Nela četrtek, 30. avgust 2007 ob 14:17

MHA je napisal/a:
Zgledne ka je za letos fertik kalüžaje. Jesensko vreme je tü Jok

Ve zej so srečni ka je dež, tak ali tak nebi nič zaslužili če je zapstoj......zej že za drugo leto molijo ka de lepo vreme ko de vstopnina Priklon pametno Polde! Angel

Zvončica nedelja, 2. september 2007 ob 01:36

Z vünašjin namakajon je resen kak zgleja konec....pa mo se od Martineka dale lehko od znotra namakali.Haha

Nela ponedeljek, 3. september 2007 ob 22:10

In kak je ke zej stanje na bazeni???? So ga ze pokrili? Ali se zej zabe namokajo malo? No sicer vstopnine nega, taka lahko Jezik Jezik Pomežik Pomežik

MILAN ponedeljek, 3. september 2007 ob 22:26

Vuuhuu
bazen pokrit
voda mo 29 stopinj
užitki ka te kap


Hm Hm Huh

MHA torek, 4. september 2007 ob 18:33

Či pa de komi prevroče, pa nej san glovo skozi plotno porine Ideja

MHA ponedeljek, 5. november 2007 ob 14:11

En dober kolega mi je do plovizob za računalnik, zato bon zej lehko objava sliki, ka te vidli v čen se koplemo...

MHA ponedeljek, 5. november 2007 ob 14:13

Dejan ponedeljek, 5. november 2007 ob 19:05

Ke je te to postovleno al kak je to? To so zej po kej delali? Mislec

MHA ponedeljek, 5. november 2007 ob 19:45

Ne, to je blo te, dere so ga obnovlali, san sen pred ne moga slik naložiti.

Zvončica torek, 6. november 2007 ob 01:07

Jaz pa sen prvo mislila ka ga že poprovlajo.....ka me to nebi nič čüdiloPisk

MHA torek, 6. november 2007 ob 11:30

Da sen s telefonon slika, pa kabla niman za računalnik ka bi lehko gor djo, zato sen zej, ki sen plovizob doba.Nasmeh

dušan1 torek, 6. november 2007 ob 13:43

Mi delüvle, ka do naredle drsališčeHaha Kul


lp

dušan

MHA torek, 6. november 2007 ob 13:50

Jas dere sen to vida, sen tüdi misla ka drsališče delajo, da tota ograja tak vün vidi. Lehko bi zej čez zimo naredli drsališče Vuuhuu

Zvončica torek, 6. november 2007 ob 23:49

Dobra ideja....vrag ve če do se ta provi toga zmisliliMislec pa bi se te res tan plac oživja...pa kühano vino bi pili...te bi se drsali (ve je do zdravstvenega ne daleč)Aplavz

Jernej nedelja, 9. marec 2008 ob 13:11

Ploskač Ges kumaj cakam da bom pa z Nelov sao kalüzat Veselko
No vüpam ka de vreme tüdi fajn letos! Lotmerk kak Lotmerk! Juhuhu

optix nedelja, 9. marec 2008 ob 14:20

glede na to, da je lansko poletje bil vstop na ljutomerski bazen brezplacen, letos ne bo.
dvomim, da bo taksna guzva kot je bila lani na bazenu...

realno gledano, lotmerski bazen je dalec nerentabilen, ze leta in leta...

poleg pa so se bioterme Nasmeh, zgodbo o dva soseda - zupanom i direktorjem segrapa pa verjetno vsi poznajo, se je ze kar pisarilo o teh navezah na tem forumu ....


Pisk

MHA nedelja, 9. marec 2008 ob 14:35

Na žačetki kakših 14 dni, ali pa še to ne, de vendar san zapstoj. Gužva de odvisna od cene. Mogli bi nareti neke scoj, naprimer 5-metrsko skakalnico, pa za deco neke, ka nebi san en bazen bija, pa nekšo nočno kopaje bi tüdi lehko blo. Segrap pa bi tüdi lehko kak protiuslugo vloža nekši penes v bazen. Tiho

Nela nedelja, 9. marec 2008 ob 15:05

MHA je napisal/a:
Na žačetki kakših 14 dni, ali pa še to ne, de vendar san zapstoj. Gužva de odvisna od cene. Mogli bi nareti neke scoj, naprimer 5-metrsko skakalnico, pa za deco neke, ka nebi san en bazen bija, pa nekšo nočno kopaje bi tüdi lehko blo. Segrap pa bi tüdi lehko kak protiuslugo vloža nekši penes v bazen. Tiho

Ja jaz tudi mislim, ka bi taksne novosti pritegnile lidi. Jaz bi mogoce tudi rejsi sla nekam drgan, ki je vec moznosti za cofotanje pa norijo, kak pa sen, ki je samo en veki bazen, pa por mini skakalnic. Heoa

MHA petek, 16. maj 2008 ob 13:56

Na bazeni pa dale koplejo, bazen je v obliki pravokotnika pa še nekši v obliki kroga Mislec Vendar mo še jakuzzi dobili Hejho

Dejan petek, 16. maj 2008 ob 14:15

Sen glih fčera ša tan mimo ja, pa so delafci na veko nekej rovali. Zej bi se že lehko kopali tote dni, kakšo lepo vreme je Nasmeh



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.