Kata Strofa četrtek, 31. maj 2007 ob 15:46

Makaveli, Almanah pa podobni,

na toti stroni:
link

kliknite na "predlog območij pokrajin v Sloveniji itd"
pa si prečitajte kej piše na sredini tretje strani. Citiran: "Župan Občine Ljutomer predlaga ustanovitev samostojne pokrajine na območju Območnega razvojnega partnerstva Prlekije."

Fčosik je treba prečitati še kakšo strokovno stvor ne pa samo žüti tisk pa potli gnojšničariti

Pomežik

Makaveli četrtek, 31. maj 2007 ob 21:13

Kata Strofa je napisal/a:
Makaveli, Almanah pa podobni,

na toti stroni:
link

kliknite na "predlog območij pokrajin v Sloveniji itd"
pa si prečitajte kej piše na sredini tretje strani. Citiran: "Župan Občine Ljutomer predlaga ustanovitev samostojne pokrajine na območju Območnega razvojnega partnerstva Prlekije."

Fčosik je treba prečitati še kakšo strokovno stvor ne pa samo žüti tisk pa potli gnojšničariti

Pomežik



no še dobro ka momo tebe tu!heheHaha te pa vzemen nazej vse, samo vseeno bi rejši meja Gošjaka za župana, on bi pomoje več nareda za mlode kak pa jurša...

MHA četrtek, 31. maj 2007 ob 21:25

Ja viš tak je!

Jaz sen tüdi že od fsega začetka za Gošjaka, ne pa jürša, ki se za fse scoj drži, kak jaz za zelje.

Je pa res, kak je almanah napisa, ka de 26 prekmarskih proti 13 Prlekon, ki do nas v fsen preglasüvali.

Nekak vüpan, ka še nan je ne fčistar cuk odpelo, ka de se še tüdi na veki železniški stava, ne pa san na mali postaji.

Almanah petek, 1. junij 2007 ob 08:32

Kata strofa

Te pa mi povej kaj je juršek nareda za to ka bi meli pokrajino prlekijo, če ne vervleš bon zrihta tonski zapis kaj je juršek prava po murskem vali, pa boš vida, ka enkrat guči tak, drugič ovak, vglavnem pojma nima ke bi dela........

Najleži je reči sem za pokrajino, samo za to še je treba potlan neke nareti.............

Kata Strofa petek, 1. junij 2007 ob 11:12

Te pa mi povej kaj je juršek nareda za to ka bi meli pokrajino prlekijo, če ne vervleš bon zrihta tonski zapis kaj je juršek prava po murskem vali, pa boš vida, ka enkrat guči tak, drugič ovak, vglavnem pojma nima ke bi dela........

Almanah,
zaradi poklicne deformacijePomežik se ne bon opredelüva do totega pitajna in spüšča v detajle, pa tüdi zanimajo me ne.

Od pondelka moš 60 dni za pripombe na predlagano teritorialno razdelitev pokrajin - lotmerški žüpan jih je vložja še pred totim rokom. Območno razvojno partnerstvo Prlekija je našopano od Radgone prek Lotmerka do Ormoža - morti nega zadosti interesa v Radgoni, Rodencih pa Ormoži na Jüršef predlog. Treba malo pošnofati, moš tudi možnost posvetovalnega referenduma Pomežik

Bi pa tüdi bija problem še v eni stvori - tü gre za tri (okej lehko rečemo štiri - še Rodenci) enakovredne centre - pa predpostavimo, ka bi bija Lotmerk pokrajinsko središče - misliš ka ormožanci pa radenčani/radgončani ne bi bentili, gda bi se mogli v pelati v Lotmerk rešüvat upravne zadeve?

MHA petek, 1. junij 2007 ob 16:59

Meni je fseeno, či de (bo) središče Prlekije v Ormoži, Rodncih ali pa v Radgoni, san ka mo meli sfojo pokrejno.

Je pa res ka je Lotmerk nejbol primeren, glih je tak negi skoro na sredini Mislec

Zvončica nedelja, 3. junij 2007 ob 00:47

De že držalo ka je župan nekaj vobja župane drügih prleških občin ka bi vküper stopili za pokrajino prlekijo...samo je premalo če nekomi pošleš libsbrifBebast treba to malo zlobirati pa povdariti tiste VEEEEKEEE pluse ke bi takša pokrajina prnesla (minusi se tak pri vsen hitro nejdejo). Pa to lehko naredijo le tisti ki so prepričani v to pa ke mojo veko željo ka bi to tak bilo. Slon v trgovini s porcelanon t¸udi nemre nič nareti.....Ka pa se tiče delitve moči glede "uradov" pa bi se dalo lepo raztolati...nekaj nan, nekaj drügin.Pisk

Almanah ponedeljek, 4. junij 2007 ob 08:25

Neke ne razmin Ormoža, mojo radio Prlek, mojo vino Prlek, mojo toblo Dobrodošli v Prlekiji, župan pa neče ka bi bili v pokrajini Prlekiji......

Pa , a niso tudi članki o Ormoži bili na toti stroni (Prlekija on net) ??

JE KERI GOR; KI JE IZ ORMOŽA??

