optix sreda, 13. februar 2008 ob 11:49

tam na glavnem trgu, ko je bila trgovina "moj vrt" al kak se je ze reklo, poleg tehnike (trgovina s kolesi), tisti poslovni prostor je "kupio" lotmerski Sladoled zurap za slasticarno.
sicer pa je lukavo naredil, da v tem prostoru ne bo imel lizalnice, in jo je dal v najem enemu, ki bo imel trgovino s ceneno obleko,torbicami,obutev iz turcije .
lizalnica Sladoled pa bo nekje v kiosku oziroma v takoimenovani "kobači" na glvnem trgu.


long live, zurap! Lovec Sladoled Bič

Almanah sreda, 13. februar 2008 ob 12:40

Meni je vseeno,pa če bo zurap meja sladoledno palačo v Lotmerki, k jemi na sladoled nen ša.

Za Bratuša pa tak , dere nan je v Gresovščaki crkna motor na vlečnici, te nan je Bratuša kak župan obeča peneze, ka bi si leži kupili motor, ali pa popravili. Hja, peneze smo dobili, samo nan pa je te pri fusbali teko meje da. Nesramno dejanje.

GLovno ka je pomoga pri Tomoži smučišče zrihtati.Za Lotmerk pa nič.

Boksar

Dejan sreda, 13. februar 2008 ob 14:52

Evo kobače. Tak zgledne kak bi v zapori bija Ninđa

vinko sreda, 13. februar 2008 ob 15:17

Ke je to za drevja med kobačami? Kda do krošje zrasle do tote kobače uporabne edino za ptičje hišice (hiše) al pa do lovci preže meli gori. Dejan, lepe slike si nareda.

optix sreda, 13. februar 2008 ob 15:45

Almanah je napisal/a:
Meni je vseeno,pa če bo zurap meja sladoledno palačo v Lotmerki, k jemi na sladoled nen ša.

Za Bratuša pa tak , dere nan je v Gresovščaki crkna motor na vlečnici, te nan je Bratuša kak župan obeča peneze, ka bi si leži kupili motor, ali pa popravili. Hja, peneze smo dobili, samo nan pa je te pri fusbali teko meje da. Nesramno dejanje.

GLovno ka je pomoga pri Tomoži smučišče zrihtati.Za Lotmerk pa nič.

Boksar


a to ti tak je, politika je kurva, vsem vse obecas, zrihtas pa tistim od kerih imas kasneje ti kaksno korist, ali pa tvoji sorodniki in prijatelji.
pa tudi ce bi vam dal vec penez za fusbal pa za vlecnico ovo z areha, to se ni razlog ka ma nekdo spomenik na glavnem trgu. Nasmeh


ma lepsi bi bija ovi rdeci kiosk od imgrada iz 80. leta, retroooo Nasmeh

Čarovnik

Makaveli sreda, 13. februar 2008 ob 16:09

mene zanimle če mo keri sliko kak je zglednilo negda tan kak je zej vodomet pa nova slaščičarna...ka me zanima kak je že blo negda ko je bila tan ova kobača za slaščičarno pa ficko pa to...mo keriVuuhuu

Nela sreda, 13. februar 2008 ob 18:24

Makaveli je napisal/a:
mene zanimle če mo keri sliko kak je zglednilo negda tan kak je zej vodomet pa nova slaščičarna...ka me zanima kak je že blo negda ko je bila tan ova kobača za slaščičarno pa ficko pa to...mo keriVuuhuu

Toto sliko pa mon se jaz vedno v glovi. Se pa tudi dobro spotin, dere so Ficka podrli, hehe je nehce sveco tan vuzgo. Pri toten sladoledari pa so vedno taksne kolone ble. Pa za kobaco, je blo sodrnato parkirisce. Pa tezko je blo vun na glovno cesto priti, ker te nihce ne vun spusta. Tu kak pa je spomenik Triglav tu se spotite keko sodra je tudi blo?

vinko sreda, 13. februar 2008 ob 18:54

Nela je napisal/a:
Makaveli je napisal/a:
mene zanimle če mo keri sliko kak je zglednilo negda tan kak je zej vodomet pa nova slaščičarna...ka me zanima kak je že blo negda ko je bila tan ova kobača za slaščičarno pa ficko pa to...mo keriVuuhuu

Toto sliko pa mon se jaz vedno v glovi. Se pa tudi dobro spotin, dere so Ficka podrli, hehe je nehce sveco tan vuzgo. Pri toten sladoledari pa so vedno taksne kolone ble. Pa za kobaco, je blo sodrnato parkirisce. Pa tezko je blo vun na glovno cesto priti, ker te nihce ne vun spusta. Tu kak pa je spomenik Triglav tu se spotite keko sodra je tudi blo?


