Nema veze četrtek, 17. avgust 2006 ob 15:38

Veš ka občina zaprovla tudi za takše kozlarije-avtorsko zaščitene!?Zid Konkurenca je konkurenca- LDS ma vse-pa čejo ka vse jihovo ostone, sej puno so že zgubili-Brez skrbi-Tudi Lotmerk do zgubili!!!

MHA četrtek, 17. avgust 2006 ob 15:43

Ve jin je že cejt ka se sprovijo vün z Lotmerka!

Nema veze četrtek, 17. avgust 2006 ob 15:47

Zavozili so ,pa jih nič ne peče vest, zej bi še radi dale zavožali. Jaz samo vupan ka de folk res malo drugačik volija letos!!!

MHA četrtek, 17. avgust 2006 ob 15:57

Že dvo dni je zaprta ormoška cesta, lidje pa se zvožajo tan okoli po ulicah Nasmeh Dere pa se kakši tovorjok zažene mimo znaka OBVOZ ta pa se fse fküp stovi, te pa se vrükverc vün rivle Aplavz

MHA petek, 18. avgust 2006 ob 17:39

Gnes sen gleja na http://www.promet.si ka do ormoško rihtali do 20.12. Khmm

Zvončica torek, 22. avgust 2006 ob 23:12

Bog nan pomagaj kak de to dugo trpeloJok Samo ka de enkrat zrihtano kak treba ka nedo opet za pol leta lükje...živele volitveAplavz

Dejan sreda, 23. avgust 2006 ob 16:03

Kak pa te zej zgleja tota cesta? Da sen se že dugo ne tan voza. Lehko bi gdo to malo poslika ka bi malo dokumentirali to Haha

MHA petek, 25. avgust 2006 ob 13:22

Ke me slab tjeden dni ne blo se je ne ke dosta spremenilo, razen ka so dostop do oštarije pri Nevi zaprli, drügo pa nič... Mislec
Ke či so se te celi teden z bagri gor pa dol po ormoški vozili pa kanole prelogali Vprašaj

Zvončica petek, 25. avgust 2006 ob 21:34

Ka pa če so sprobovali pijačo v Nevi?Vuuhuu

MHA sobota, 26. avgust 2006 ob 10:03

Fprašoje ke so začijali, vendar so občinski praznik praznüvali z županon Aplavz

MHA ponedeljek, 28. avgust 2006 ob 17:39

Dejan je napisal/a:
Kak pa te zej zgleja tota cesta? Da sen se že dugo ne tan voza. Lehko bi gdo to malo poslika ka bi malo dokumentirali to Haha

Dej Dejan pove mi kak to nej naredin, zato ker sen jaz preveč leseni za tehnologijo No ja
Sliknen z digitalcon, prklopin na PC, ...

Pepek z brega torek, 29. avgust 2006 ob 22:39

Pasko me kej, pa kak boš slika. Ne pozobi, ka za določene riči moreš meti dovoleje oblasti. Samo se spoti kak je bilo s tistimi slikami na opčinski internetni stroni.

V primeri Ormoške ceste se gre za višiše interese, tak ka venda opčina roko gori drži in je prepovedano delati kakršnokoli propagando okoli totega gradbenega čüdeža.

Nema veze torek, 29. avgust 2006 ob 22:43

Ti samo slikej, sej do tvoje slike-avtorsko pravico pa je treba spoštüvati, isto kak svobodo govora!!!

Dejan torek, 29. avgust 2006 ob 22:51

MHA je napisal/a:
Dejan je napisal/a:
Kak pa te zej zgleja tota cesta? Da sen se že dugo ne tan voza. Lehko bi gdo to malo poslika ka bi malo dokumentirali to Haha

Dej Dejan pove mi kak to nej naredin, zato ker sen jaz preveč leseni za tehnologijo No ja
Sliknen z digitalcon, prklopin na PC, ...


Slikaš z digitalcon, priklopiš na pc pa dol slike potegneš. Či maš digitalca, ve te venda veš z jin delati Nasmeh
Ka pa ne bi smeja tega slikati?! Ka pa je te to, kakša Area51?

Pepek z brega torek, 29. avgust 2006 ob 22:54

Samo idi odvečara po tretji vüri slikat, ka te nebi delafci v tisti noglici s keroj delajo, slučejno pohodili!

Nema veze torek, 29. avgust 2006 ob 22:56

Poslikej, te pa mi pošli! Bon jaz eno montažo nareda, kak Špindler kanole po Lotmerki pologa! Haa Haa Slabo Slabo Aplavz Aplavz

Dejan torek, 29. avgust 2006 ob 23:00

Ja to se je edino za bati ka te ne bi pohodili tan od sile. Al pa ka bi te, dere bi kcoj gleja kak fsi povprek lečejo, zagrobila kakša želja ka bi šoflo v roke vzeja!

Pepek z brega torek, 29. avgust 2006 ob 23:00

Slikej v počasnen posnetki!Jezik

MHA sreda, 30. avgust 2006 ob 11:47

hehe prove napotke ste mi djali! Bon se potrüdjo!

MHA sreda, 30. avgust 2006 ob 13:58

Jaz ne ven slike gor pogniti- mi ne grota Zid mater sen Zid
Nejm mi do nešče mejl ka mu pošlen



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.