Kata strofa, tak kak sen že napisa, če bomo z Radgono pa Rodenci pod Soboto, te če bomo vsi vkup stopili še nemo meli zadosti glosov, ka bi Soboto preglasuvali isto vela za Ormož proti Ptuji, če pa je več približno enakovrednih mest, pa enkrat eni vkup stopijo, drugič drugi, pa se razvoj bolj porazdeli....

ALI???

Pepek z brega ponedeljek, 4. junij 2007 ob 11:58

Mislec Mislec
Pametno razmišlaje!
Či že nemo meli svoje pokrajine, te bi bilo dobro, či bi bor fsi fküper bili v eni, pa te megari združeni še z nekon drügin.

Či bi se v Prekmursko - Prleško regijo fklučili še Ormož, Središče ob Dravi, Tomož, Jüršinci, Cerkvenjak (Antun, ne znon či so samostojna opčina) pa Vitomarci, te bi bili keko teko enakopravni.

MHA ponedeljek, 4. junij 2007 ob 19:01

Či de meja Trbovlje sfojo pokrejno, zake te Lotmerk nebi moga meti sfojo! Pa je Trbovlje skoro takak predmestje Lotmerka.

Jernej ponedeljek, 4. junij 2007 ob 20:35

Pepek z brega je napisal/a:
Mislec Mislec
Pametno razmišlaje!
Či že nemo meli svoje pokrajine, te bi bilo dobro, či bi bor fsi fküper bili v eni, pa te megari združeni še z nekon drügin.

Či bi se v Prekmursko - Prleško regijo fklučili še Ormož, Središče ob Dravi, Tomož, Jüršinci, Cerkvenjak (Antun, ne znon či so samostojna opčina) pa Vitomarci, te bi bili keko teko enakopravni.


Mislis ka do tej okraji se vklopili Prekmursko-Prlesko pokrajino? Ci bi bila Prleska za sebe bi se mogoce
...samo se z nami Prekmurcami polek?
...dvomin ka do se cuj vklucili! Mislec ..samo vse je mogoce!

romes torek, 5. junij 2007 ob 11:19

prihodnja levosredinska vloda de bol naklonjena malomo števili regij - max. 8!

torej, mi bomo vsi lepo vkup pod mb! ker edino tak se lehko konkurera osrednji sloveniji pa primorski, ka se zmanjša razkorak v razvitosti.

sej,ideja za prleško regijo je lepa. pa ne treba se bojati,ka bi ime zginolo. daleč od toga.

pa še nekej - ne tak poveličuvati lotmerka - ker mesto nema niti 4000 preb. (eden pret je nekej primerjo s trbovljami - samo za primerjavo - jih je 18 000)

Pepek z brega torek, 5. junij 2007 ob 11:52

Je pa Lotmerk provo mesto(po obliki), ne tak kak ena slovenska mesta, ki so samo ena duga ulica, ali pa brez veze na küp nametane kuče.

MHA torek, 5. junij 2007 ob 16:09

Nos pa je tüdi ne samo 4 jürje! Ka nas je 12 275. Jezik

romes torek, 5. junij 2007 ob 17:52

MHA je napisal/a:
Nos pa je tüdi ne samo 4 jürje! Ka nas je 12 275. Jezik

mislo sem samo mesto.

Jernej torek, 5. junij 2007 ob 20:23

Menej zanima da bojo pokrajine zaceli veljati pa delüvati na kaksni datum?
Ali pa brs to leto nede nic z tega?

..naja mi smo se na zacetki...Mislec

MILAN torek, 5. junij 2007 ob 22:13

Zloba Zloba Zloba Zloba

Tote porajine so bole zato ka bi opet narod posvadili frdamani politiki te pa bi nas fse fkup anštendik nategnoli.

Samo jihovi žepi pa položaji so važni. Narod pa nej bo
tiho pa srečen ka ma bor nekoga ki je pameten.

Zloba Zloba Zloba Zloba Zloba

Almanah sreda, 6. junij 2007 ob 09:58

http://www.lokalnevolitve.si/zasavska-regija-obcina-trbovlje-c-112_317.php

Romes tu si pogledni, to ma občina Trbovlje, pa ne več zavajati lidi!

Dečki, dekline, včera sen bija na eni seji, gi sen opet doba upanje , ka Prlekija kot pokrajina lahko uspe in to realno glejano.

Aplavz Aplavz Aplavz

Bode , bo , samo do kunca je treba iti, pa ne popistiti, ne se na druge zgovorjati, ampak dobre lastnosti tega predstaviti pa bo....

Saj vse ke je lepo in dobro, ti nede nihče šenka, za dobro se je treba potruditi....

Makaveli sreda, 6. junij 2007 ob 21:43

super vi se le trudite!če to uspe te pa tudiGor Gor Aplavz

romes četrtek, 7. junij 2007 ob 09:42

no,kej vam neje jasno, ka držova nema namena delati pokrajine z 60 000 prebivaLci (v nejbojšem primeri) in centrom, ki nema niti 4000? lotmerk bi te bijo daleč nejmejši center pokrajine v slo! dečki, hudo bode to spelati.


pa či čete dobiti ormož pa radgono na svojo stran, bote mogli malo brzdati svoj prevelki ego. no,vsej eni tu gor malo pretirovlete!



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.