Zvončica ponedeljek, 6. avgust 2007 ob 23:15

Tak, otvoritev sen zamidila ka sen se te kalÜžala pa trenirala plavaje na morji....pa forbo sen pridobivala tak ka bon lepo kredi za novi bazen.....se je že keri kpoa v jen??

MHA torek, 7. avgust 2007 ob 10:54

Jaz se že tri dni sprovlan kalüžat, pa še mi je zej ne grotalo. Zej zaron je ne glih ke preveč za kopaje, popudne pa delan.

MHA torek, 7. avgust 2007 ob 13:11

Evo, pa mi je le grotalo. Zej sen glih priša s kalüžaja. Voda je mokra, fejna, super je. Neje pretirano mrzla, glih fejn ta prova. Aplavz

Edino delafci še neke razkopovlejo polek bazena, pa nekšo vodo vün grobijo iz lükje

Pepek z brega torek, 7. avgust 2007 ob 13:16

Mislec Mislec Mislec
To venda grobijo tisto vodo, kero je vün porinolo, dere si se ti podürna.Jezik Jezik

Almanah torek, 7. avgust 2007 ob 15:13

Jaz še vedno mislim, ka bi bojše bilo, če bi naredli pokriti bazen!. Argumente poznate, ven pa ka je to ne poceni, pa naj Polanič in Gomboc neke vložita v Lotmerk ne pa samo dobivata delo tu, Blagovič pa si tak dela Bioterme, ka de potlan lehko svojega kolega tan meja za župana občine Mala Nedelja.

Dejan torek, 7. avgust 2007 ob 15:37

Jas sen se misla zej op dveh iti kopat, ka bi malo sproba kak je, pa po nen brž do to priša, da je nekej vmes prišlo No ja

Dejan torek, 7. avgust 2007 ob 19:17

Eee, pa sen le priša do bazena. Voda je fejna, bazen je isti kak je bija, jesti jin je sfalilo, gda sen lačen grota, lüdi je bol malo blo, ... V glovnen isto kak je blo pret, dere je stori bazen bija Vuuhuu

Makaveli torek, 7. avgust 2007 ob 20:14

edino drek je ka kda ides na skakalnico mores paziti ka se ti ne spospela ki je prvo ke gor stopis res sklizko....drugo pa je tan kak so ploščice te pa je tisto za vodo zapirati pa je fejst sklizko...gnes sen bija pa so 4-je tak opali po tisten...eden de si še tan gor glovo odprja al pa neke...(to mislin tan polek globokega kak je marela)Dol

MILAN torek, 7. avgust 2007 ob 20:41

Kul
ka te nede luna dobila

Jernej torek, 7. avgust 2007 ob 20:42

Zdaj pa mo šao na mesto Hrvaško na morje, Lotmerk bazen!

MHA sreda, 8. avgust 2007 ob 10:58

Almanah je napisal/a:
Jaz še vedno mislim, ka bi bojše bilo, če bi naredli pokriti bazen!. Argumente poznate, ven pa ka je to ne poceni, pa naj Polanič in Gomboc neke vložita v Lotmerk ne pa samo dobivata delo tu, Blagovič pa si tak dela Bioterme, ka de potlan lehko svojega kolega tan meja za župana občine Mala Nedelja.

Gor jaz sen tüdi za pokritega, čiglih je lepše na sunci. San se lehko na pokriten celo leto kopleš, na odprten pa zgledne ka se bomo lehko san junija pa julija! Mislec Pa gimnazija, vzgojitelska je tü, dum, osnovna šola, vrtec.
Nej naredijo pokritega s ten, ka do se lehko v leti vrota odprla, ka do lidje lehko šli na sunce keri de šteja.

Pepek z brega sreda, 8. avgust 2007 ob 12:31

Mislec Mislec
Kej pa či bi rojši napravili"PODZEMELSKEGA" - takšega, ki bi bija celi pod zemloj.

Toga še venda nigi nemajo in bi opet bili Prleki v fseh cejtngah, kakšo künštno stvor smo si zmislili.Haha Haha

Zvončica sreda, 8. avgust 2007 ob 18:14

Zej pa se mi že vidi ka ste eni tak kak store babe sitne ki jin nigdor nič neje po voli....bazen smo dugo čakali pa se ga včakali pa falabogi ka smo se gaPriklon treba uživati v ten kaj je le končno grotaloPoljub Ka pa se varnosti tiče pa bi trebalo sproti povedati tan liden keri delajo (bademajstri, kelnari ipd.)ka do to nekak porihtali.

Dejan sreda, 8. avgust 2007 ob 18:18

Ve se ne pritožüvlemo Nasmeh Jas sen tak nekej dosti nikoli na toten bazeni ne bija, razen te gda sen še pokavec bija. Letos bon še se porkrot venda ša notri vrga, drügo leto pa vrak ve kak po bode. Nekej novega bi lehko naredli, či so ga že šli prenovlat. Kakše tobogane, masaže, reke, ... Nasmeh Da pa je derek isto kak je blo, s ten ka zej niti bazena za deco nega.

MHA četrtek, 9. avgust 2007 ob 11:10

Pa 5 metersko skakalnico Pomežik

Zej malo forum preletin, te pa se že gren kalüžat, pret kak bükne Aplavz

Nela sobota, 11. avgust 2007 ob 12:34

Jaz sem se oviden samo mimo pelala kopala se se nesem, pa je blo kar neke lidi, pa neksna skupina dece.............toti mali so bli tak srečni ka so se kopaliNasmeh

Nela sobota, 11. avgust 2007 ob 12:40

Makaveli je napisal/a:
edino drek je ka kda ides na skakalnico mores paziti ka se ti ne spospela ki je prvo ke gor stopis res sklizko....drugo pa je tan kak so ploščice te pa je tisto za vodo zapirati pa je fejst sklizko...gnes sen bija pa so 4-je tak opali po tisten...eden de si še tan gor glovo odprja al pa neke...(to mislin tan polek globokega kak je marela)Dol

Tepa so opasne ploščice položili, vse me groza ka se samo spotin, ne ka bi še vidla kak što podne. Samo se že od nekda spotin, ka so deca radi noreli, pa se drsali na robi bazena, pa se je tudi rado zgodilo ka so se poškoduvali ..........Ubog Jok ali pa eden ovega rivali notri, tepa malo vode, pa sklisko..........ojoj No ja

Nela sobota, 11. avgust 2007 ob 13:01

V Vestniki ste vidli sliko našega bazena????Haa

Nela sobota, 11. avgust 2007 ob 13:05



vir: Vestnik

Makaveli sobota, 11. avgust 2007 ob 21:18

Nela je napisal/a:


vir: Vestnik


ke pa te totin po ne paše?Hud



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.