Toto svečo so vužgali takratni vodilni Mladinskega centra Prlekije - Rudek pa njegova kompanija Krešo in Ivek (tisti kej se s črnin Flexeron vozi) , mislim ka je z Gresovščaka. Tam za sladoledaron pa je včosih Kurbos meja Fast Food kobačo, tam na tisten šodri prek apoteke.

vinko sreda, 13. februar 2008 ob 19:20

pa resenHjooj Dejan, bos pripopa slike od ovih nacrtov za trg? Ka mene nekak ne ide od rok slik pripopati. Ka malo pokomentiramo ce vun vidi tak kak je planerano,

Dejan sreda, 13. februar 2008 ob 19:27

Vinko, toti članek je tüdi na naši stroni:
http://www.prlekija-on.net/obcani_si_ne_zelijo_prometa_po_trgu.php

Očolar

MHA sobota, 16. februar 2008 ob 18:38

V noven brezplačnen Slovensken tedniki, ke pride fsakšo soboto, je članek o lotmeršken Glovnen trgi notri. Te pa piše notri ka de frizer Križanič, zahteva odstranitef enega od kioskof, ker je kiosk preveč pred fhod postovleni :fredi: Pre je ne postovleni, takak so se uni zmeniliZavijač

Zvončica sobota, 16. februar 2008 ob 23:32

Pa še prav mojo....nej bi tote kioske namestili pri blagovnici ka bi jo malo zakrili....ne pa do stali pred lepimi storimi kučami.

MILAN nedelja, 17. februar 2008 ob 10:49

Alooo
te že more ta biti -no znote ka je vseeno ena prednost
ka de v tisti vročini bor malo sence pred lokali
pa nede stranke mele nevole detrer do prišle z frizerije.
Hjooj

Dejan torek, 19. februar 2008 ob 16:18

Makaveli je napisal/a:
mene zanimle če mo keri sliko kak je zglednilo negda tan kak je zej vodomet pa nova slaščičarna...ka me zanima kak je že blo negda ko je bila tan ova kobača za slaščičarno pa ficko pa to...mo keriVuuhuu

Od tan trenutno nega slik storih, bodo pa morti v bližnji prihodnosti.
Sen zej nareda novo galerijo Ljutomer nekdaj. Nejdete jo: Galerija -> Ljutomer - > Ljutomer nekdaj.

Či mo keri kakše slike store, nej pošle, pitejte malo babice pa dedeke, či so kej slikali Nasmeh Pa ne samo od Lotmerka, nasploh fse starejše slike od Prlekije Cejtng

Glovni trg leta 1967:

Jernej sreda, 20. februar 2008 ob 12:44

cü..to je pogled proti hotela Jeruzalem nej?

Makaveli sreda, 20. februar 2008 ob 13:24

Jaaa to je proti hoteli slikano

Dejan sreda, 20. februar 2008 ob 19:48

Gnes sen ša malo po trgi pa so tan pri NKBM tisti koli tak notri v trg razširjeni, kot da bi tan namena kakši parkirplac biti. Isto je široko kak pri hoteli. Tak ka de se venda skoz vozilo pa še parkirplaci bodo al kak de to Mislec

MHA sreda, 20. februar 2008 ob 19:59

Jaaa Tan pa tü pri Hoteli bi nej bija parkplac. San še pre na občini ne znojo, či bi bija promet skozik ali ne. Heoa

Dejan sreda, 20. februar 2008 ob 20:02

Ja či de parkirplac, te de tüdi promet moga iti skozi venda. Vači či prometa skozi nede, k čemi so te parkirplaci? Za pecikle? Haha

Makaveli sreda, 20. februar 2008 ob 20:47

samo normalen promet nemre biti tu skozi...to nikak nede slo...ziher de na rampo



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.