek1825 petek, 23. oktober 2009 ob 09:09

znon...zej bi se mogo negi po blati vozitii pa po možnosti veznoti....hehe

MILAN petek, 23. oktober 2009 ob 09:36

Kul VEN PA MOŠ TO ZEJ BRESPLAČNO IZOLACIJO

prlek1825 petek, 23. oktober 2009 ob 10:45

se to je resen, pa niti me ne moti teko spodik po avti...škoda se mi vidi gum ke mon čist črne...ke za gume pa to neje glih vredi

Legionar petek, 23. oktober 2009 ob 12:13

prlek1825 je napisal/a:
jaz se zej morem smejati keko sem seznajeni se je pred krotkim vleko tu na ormoški v lotmerki asfalt, ke je bijo stori samo vun zreskani pa novi gor...zej pa so vse vun vtrgali pa z podlago vse na novo delajo!

na kar so se po ormoži lotli istega sistema.. zej po celem mesti vun rezkajo stori asfalt pa na novo vločijo novega.....čez por let pa predvidevlem ke de se zgodlo isto kak v lotmerki...novi dol...podlaga nova...novi gor...hehe


No ja, fsaki je nekej čüja. Hehe Jaz pa sen čüja, ka je problem ne bija f toten rezkaji, ampak v ten ka so devali v tisti asfalt, kerega so delali pred por leti na Ormoški, nekšo slabo vezivo negi s Poljske in ka je zato bija tak nekvaliteten. Se provin, fsaki nekej čüje, zapa bogsigavedi keje resen pa kej ne. Mislec

MILAN petek, 23. oktober 2009 ob 12:31

Ploskač opet de nova cesta to pa je nekej

Dejan petek, 23. oktober 2009 ob 12:35

prlek1825 je napisal/a:
jaz se zej morem smejati keko sem seznajeni se je pred krotkim vleko tu na ormoški v lotmerki asfalt, ke je bijo stori samo vun zreskani pa novi gor...zej pa so vse vun vtrgali pa z podlago vse na novo delajo!

na kar so se po ormoži lotli istega sistema.. zej po celem mesti vun rezkajo stori asfalt pa na novo vločijo novega.....čez por let pa predvidevlem ke de se zgodlo isto kak v lotmerki...novi dol...podlaga nova...novi gor...hehe


Ormoška cesta je bila 2007 komplet prenovlena. Te neso samo asfalta rezkali, ampak so vzeli vün meter podlage pa vse na novo, cesta, pločniki, kanalizacija, ... Pogledni galerijo, ki sen jo porkrot že tü napopa. To kej se zej prenovla, je zato, ker je cestišče spokalo. Spokalo pa je zato, ker so šalabejzari dali notri neko čudo, tak kak je Legionar napisa. Zej do te venda naredli tak, kak se dohoja, ka nedo drügo leto opet tü rogovili.
To kej se zej dela, je čist nepotrebno, či bi že takoj naredli tak kak treba. Samo besedi gradbeništvo pa kvaliteta pri nas ne greta vküp.

MILAN petek, 23. oktober 2009 ob 13:56

Mislec PROVIJO KA JE GLOVNI PROBLEM PLINSKI VOD
toti je položeni pod cesto ka pa nesmijo najega pad pod jega devati šodra samo pesek je te nosilnost slaba pa ne drži.Tak ka je za napre problem kak bo.Zej so položili
30 cm asfalta notri pa posebno mrežo te pa morti bo.
Še to ka izvajalci nedo dali garancije!!!!!!!!!!

Dejan petek, 23. oktober 2009 ob 14:01

Pa bi plinovod naredli pod pločnikon Zavijač Hihihi

MHA sobota, 24. oktober 2009 ob 12:01

Jas pa sen čüja od pomgradovega delavca, ka je šoder vsebüva preveč železa pa je te skos asfalt vün silja. Pa asfalt je tüde ne ke preveč kvaliteten bija, poglente san pločnike kakši so grotali na Ormoški.

Dejan sobota, 24. oktober 2009 ob 14:24

Na bloki mamo obvestilo, da do zej v pondelek asfaltirali pa de cesta čist zaprta od 7-19. Tak ka do te zej venda fini asfalt še potegnili.



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.