MHA torek, 13. julij 2010 ob 21:20

Pa meni je še ze fseeno, teko san ka si gučimo neke. Tako

Legionar torek, 13. julij 2010 ob 21:29

Opet guča o mejah? Hihihi Jooj, o čen bi si Slovenci gučali, pa o čen štűkali, či nebi mej bilo... Mislec

MHA torek, 13. julij 2010 ob 21:33

Point je f ten, ka ko gren po sfeti, ka nen nikdor reka ka prihajan z enega falata Štajerske, reka bon ka prihajan z Prlekije, pa ziher sen, ka bi tüdi Pepek tak prava. Pozdrav

Legionar torek, 13. julij 2010 ob 21:40

MHA je napisal/a:
Point je f ten, ka ko gren po sfeti, ka nen nikdor reka ka prihajan z enega falata Štajerske, reka bon ka prihajan z Prlekije, pa ziher sen, ka bi tüdi Pepek tak prava. Pozdrav

Tega ti nišče ne broni ka gučiš, pa tüdi prav je ka tak gučiš, ker tüdi si s Prlekije. Jaaa Nišče te ne sili ka rečeš ka si z dela Štajerske, samo čitüdi bi reka ka si s Štajerske, se isto tak nič nebi zlaga. Isto kak či rečeš ka si s Slovenije , ti ni treba extra razlagati ka si z dela Evrope, ne? Kapa ne vniči dejstva, ka je Slovenija del Evrope, takak je Prlekija del Štajerske. Geografsko je tak, tepa ti lehko gučiš kak češ, pa Pepek tüdi. Pa še nič se zlagala neta.

MHA torek, 13. julij 2010 ob 21:44

Pa jas to fse razmin, čen san dopovedati, ka bon večno guča ka sen Prlek, pa či de mi što f koleno vrta, bon še dale trdja isto. Tako

Legionar torek, 13. julij 2010 ob 21:44

Či ti je što reka ka si ne Prlek? Mislec

MHA torek, 13. julij 2010 ob 21:47

Hahaha

optix torek, 13. julij 2010 ob 21:47

Za Pepeka se ve ka je straight Prlek for life Hehe
Ce bi vec bilo taksnih ljudi kot je nas Pepek da promovirajo Prleke in Prlekijo bilo kam pridejo, bi bila nasa bodoca pokrajina se bolj znana.
MHA, poslji ovim na RTVSLO mail, pa jim napisi kak je situacija, ka je tisto nesprejemljivo glede Bonofcov ka so v Prekmurji

optix torek, 13. julij 2010 ob 21:48

MHA je napisal/a:
Pa jas to fse razmin, čen san dopovedati, ka bon večno guča ka sen Prlek, pa či de mi što f koleno vrta, bon še dale trdja isto. Tako

Či do ti vrtali f koleno z ovo mašino od KGB-a vervli mi ka boš gučal ka si Međimurec al pa Avstrijec, samo ka hejajo Nasmeh

MHA torek, 13. julij 2010 ob 21:50

Ne priznan! Hihihi Haha

Eh nen nič pošila, ka de mi što kontra ke fčesna.

optix torek, 13. julij 2010 ob 21:51

MHA je napisal/a:
Ne priznan! Hihihi Haha

Eh nen nič pošila, ka de mi što kontra ke fčesna.


Pošlji, kakšo kontro pa ti fčesnejo? Zajebali so, ne vejo ka so Banovci v Prlekiji in ne v Prekmurju.
Ker te vsi keri to berejo do mislili ka je res tak

Legionar torek, 13. julij 2010 ob 21:53

MHA je napisal/a:
Ne priznan! Hihihi Haha

Eh nen nič pošila, ka de mi što kontra ke fčesna.

Kakši Prlek si te to? Pomežik Jaz se niman za neven kak vekega Prleka, pa sen vseeno takoj mail na Kanal A napisa, kda so enkrat rekli ka je Veržej v Prekmurji.

MHA torek, 13. julij 2010 ob 21:55

Vija san pošilejta...

optix torek, 13. julij 2010 ob 21:55

Mene toti fehler na rtvslo ne moti tudi ce bi napisali ka so banovci v patagoniji

Legionar torek, 13. julij 2010 ob 21:57

Mene to zmoti bolj zaradi tega, ker je Slovenija tak fest mala, pa še za toto malo državico v eni Lublani ne vejo, kej je Prlekija pa kej Prekmurje.

optix torek, 13. julij 2010 ob 21:59

Legionar je napisal/a:
Mene to zmoti bolj zaradi tega, ker je Slovenija tak fest mala, pa še za toto malo državico v eni Lublani ne vejo, kej je Prlekija pa kej Prekmurje.

brez srkbi , ko se bodo "glosi" zbirali bodo tudi znali ki je Prlekija pa ki Prekmurje Nasmeh

Dejan torek, 13. julij 2010 ob 23:06

To smo pa resen že 100x na toten forumi obdelali, glede Prlekije pa mej, ... To, ka tan piše, ka je Lotmerk Štajerska je pravilno, ker Prlekija neje geografski pojem. Ka pa piše za Bonovce, ka so Prekmarje pa je pač napaka tistega, ki je to pisa in ne ve na zemlevid pogledniti. Ker iz tega te takoj lehko vidiš, ka Bonovci neso prek Müre.
Pisa sen pa jas som že pred leton dni pa neso nič spremenili, ker so verjetno trdno prepričani, ka majo prav. Pa nej bo. Se pa tekokrot čüdimo, ka nas mojo za Slovoke, Slovenci pa sami ne vemo, kon kej spada oz. določeni veleumi. Pa določeno stvor vidiš že s ten, ka samo bežno na zamlevid pogledneš.

Dejan torek, 13. julij 2010 ob 23:15

optix je napisal/a:
V glavnem da ne regečemo v prazno, MHA Lotmerk je v Prlekiji, Prlekija pa v Pomurji Nasmeh
Lepše mi se čuje POmurje kot pa Štajerska Haha


To je do neke mere res, ka je Prlekija v Pomurji. Ampak je Ormož tüdi Prlekija pa je v Podravji. Zato je toto poimenovanje "Pomurje", še bol blesavo kak kejkoli drügo.
Kdo te Pomurec je? Kakšni so te jegovi običeji? Kak te guči oz. govori?
Za moje pojme rejši Štajerska kak pa Pomurje.

optix torek, 13. julij 2010 ob 23:53

maš prav, vse to je blesavo Nasmeh

glih glejam zadnjič časopis večer te pa imajo rubriko prlekija - prekmurje, pa se sprašujem zakaj novice iz ormoža ne pišejo v to rubriko, ampak pišejo pod podravje?

Pepek z brega sreda, 14. julij 2010 ob 00:23

optix je napisal/a:
maš prav, vse to je blesavo Nasmeh

glih glejam zadnjič časopis večer te pa imajo rubriko prlekija - prekmurje, pa se sprašujem zakaj novice iz ormoža ne pišejo v to rubriko, ampak pišejo pod podravje?


Hudi Hudi Hudi
Zato, ker smo mi fsi fküper eni veki sroleki.

Namesto, ka bi javno protseterali in totin cejtngan zagrozili z množičnin bojkoton, či nedo malo pasko meli kon koga uvrščajo, lepo mirno fse to fcoj glejamo.... še hüje.... so (ste) med nami tüdi takši, ki se potihen smejete s tistih, keri čejo nekej narediti za prepoznavnost Prlekije.
Hudi Hudi Hudi Hudi Hudi Hudi



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.