romes četrtek, 7. junij 2007 ob 09:48

Almanah je napisal/a:
http://www.lokalnevolitve.si/zasavska-regija-obcina-trbovlje-c-112_317.php

Romes tu si pogledni, to ma občina Trbovlje, pa ne več zavajati lidi!



či bi malo pozno posebno zgodovinsko situacijo zasavja , bi lehko zno, zakej država vstraja na toti mali pokrajini.

Almanah četrtek, 7. junij 2007 ob 12:49

romes,


Radgona je že za to, Ormož pa tudi, pa nikši preveki ego nimamo mi, kvečjemi ga maš ti, ki misliš ka maš samo ti prav.

Pa ti samo o nekšen centri gučiš, pa nam se ne gre za center, nan se gre za to, ka bi se Prlekija obdržala, pa ka bi se razvijala, kar se pod Ms, ne bo mogla, ker nas bodo preglasovali!

Če je lehko 14 pokrajin , te je še lehko 15-sta, če pa bodo rekli ka bode samo 6 ali 8 pokrajin, te pa nimamo ke gučati!Tvorba Prlekija obstaja, medtem ko tvorba Sp.podravje ni obstajala, do izpred 2 mesecev, HALO???
Zdaj pa bi meli pokrajino sp.podravje???
Bojše je te, če de Prlekija!

Romes, malo več pripadnosti svojim koreninam (če sploh si Prlek), pa malo več optimizma pa zaupanja v nekaj za kaj se drugi trudijo že tedne in svoj prosti čas v to vlagajo, kar ga ti očitno ne!!

Almanah četrtek, 7. junij 2007 ob 12:50

Te pa me razsvetli z svojim znanjem, pa mi razloži!

romes četrtek, 7. junij 2007 ob 14:41

či sem morti reko, ka sem za spodjo podravje?...

pokrajine prlekije pa nažalost verjento nade, ker nas je premalo.

Almanah petek, 8. junij 2007 ob 00:51

Razsvetli me za Trbovlje??
Čakam??

Kje je melo Trbovlje 1.slovenski tabor, kje je melo Trbovlje 2. najstarejši hipodrom v Evropi, takoj za Dunajom!! Kje ma Trbovlje prve posnetke s kamero?? Kje ma Trbovlje prvo samopostrežno trgovino, kje ma Trbovlje prvi vrtec na podeželju?, kje ma Trbovlje prvega rektorja SLOVENSKEGA RODU, ki je bil rektor DUNAJSKE UNIVERZE!!!!


HAlooooooO??


NE ti meni...


Pa drži se.......

Dejan petek, 8. junij 2007 ob 00:57

No ka se nete denok sfadili še zej tü. Prleki moremo fküp držati! Ljubezen Nasmeh

Jernej petek, 8. junij 2007 ob 08:41

romes je napisal/a:
či sem morti reko, ka sem za spodjo podravje?...

pokrajine prlekije pa nažalost verjento nade, ker nas je premalo.


Ci bi vsi Prleki sküper bli ..
..bi bli se vec kak mi Prekmurci!

romes petek, 8. junij 2007 ob 13:52

Almanah je napisal/a:
Razsvetli me za Trbovlje??
Čakam??

Kje je melo Trbovlje 1.slovenski tabor, kje je melo Trbovlje 2. najstarejši hipodrom v Evropi, takoj za Dunajom!! Kje ma Trbovlje prve posnetke s kamero?? Kje ma Trbovlje prvo samopostrežno trgovino, kje ma Trbovlje prvi vrtec na podeželju?, kje ma Trbovlje prvega rektorja SLOVENSKEGA RODU, ki je bil rektor DUNAJSKE UNIVERZE!!!!


HAlooooooO??


NE ti meni...


Pa drži se.......


držova skrbi za zasavje, ker so zaradi posebne ekonomske situacije (posledica prevelke usmerjenosti samo v rudarstvo) tam hude socialne razmere in bi bilo sranje, či jih dojo pod celje al pa lj.

pa kej se tak bojiš za prlekijo? to je stvor turističnih društef,ka toto ime promoverajo, nej se sekerati zavolo nekših brezveznih pokrajin, ki do samo na papiri.

