Nela torek, 6. maj 2008 ob 14:57

Dejan je napisal/a:
Ja to pa je te resen smotano, ka nekše lücke lidi vločijo sen, momo pri nas zadosti takših lidi, ka bi lehko program pelali Hjooj Me je že stroh kej bode na 140 obletnici tabora. Špila pa de venda Kalember al ne? Hjooj Hjooj Hjooj

Takak si napiso, ziher jih je lehko samo sron.Žalosten Pri nas bi se se kak dobri nejsli, nepa toti z Sobote pa Radgone, totih ne nucamo. A-A Neee Tote bi trebalo kar po posti nazej poslati. Jezik

Zvončica sreda, 7. maj 2008 ob 00:36

Prvo se treba pitati keri mo organizacijo prek t.j. odkod je v originali duma pa keko mo kakših sorodnikov pa znoncov med totimi ka do nastopali....si mislin ka bi nan te bilo več jasnoButl

Dejan sreda, 7. maj 2008 ob 00:56

Kdo pa te mo toto organizacijo prek?

Pepek z brega sreda, 7. maj 2008 ob 02:13

Či so moje informacije točne, te je organizator zabave človik iz lotmerške opčine, ki se sicer mo za Prleka, samo bi se okoli toga dalo tüdi kej rečti.

Tunč sreda, 7. maj 2008 ob 09:53

Keko jaz ven sta bili gopodi župani na mizo dani dve ponudbi. En par z Murskega vala pa en par iz Maxija. Pa je gospod župan da žegen za tisti dva iz Murskega vala. V tolažbo nam je lahko samo to da oba, ki ta to vodila živita v Lotmerki delata pa pač v Soboti. Nasmeh

Dejan sreda, 7. maj 2008 ob 12:58

Evo program:
Na zadnje urejal: Dejan, dne: sreda, 7. maj 2008 ob 11:59

Dejan sreda, 7. maj 2008 ob 13:00

Drügi falat:
Na zadnje urejal: Dejan, dne: sreda, 7. maj 2008 ob 12:01

Pepek z brega sreda, 7. maj 2008 ob 13:15

Iz zaupnih virof sen zveda, ka bi nej del nastopajočih odpoveda sodelüvaje.

optix sreda, 7. maj 2008 ob 13:21

sama elita nastopa, zvezda do zvezde Nasmeh

Heej


kakšne pogoje so kunštni meli, ka občinaron niso bili sprejemljivi, ne vem.
pa korenov lujzek fali, ka bi kloboso na trgi ja...

ta otvoritev bo spet nekaj, samo ne to kar bi trebala....Na zadnje urejal: optix, dne: sreda, 7. maj 2008 ob 12:23

Tunč sreda, 7. maj 2008 ob 14:21

Jaz pa mislim ka bi to znala biti zanimiva zadeva, če ta izpunjena dva pogoja. Ka de sunce fejst trg grelo in če de za mrzle špricare poskrbleno. Grjaki do eno domočo vrezali pa je veselica tu. Na zdrovje Pijunca

Dejan sreda, 7. maj 2008 ob 14:36

Ja Grjaki do fešto naredli. 30 stopinj pa je v senci zagotovleno, samo kej či trg sence nima. Špricari pa do venda tüdi šli, razen či nedo kakše čüče točili, kar se hitro lehko zgodi.

Pepek gdo je odpoveda? Hitro na den z besedo Štohač

MHA sreda, 7. maj 2008 ob 14:43

Jas sen tüdi pregledna vabilo, ki je prišlo po pošti. Kuji do se sprehajali po trgi Hjooj Novi trg, pa do že kuji srali po jen, me zanimle što de potli kujski drek gor pobira Mislec Motoristi, toti do por krogof s potoči narisali na granit v obliki olimpiskih iger Haha Što pa je te to nekši Tunek aus Tirol? Mislec

Tisti spomenik kak je bija Jüreši postovleni, zej so nekšega novega naredli, no več meših je. Lep je tisti spomenik To ja

Dejan sreda, 7. maj 2008 ob 14:53

Ja to je nekšo čudo od spomenika al ke je to



Toti Anton aus Tirol pa si bol izvirnega imena ne bi moga zmisliti. Me zanimle keko je takših Antonof.
Pa či de tlakovec po otvoritvi celi osta, te je dober HahaNa zadnje urejal: Dejan, dne: sreda, 7. maj 2008 ob 13:54

Tunč sreda, 7. maj 2008 ob 22:18

Čitaš mi misli. Ja kak pa drgačik. Fse znake bi lehko dali na eno štejngo.

Pepek z brega sreda, 7. maj 2008 ob 23:02

Keri je odpoveda, nej ostone zaednok skrivnost, da de se venda tak spisek še podukša.

Kej pa se tiče Künštnih Prlekof, pa sen venda jas krif, ka nas je niše nejč nič ne pita, da preveč fse vün poven, kej mislin, takših lüdi pa eni pač nemajo radi in rojši nemajo posla z jimi.

Anton aus Tirol pa je dober dečko in jas neman nič proti jemi. Provin samo to, ka bi se na otvoritvi glovnega ploca v Središči Prlekije mogla čüti Prleška beseda, ne pa kejgot drügo.

Kak pa so prišli do moderatorof iz Murskega vala, čiglih mamo v Lotmerki tüdi radijo, keri ma gvišno bor tak dobre voditele, či ne že bojših, pa van zaednok ne znon povedati. Skoro pa ne verjen, ka so bile kakše ponüdbe poslane, pa ka bi Maxi bija dražiši.

Dejan sreda, 7. maj 2008 ob 23:43

Ve jas tüdi niman nič proti dečki Anton aus Tirol, da sen še ga ne vida. Samo malo bol izvirno ime bi lehko meja. Lehko bi bija Juž z Jeruzalema Hihihi Hjooj

Nela četrtek, 8. maj 2008 ob 00:01

Vidim da se obeta veeekaaa festa. Jezik Skoda da je nen dozivela. Zavijač

Zvončica četrtek, 8. maj 2008 ob 00:35

Neš nič kej preveč zamidila....končno pa de veeeeeka fešta "taborska"Vuuhuu

Pepek z brega četrtek, 8. maj 2008 ob 02:51

Püstmo se presenetiti.

Tunč četrtek, 8. maj 2008 ob 22:04

Zaj sen glih ša čez naš preljubi trg. Tak še vsi delajo ta ka se kadi. Na vodometi še plošče gor lepijo, kobače se pucajoj gasilci trg hmivlejo gostinci pa že šanke postavljajo. Teko delavcov na ednok pa je še ne blo na trgi.Veselko Bo feštaJuhuhu Veselko



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.