Nela sobota, 9. februar 2008 ob 13:38

:fredi: To se zej meni tudi zdi noro, ka bi zej promet skoz sa, pred ten pa so lidi sprasuvali ce so za ali proti.Haa Meni bi tudi bojse blo, ce ga nebi blo. Me derek ze zanima, kej de s tega vun prislo. Norec

MHA sobota, 9. februar 2008 ob 14:09

San je problem zej f ten, ka je trg prozen, ki avtof nega. Zato se še verjetno na občini odločajo kej bodo Mislec

Makaveli sobota, 9. februar 2008 ob 14:18

saj pa to je trg ne pa parkirplac....na konci so sploh tote ankete ne teko koštale ka je po šlo neke v žep nekomuHud

optix sobota, 9. februar 2008 ob 14:20

ki pa bi promet sploh sel skoz trg?
potlakovali so trg pa polozili plosce tiste, ce so mislili imeti promet skozi trg, potem bi nekje asfalt poleg uskladili ka bi se avti lahko vozili skozi

MHA sobota, 9. februar 2008 ob 14:44

Promet bi nej ša, tü pri Peko-ji notri, mimo blagovnice + por parkplacof, pa pri cerkvi vün. San je tan, takak je že zvončica napisala, robnik na kunci.

Ne grejo mi v račün tisti aluminjasti koli, ki so tak postovleni, pa tü pri Peko-ji je nekak čüdno oblikovona pot. Mislec

MILAN sobota, 9. februar 2008 ob 17:06

MALO VEČ BODE OVINKOF
KA DO SE LEHKO POMALEN PELALI
Jezik

optix sobota, 9. februar 2008 ob 17:10

najbojše do slalom vozili slalomaši iz štrka pa bara mičo na avtobusni, kasneje pa še od obrtnika

Dim

Zvončica nedelja, 10. februar 2008 ob 00:43

MHA mislin ka so tisti "koli" aluminijasti namejeni kakšemi bodočemi obešaji zastav-glih pašejo za EU, SLO in občinsko zastavo....prometa pa tu ziher nede skozAplavz

Dejan nedelja, 10. februar 2008 ob 00:53

Tü gori pri cerkvi je veki robnik, tak ka tü ziher nede šlo nič skozi. Razen či do potlan na kunci to vün trgali.
Lehko pa bi šlo doli na Prešernovi Mislec Samo venda nede...

Nela nedelja, 10. februar 2008 ob 00:54

Sej malo je cudno ne, ka so na zacetki se odlocili kao ka nede promet sa, pa anketo delali, zej pa bi te nej sla? Jaz tudi mislim da bole ne. Bomo vidli. Juhuhu

MILAN nedelja, 10. februar 2008 ob 10:46

Ploskač
ja kej se mučite ven pa bode v krotken vse jasno
roko na srce ka nan je ne preveč nič falilo zej dere
je ne bilo prometa pa če de tak dale te de moglo biti
glihtak v redi.

Šokiran Šokiran Šokiran

MHA nedelja, 10. februar 2008 ob 11:43

Zvončica je napisal/a:
MHA mislin ka so tisti "koli" aluminijasti namejeni kakšemi bodočemi obešaji zastav-glih pašejo za EU, SLO in občinsko zastavo....prometa pa tu ziher nede skozAplavz


Heh, te pa do še mogli puno zastaf scoj küpiti :fredi:

MILAN nedelja, 10. februar 2008 ob 14:51

Zardel
ven pa je ne mus na vsakšen obesiti zastavo.
Ideja

Jernej nedelja, 10. februar 2008 ob 15:12

..naja mogoce bojo drogi za vse zastave clanice EU
Kitejec Čarovnik

Nela nedelja, 10. februar 2008 ob 16:15

Eh pa jih po venda nega teko (drogov). Ali pa mo meli trg EU-ja...hehe.

MHA nedelja, 10. februar 2008 ob 16:21

Kolof je teko ka bi lehko fse zastave gor obesa. Pa še puno lüken je kredi za več kolof. Pa toti kol je ne vekši kak 70 centi vendar. Bon ša zej malo fotomontaže nareda.

MHA nedelja, 10. februar 2008 ob 17:50

Pret sen ša skos trg, pa je preci lüdi blo na trgi. Puno dece se je špilalo okrog ovih kolof, staršof je tüdi puno blo, starejši so se sprehajali, dokaz več, ka ne treba biti prometa skos trg.

Evo tote sumlive kole Mislec

MHA nedelja, 10. februar 2008 ob 17:52

Pa sumlivo cesto pri Peko-ji Mislec

Dejan nedelja, 10. februar 2008 ob 22:37

Gnes sen malo poslika trg pa Lotmerk. Slike so v galeriji.

To je en delavec pozoba na sred trga :lol:

MHA nedelja, 10. februar 2008 ob 23:15

Ve je en prvič, ka je delavec neke pozoba Pisk



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.