MHA petek, 8. junij 2007 ob 19:37

Almanah je napisal/a:
Kje je melo Trbovlje 1.slovenski tabor, kje je melo Trbovlje 2. najstarejši hipodrom v Evropi, takoj za Dunajom!! Kje ma Trbovlje prve posnetke s kamero?? Kje ma Trbovlje prvo samopostrežno trgovino, kje ma Trbovlje prvi vrtec na podeželju?, kje ma Trbovlje prvega rektorja SLOVENSKEGA RODU, ki je bil rektor DUNAJSKE UNIVERZE!!!!


Pa gi je melo Trbovlje svetovni rekord z oltejmeri Haha Gor

Dejan petek, 8. junij 2007 ob 19:43

Mojo pa nejvišji dimnik v Evropi, 360 m visoki Šokiran Nasmeh

Zvončica petek, 8. junij 2007 ob 22:37

Keko zodje cejte štejen po cajtingah de grozno oljovo dobiti pokrajino Prlekijo ka jih je že zej pre preveč....samo nos Prlekov to nesmi nič zanimati pa moremo do daske zahtevati svojo pokrajino...ka je bojše zahtevati nemogoče ka maš te bor šanse dobiti nekaj ke de koristilo npr. tisto o dvojnen imeni je ne slaba ideja pa z delitvijo "oblasti"bi se venda za vse v toti kvazi pokrajini lepo porihtalo....da keko vidin se v vseh drügih občinah vejo nekak bole gospodarsko iti pa razvijajo industrijo ne pa trgovine pa oštarije tak kak prinas. Mislec

Almanah sreda, 13. junij 2007 ob 13:28

EVO V TOREK 19.06.2007 V SEJNI SOBI HOTELA JERUZALEM , OKROGLA MIZA NA TEMO: Ali lahko dve pokrajini v pomurskem prostoru prispevata več k hitrejšemu gospodarskemu in družbenemu razvoju?

VABLJENI

MHA sreda, 13. junij 2007 ob 14:24

Ob kekih?

romes sreda, 13. junij 2007 ob 14:35

Almanah je napisal/a:
EVO V TOREK 19.06.2007 V SEJNI SOBI HOTELA JERUZALEM , OKROGLA MIZA NA TEMO: Ali lahko dve pokrajini v pomurskem prostoru prispevata več k hitrejšemu gospodarskemu in družbenemu razvoju?

VABLJENI


te ste se nas že odrekli, podrafskih prlekof?Haha očitno, sodeč po naslovi.

Dejan sreda, 13. junij 2007 ob 14:38

MHA je napisal/a:
Ob kekih?

Okrogla miza bo v torek 19.06.2007, v sejni sobi Hotela Jeruzalem, s pričetkom ob 18.uri.

Na naslovni stroni fse piše.

Almanah četrtek, 14. junij 2007 ob 08:32

Romes ni tak hudo....


Nobenemu se nihče ni odrekel, tak naslov je zaradi tega, da bi prekmurci spoznali, da je tudi za njih dobro, če sta dve pokrajini.

Še več, kličejo ljudje še iz občine Juršinci kakšne so možnosti, da bi bili pod prlekijo.

Lep pozdrav

Zvončica nedelja, 17. junij 2007 ob 00:46

Mislin ka bon šla malo pošpijonirat v toti hotel ka me zanimle kon se stvari nagiblejo.....čeglih se ve ka držova teži k večjin pokrajinan (mejši stroški z novo birokracijo, meje novih fotelov...pa kao vekši küp penez za pokrajino...).Pa v cajtingah je pisalo ka so župani dobili že pred tremi tjedni recepis od glovnega korita ka nej dojo svojo mnenje o bodoči ureditvi v pokrajine....t.j. kej si o ten mislijo....me zanimle kej je naš vküper spravja....takši recepis bi lehko javno objava ka bi znali za kej se gre v župansken uradi.Mislec Pisk

Jernej četrtek, 21. junij 2007 ob 18:53

..poglente "vecer" na spleto...
http://www.vecer.si/

...

Prlekija naj bo v vseh različicah
Debata o tem, da bi lahko bilo območje na levem bregu Mure od Ormoža do Apač samostojna slovenska pokrajina in s kakšnim imenom

MHA petek, 22. junij 2007 ob 12:53

C E N Z U R A / Dejan Pomežik

Almanah petek, 22. junij 2007 ob 15:20

To si poglednite


http://www.finance.si/lokali.php


Pa se imajo za resen časnik....



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.