MILAN ponedeljek, 16. junij 2008 ob 18:47

Hjooj
ali pa drva NANOSITI PA NARETI OGEN KA MO SEGRELI VODO.

MHA četrtek, 26. junij 2008 ob 13:16

Se je že što hoda kopat? Voda je pre fest super. Jas se že 4 dni sprovlan kopat Hjooj

Tunč četrtek, 26. junij 2008 ob 21:10

Če de takšna vročina dale se de voda hitro segrela. Tudi jaz študiram ka bi zaj za kunec tedna se ša malo kalužat.Riba

Almanah četrtek, 26. junij 2008 ob 23:08

jaz sem bija včera, moren rečti ka je super voda bila, pa glih prav lidi, ka je ne preveka gužva.

Še bon ša, edino WC če bi malo večkrot spucali ne bi bilo od škode.

MILAN petek, 27. junij 2008 ob 07:41

Ploskač
tak to je vžno ka je fejn voda pa hladna pijača pa dosti friškega meso za poglednoti.Živele počitnice.

MHA petek, 27. junij 2008 ob 11:33

MILAN je napisal/a:
Ploskač
tak to je vžno ka je fejn voda pa hladna pijača pa dosti friškega meso za poglednoti.Živele počitnice.



Hahaha Hahaha Friško meso To ja

Makaveli petek, 11. julij 2008 ob 18:19

keko sen čuja je baje toti vikend nočno kopaje na bazeni...do keke vure ne ven...pa verjetno de to čez celo poletje(venda samo za vikende)

v glovnen supercaTo ja

MHA petek, 11. julij 2008 ob 18:58

To bi res blo super, či bi naredli nočno kopaje. Še bolfejn bi pa blo či bi blo nočno kopaje zapstoj Tiho

Dejan sobota, 12. julij 2008 ob 19:34

Ehehe, kej bi še fse radi. Nejbojše ka bi blo nočno kopaje zapstoj pa še špricar bi polek doba Hihihi
Jas sen še letos ne ftegna priti do bazena.

MHA sobota, 12. julij 2008 ob 19:36

Heh, še špricar fcoj, to pa bi te bila pika na I To ja

Nela sobota, 12. julij 2008 ob 23:24

Ja pa kej bi se te vija vse mela? Se coj neksne lubice, ka bi vajdva mazale. Jezik (po dnevi)! Pisk

Dejan nedelja, 13. julij 2008 ob 19:55

Lubice momo, tak ka bi blo zej dobro brez jih. Te rejši 2 špricara Vuuhuu Malo heca Kul

Dejan torek, 16. september 2008 ob 21:05

Letos pa sen se sploh ne ša v Lotmerk kopat. Ne blo praf cejta. To te buje Hjooj Jajks

prlek1825 torek, 16. september 2008 ob 21:31

jaz tak neman neke vole niti hoditi na bazene! te rejši grem na morje ke si zej ki je avtocesta časposla doleh pa moš več od morja kak kopaja v totih stoječih zamozanih vodah po bazenih!

Dejan torek, 16. september 2008 ob 21:49

Sej ne bi ša na bazen za en teden Nasmeh Za vüro al dve, teko ka malo vidiš kak je. Da sen se od te ke je bazen obnovleni, samo 1x kopa, pa to loni.
Pa vervli, ka je v morji voda bol zamozana, kak na bazeni Nasmeh

prlek1825 torek, 16. september 2008 ob 22:25

to je zej stvar vsakega posameznika ke mo je bojše! z tem pa se ne strinjam ke je morje bol zamozano! kot tak če pogledneš je resen morti bol je pa bol zdravo kak bazen več bolezni pa totih pizdarij se lehko navlečeš v bazenih kak na morji!

Jernej torek, 16. september 2008 ob 22:37

Dejan je napisal/a:
Letos pa sen se sploh ne ša v Lotmerk kopat. Ne blo praf cejta. To te buje Hjooj Jajks

Hm Saj, Nela pa Ges sva tüdi tao leto nej se sla Lotmerk kopat.
Prejsno leto pa sma vec krat sla! Hmm

Dejan torek, 16. september 2008 ob 22:37

Ja či se greš kopat v bazen 5x5 metrof, gi na začetki poletja vodo notri nalejejo brez klora pa je celo poletje ne mejajo Nasmeh Tak kak je negda blo v Morofcih Hihihi Te je resen opasno.
Pogledni malo raziskave, ka je pri nas 65% naravnih kopališč na morji ustreznih za kopaje. 6 od 19 ne isponüvle minimalnih higienskih standardof EU-ja.
Sej jas se tüdi rejši na morji koplen. Letos sen bija 12 dni na morji pa 0 na bazeni Nasmeh

prlek1825 torek, 16. september 2008 ob 23:07

hehe!sej jaz tudi nesem bijo na bazeni, pa niti sile neman! pa tudi če je čista voda v bazenih je sama kemija (klor, pa tak dale) meni se že to ne vidi vredi!nevem jaz se te rejši v kaki reki na kolpi al pa ki drugi kak pa v bazenih!se mi vidi jakše!ne vem zake! neman pa čez bazene nič proti tudi ne, samo neman neke vole

Nela sreda, 17. september 2008 ob 00:51

Sej je mene toti nas bazen tudi nic ne pritegno. Nekda je to drgaci blo, pa smo rade vole sli, kume smo cakali ka se je odprja, pa ka smo hitro prisli pa si fejni plac nejsli, gnes den pa nic od toga.



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.