qwer torek, 13. november 2007 ob 14:03

Imas prav, ce bomo samo po tem forumu pisali bo absolutno premalo, potrebno bi bilo spregovoriti pred mnozico, preiti na visji nivo kot si se izrazil. To bi znalo pomagati.

Pritisniti bi morali na zdajsnje poslance, da naj prisluhnejo in podprejo manj pokrajin, ker drugace se jim bo slabo pisalo na drzavno zborskih volitvah. Pa Jelincica bi bilo potrebno obvestiti, da da glas za nas. Naj zdaj tudi on nas podpre!!!

qwer petek, 16. november 2007 ob 07:59

No sedaj pa bo prekmursko-prleska pokrajina, samo, da pol Prlekije ne bo v njej. Mislim, da vlada,SE PRED ODSTOPOM, nabira politicne tocke, mojih ne bo dobila, ker se mi vse skupaj zdi za lase privleceno.

qwer petek, 16. november 2007 ob 08:20

se to: pokrajinska uprava bi naj bila v ljutomeru, pokrajinski svet pa v m.soboti. To bo vroce v radgoni pa v apacah tudi!!!

qwer petek, 16. november 2007 ob 12:21

Kaj nihce ni prebral danasnjega clanka v Veceru? Zdaj, ko ste dobili Prekmursko-Prlesko pokrajino ste ostali brez besed. Me prav zanima, ce ste Prleki zadovoljni s tem novim predlogom ali ste pricakovali kaksen drugacen razplet?

MILAN petek, 16. november 2007 ob 14:29

Hjooj Hjooj Hjooj
ja kej te misliš?????

"PRLEKIJA-PREKMURJE"

-----ŠTAJERSKA---------

Hjooj Hjooj Hjooj

qwer petek, 16. november 2007 ob 14:57

Zanimivo pred vladno krizo minister Zagar ni popuscal za milimeter. Zdaj pa kar naenkrat spreminja imena pokrajin kot po tekocem traku, neglede na to, da so se v Ilirski Bistrici z referendumom odlocili za Primorsko je zdaj pokrajino kar meni nic tebi nic preimenoval v Istersko-krasko mislim, nevem kaj si naj mislim, tudi Pomurje je sedaj preimenoval, ceprav se je vsaj pol obcinskih svetov na desni strani Mure sprijaznilo s Pomurjem, le Ljutomer je bil glasno proti. To vse skupaj je ena velika farsa. Zdaj vidim, da so na oblasti sami nesposobnezi in da v sili naredijo vse za volilno telo.
Upam, da bo prevladal razum in, da bo nova vlada kakrsna koli ze bo za 6-8 pokrajin. To bo najboljse za vse Prleke, Stajerce in v koncni fazi tudi Slovence.

PREKMURJE; STAJERSKA; KOROSKA; GORENJSKA; DOLENJSKA; NOTRANJSKA; PRIMORSKA; LJUBLJANA

Aplavz Aplavz Aplavz

Dejan petek, 16. november 2007 ob 17:35

Ja tak bi itak nejbojše blo.
Ge pa se nahaja toti članek v Večeri? Je na interneti?

MHA petek, 16. november 2007 ob 17:48

Jaz sen ga že iska na spletnen večeri, pa sen ga ne nejša Mislec

Ali pa nej naredijo fshodna, zahodna, jüžna, severna pa osrednja pa fertik. Pa se nede nišče štüka zakej mojo ovi sfojo ime, mi pa nesmimo meti sfojega...

qwer torek, 20. november 2007 ob 09:49

tukaj je novi famozni zemljevid bodocih pokrajin z novimi imeni.

http://www.posavje.info/files/dokumenti/Pokrajine_15_11_2007.pdf

Zadovoljni?

Almanah torek, 20. november 2007 ob 10:34

NE!

Osebno nisem zadovoljen! Prlekijo so na polovico presekali in pa še vedno smo pod Prekmurce!

Mi smo v Štajerski, smo pa Prleki!!

TO SMO IN TO SI VSAJ JAZ ŽELIM OSTATI!

MHA torek, 20. november 2007 ob 11:43

Kej si nor keko je dvojnih imen grotalo Haa

Malo bojše vidi vün kak pret, ali je še fseeno preveč pokrajin!

Jernej torek, 20. november 2007 ob 11:47

Almanah je napisal/a:
NE!

Osebno nisem zadovoljen! Prlekijo so na polovico presekali in pa še vedno smo pod Prekmurce!

Mi smo v Štajerski, smo pa Prleki!!

TO SMO IN TO SI VSAJ JAZ ŽELIM OSTATI!


..naja te te mogli akcijo nareti podpise zbirati ..itd.
Mislec

Jernej torek, 20. november 2007 ob 12:10

MHA je napisal/a:
Kej si nor keko je dvojnih imen grotalo Haa

Malo bojše vidi vün kak pret, ali je še fseeno preveč pokrajin!


..ja samo menje pokrajin pomeni=veksi risik za nesporazuma zavolo penez (interno pokrajini)Mislec

Dejan torek, 20. november 2007 ob 12:11

Toti zemlevid Prlekijo po preseka, tak ka je po ne cela v eni pokrajini. Nej bo Štajerska, v kero bode spadala cela Prlekija pa pika.

Zvončica petek, 23. november 2007 ob 00:56

Če pa ormoški politiki neso za to, pa radgonski ne.....lidi pa tak nihče ne pita....ČEMO ŠTAJERSKOHaha

Kata Strofa petek, 23. november 2007 ob 16:00

4,5 strani nazoj na toti temi pa ste šteli meti pokrajino Prlekijo za ceno civilne nepokorščine...

Predlog SVLR je spremenjeno ime pa ka bi bila pokrajinska uprava v Lotmerki - zakaj zaj duge face?

Mislec

Almanah petek, 23. november 2007 ob 22:17

Kata strofa

Duge face zato, ker smo v totem primeri še vedno pod Soboto in tega nečemo.

Če bi bila pokrajina Prlekija, bi bili sami sebi gospodarji, če pa smo premali in to nemremo biti, pa smo rajši pod Štajersko.


Ma naj imajo Prekmurci svojo pokrajino in naj nas ne silijo v nekej zakej nan je ne!!

Zvončica petek, 23. november 2007 ob 23:05

Hvala ti lepaPoljub ka meni ne treba toga razlagatiAngel

mile sobota, 24. november 2007 ob 12:46

radgona pa radenci prleki niso, in kako potem lahko pričakuje nekdo da bi oni želeli biti v takoimenovani prleški pokrajini?

najbolj pošteno ime bi bilo Pomurska pokrajina.

MHA sobota, 24. november 2007 ob 13:16

Kapa so te uni? Mislec



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.