Tunč ponedeljek, 23. junij 2008 ob 22:08

qwer je napisal/a:
Narod je za pokrajino ampak proti Pomurski.

Čist vseeno je ali de se imenuvala Pomurska ali kak drigači. Glavno ka de kak finančni hasek od pokrajine v naših denarnicah. Teko se štukamo okrog imen ka pozobljamo na tisto za kaj se sploh pokrajine ustanovljajo. Da bi kapna kakšni evro več za regijonalni razvoj. Prvo se treba zmeniti keko de keremo kapnilo evrov pa te mo se menili okrog imen. Ker tak nam čejo nameniti premalo, samo mi tega niti ne preštimamo, ker se štukamo okrog manj pomembnih stvari.

Samo dokič de se ustanovljalo 14 pokrajin finančnega efekta nede, ker bo preveč stroškov. Moglo bi jih biti 6 do 8 pokrajin. Tako kak je negda bilo kllicnih številk za telefon (01,02...09).

Tunč ponedeljek, 23. junij 2008 ob 22:58

Napred delajo zasebe pa te za narod. Samo kdo začnejo delati za narod je ponavodi že mandata kunec. Te jim pa drugo ne ostone kak še eno leto vlečti poslansko pločo.

Solzec

Filip četrtek, 26. junij 2008 ob 01:42

Ke smo te zej mi lotmerk pa okolica? Pomurje.. nega šans ka bi jaz bija prekmarec po noven::Vino

Dejan sobota, 28. junij 2008 ob 10:12

Dobro ka me neje duma blo v cejti totega referendumskega cirkusa Hihihi Udeležba pa je te res bila opasna. Lidje vidijo, ka je to zgüba cejta pa fkrej metaje penez. Rejši greš tiste pol vüre na sunce stot, kak na referendum, pa de več haska.

Pepek z brega sobota, 28. junij 2008 ob 10:26

Udeležba bi bila še meša, či nebi oblost svojin liden naročila, ka morejo iti na volišča.

Polek toga pa je rezultat joko kilavi.

Dosti bole bode važen rezultat na jesenskih volitvah. Te bi mogli fsi iti na volitve, či čemo toto našo politiko malo premešati.

Jernej sobota, 28. junij 2008 ob 11:01

Filip je napisal/a:
Ke smo te zej mi lotmerk pa okolica? Pomurje.. nega šans ka bi jaz bija prekmarec po noven::Vino

Glej ka pomeni POMURJE =Murska Regija
=Prekmurje in Prlekija skupaj
=levi in desni breg Müre

Prekmurje je pa regija preko Müre, na levem bregi Müre.

Ges pa pravim ci scejo meti Prleki svojo pokrajino naj jo majo,
zakoj pa nej? To ja

Dejan sobota, 28. junij 2008 ob 11:40

Pomurje ne obsega cele Prlekije, ker je Ormož že Podravje. Sicer je pa 95% Slovencon Pomurje pa Prekmurje isti šmorn. O ten smo itak že na dugo pa na šüroko, tak ka... Jas sen Prlek, ne pa Pomurec Hjooj

MHA sobota, 28. junij 2008 ob 12:01

Dejan je napisal/a:
Jas sen Prlek, ne pa Pomurec Hjooj

Točno tak!
Da nas res 95% Slovencov do pod Prekmarce. Pod ke pa te dojo Ormožonce?

Dejan sobota, 28. junij 2008 ob 12:06

MHA je napisal/a:
Pod ke pa te dojo Ormožonce?

Pod Hrvote Hihihi Hjooj

Vrag ve pod kej jih dojo. Venda Štajerce.

MHA sobota, 28. junij 2008 ob 12:15

Dejan je napisal/a:
[b]Pod Hrvote Hihihi Hjooj

Tega ne guči na glos, vačik de te prlek 1825 vün spuca Hihihi Klejen

Tunč sobota, 28. junij 2008 ob 17:46

Mislin ka majo se Ormožončani vseeno bolj za Prleke kak za Štajerve ali podravce. Haha

Dejan sobota, 28. junij 2008 ob 17:53

Ja Ormožonci se mojo za Prleke, dere se gi Prlekija omenja pa jih kcoj ne omenimo. Te so hüdi Hihihi Dere pa se gre za Pokrajine, te pa jih nigi nega, so rejši pri Ptuji Jajks Sicer je pa Ptuj tüdi Prlekija, tak kak je jihof župan reka pred mesci, ka je Ptuj center Prlekije Hahaha Hjooj

MHA sobota, 28. junij 2008 ob 23:18

Tista izjava Ptujskega župana je bila izjava leta Hahaha Mojo se že za Prleke, ko pa je trebalo podpreti za samostojno pokrejno Prlekijo, te pa so se rejši za Ptuj potegnoli, takak je Dejan napisa.

Me ali resen zanimle, pod ke jih mojo v Lublani pa tan dale, za Prleke ali za Štajerce. Mislec

fargo četrtek, 10. julij 2008 ob 22:50

Haha

MHA četrtek, 10. julij 2008 ob 22:55

Hehehehe Hahaha Hahaha Hahaha

Še Sobota je dobila sfojo pokrejno Hjooj

Jernej torek, 26. avgust 2008 ob 23:14

MHA je napisal/a:
Tista izjava Ptujskega župana je bila izjava leta Hahaha Mojo se že za Prleke, ko pa je trebalo podpreti za samostojno pokrejno Prlekijo, te pa so se rejši za Ptuj potegnoli, takak je Dejan napisa.

Me ali resen zanimle, pod ke jih mojo v Lublani pa tan dale, za Prleke ali za Štajerce. Mislec


...mislim ka za Stajerce!

Jernej sobota, 27. december 2008 ob 23:06

..nič se več ne cüje...nič še več ne piše!

MILAN nedelja, 28. december 2008 ob 10:48

Juhuhu pa bo pomalenNa zadnje urejal: MILAN, dne: nedelja, 28. december 2008 ob 09:50

prlek1825 nedelja, 28. december 2008 ob 13:25

če ne pret kda do druge volitveNasmeh

Pepek z brega nedelja, 28. december 2008 ob 22:53

Kej pa bomo s pokrajinoj, či pa momo zej REPUBLIKO PRLEKIJO
Respekt Veselko Veselko Respekt



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.