Dejan sobota, 13. junij 2009 ob 10:05

Tak, zej pa šlape gor, brisačo na rame pa na bazen Brodolom Kul

MHA sobota, 13. junij 2009 ob 15:23

Vnoči je deš pa toča vodo ohlodja.

Nela sobota, 13. junij 2009 ob 15:39

Se kople kdo? Ste ke vidli??

Makaveli sobota, 13. junij 2009 ob 16:00

ke v ormoži do full meli nočno kopaje v lotmerki pa ne al kej??Niman pojma

Dejan sobota, 13. junij 2009 ob 16:44

Mi v Lotmerki mamo jutranje kopanje Kul

Dejan sobota, 13. junij 2009 ob 20:43

Gužva Hihihi

Nela sobota, 13. junij 2009 ob 22:02

No bor neke lidi si je prislo riti namokat, ko de se lepse vreme bo guzva. Pomežik Ostarija je bila odprta? Kdo pa jo mo prek? Mislec

Dejan sobota, 13. junij 2009 ob 22:09

Oštarija verjetno dela, da so marele ble tan odprte pa lidje so nekej motovilili tan okoli. Nesen notri bija, tak ka ne ven, kdo ma to prek. Vida sen tan postovleni kombi z napison TP Vaščanka d.o.o. prešji den pa gnes sen ga vida, ka se je notri pela, samo se toti ukvarjajo z nekšo obdelavo kovin, tak ka venda nimajo toti tega prek Niman pojma Bomo še že zazvedli Nasmeh

MHA nedelja, 14. junij 2009 ob 22:02

redna gužva bila ja. Kepa gnes, ki je še malo bol hica tukla?

Legionar ponedeljek, 15. junij 2009 ob 11:55

Zapa bi mogoče bija cejt, ka še to fse sküp malo pošinfamoPomežik ; bazen se je odprja, fse v redu pa prav. Samo sen se zodjič pošpancira tan mimo po drügi stroni, kre Ščavnice, pa vida ka tista šuma odzaja za bazenon (ki je drgačik v sklopi kopališča, ker je ograjena) nič lepo ne zgleja.Neee Sama nekša krama je nametana pr tisti hüti tan v šumi, fse zanemarjeno, nič popucano, grdo zgleja fse vkup. Takša lepa senca je tan, zakej so ne tan terena malo zravnali pa zasejali trove, ka bi lehko tüdi tan bili lidje lepo v senci? Ali še boljše, zakej je te ne občina vložila malo več penez, pa bi tan lehko tüdi kakše sanitarije zrihtali pa bi recimo lehko tan lidje tüdi kampirali, postavili kakše šotore ali kej podobnega? Seveda bi se tü mogla aktivirati tüdi kakšna LTO (samo od totih venda itak ne gre kej takšega pričaküvati), ali pa bi kunec kuncov što doba koncesijo za toto kopališče, pa kej takšega nareda...Či se lehko naredli nekej podobnega v eni Ježici na kopališči, zakej ne bi mogli tü? Samo zgleja ka nega vole, pa se to fse samo napol dela.Škoda resen, ka se nišče za nič več ne angažira, tepa ne čüdno ka fse gre k vragi.

Dejan ponedeljek, 15. junij 2009 ob 12:30

Ja tan odzaja je provi đumbus. Vse nametano vkriž, zemla nekša navožena, ka voda stoji pa smrdi pošteno. To so venda mislili, ka se s predje strani ne vidi pa je te vredi tak. To o kampi pa šotorih pa je dobra ideja. Morti tüdi kakše hišice, prikolice v senci pa se takoj razvijejo kakše lotmerške terme Hehe

Legionar ponedeljek, 15. junij 2009 ob 13:24

Točno tak. Ali pa fsej plac, ki bi si človik lehko poceni šotor postava, pa osta kakši den ali dvo tan, pa kakši roštilj postava pa kej speka, pa malo zažurera...

Makaveli ponedeljek, 15. junij 2009 ob 15:26

ja odzaja je res kaos....glede šotorov pa le sanjejte...to se nede zgodilo =)


btw....ovi kanal na konci leve strani bazena so mejali? ki tan se je teko dece loni razsipalo pa keri starejši tudi...ki je full sklizko.....ne ven ke so te taki dekl za kanal naredli...

Legionar ponedeljek, 15. junij 2009 ob 19:59

Makaveli je napisal/a:
ja odzaja je res kaos....glede šotorov pa le sanjejte...to se nede zgodilo =)

No, ziher bi to bila ena izmed rešitev, ka bi toto kopališče zrihtali takak treba. Ne pa ka bazen zrihtajo, odzaja pa je taka da bi bomba fsekala. pa tüdi ne ven, zakej bi blo kej takšega neven kak žmetno izvesti...Mislec

Makaveli ponedeljek, 15. junij 2009 ob 20:17

meni do se zamerili toti ke delajo tu...oz. se mi že so z totin "pametnjakovič" odnoson...sen hteja iti s kolegon na bazeni tan kak je gostilna na pijačo pa mi reče ka nesmin notri pa rečen ovi za kaso pa bademajstri ka samo pijačo spijen pa nesmiš notri pločaj keko je za pločati pa te lehko ideš pa mu rečen saj pa se nen kopa če gren to v gostilno te pa mi reče ja pa greš skoz bazen...mislin...kere gnide so to...vedno si lehko ša na drink...zaj pa do tu neke srali...keri bedniki...

erof ponedeljek, 15. junij 2009 ob 20:20

Tu majo eni isti prste vmes keri je lehko tan keri ne ,keri de lehko mejo oštarijo pa keri ne.... imenski rejši nebi gučo samo vse se ve što komu kej gre na roko...

Nela ponedeljek, 15. junij 2009 ob 23:26

Samo pred si lehko tak notri sa, samo jaz sem vedno tu napre sla, kak plocas, pa rekla nen se kopala, samo neke spijemo, pa je slo notri priti.

Dejan torek, 16. junij 2009 ob 14:01

Negda je s ten ne blo problema. Zej pa jin venda malo promet fali pa tüdi na takšen način morejo zaslüžiti. Samo do venda s ten še več zgübili kak dobili.

Legionar torek, 16. junij 2009 ob 14:22

Evo kak zgleja okolica totega našega bazen od odzaja, s strani či glejaš od parka ali Ščavnice. Žalostno, to bi lehko ali fse vküp malo zrihtali...Ne ne ne

Legionar torek, 16. junij 2009 ob 14:23

Bon dova eno po eno sliko, vüpan ka je ok:



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.