Nela sreda, 28. maj 2008 ob 00:24

Zvončica je napisal/a:
Gnes so pri Zurapi v kobači zijali od vročine (še večer).....je reka ka je bilo za crkniti....pa še nejč prav se neje začelo. V vodnih zadevah pa je veselo plava en küp plastenk ipd. To bi resen nehče moga sproti glejati ka je bor čisto če je že tak smotano naprovleno.

Naja tu se se res bodo notri kuhali celo poletje..........zej bi blo dobro ce bi si klimo do narediti, samo to pa te po nede dobro, cepa mo itak vse odprto. Toti hladilnik pa de tudi pozrja puno elektrike, ce de taksna vrocina. Sladoled

Nela sreda, 28. maj 2008 ob 00:35

To ja Aja na tote kobace pa bi vi Milan lehko neke gor narisali, vi ste provi mejster zato. Alooo

Nela sreda, 28. maj 2008 ob 00:42

Jernej je napisal/a:
Zvončica je napisal/a:
Keri si je toto katakombo zamisla kak prešo je venda meja son glovo sprešano gda je to dela.....bedok nori. Gnes sen po glejala kak deca tan gori po toti katakombi skočejo pa čofajo po vodi (no, ve jin je blo fajn). Gda pa so rolko gor pa bicikl sprovlali te pa mi je zavrelo ka sen je mogla malo vred pobrati....ve pa to resen nikše forme nima.
ka se kobač tiče pa sen že soma mela preblisk - ka je samo pitaje cejta gda do se gori grafiti znejšli (pa magari to, da so lehko joko lepi) te pa de se arhitekt lehko nekan zbrisa....Pisk


Kul hoo..Slikam



Samo tota deca pa so tudi zadosta veka, ka bi lehko znali ka se to ne dela. Ve tistin nejmlejsin je se oprosceno, ce se malo namocijo, toti veki pa so za po riti.Jezik

MHA sreda, 28. maj 2008 ob 19:36

Gnes ko sen pripela na trg je blo pol trga mokro, takak či bi se deš fsipa, tepa le vidin ka se deca tak škropijo, taka je hüdo.

Dejan sreda, 28. maj 2008 ob 19:50

Te pa tak brez veze ka na bazeni delajo nekšo mlako za deco, či mojo na trgi fse. Tak ka momo na trgi bazen, prešo, satelite, totnkomre, slalom kole, ... Kej bi še te radi Preša

MHA sreda, 28. maj 2008 ob 20:05

V zimi mo še meli drsališče, ko de tisti vodni špegl zmrzna Hokej

Dejan četrtek, 29. maj 2008 ob 16:53

Tunč je napisal/a:
Jezik Sem pa gnes zazveda, da pre toti večji vodomet simbolizira prešo za grozdjeNiman pojma
Keri si je to zmisla še je tudi ne prave preše vidaTučem


Zej či je že to zasnovono kak preša, bi lehko tan vün vino teklo, kak zej voda teče. Ziher ne bi šlo teko v nič, kak zej, da bi fsi v vrsti z glaži stali Haha Ljutomerčan bi lehko kej prispeva Bla bla

Tunč četrtek, 29. maj 2008 ob 17:29

To ja Dejan super ideja. Če bi vino vun teklo bi to lahko tržili kak svetovno atrakcijo. Toga še nega nigi, rečen vam turistov bi meli ka bi blo vse črno. To ja

MHA petek, 30. maj 2008 ob 16:17

Rampa na trgi pa že dela. Jo je pret proba nekši lublančan.

Tunč petek, 30. maj 2008 ob 22:29

Ploskač Ja res dela. Samo je to joko pametna rampa. Včera sen peški ša na trg pa sen šteja probati če dela in sen lepo pritisna na knof ka bi dobja parkirni listek.
Te pa je vrag samo dela, pip, pip, pip. Te sem pa hitro vujša ka še nebi gdo reka ka sen jo pokvora. Pisk
Pa se pripela takoj za tistim moj kolega pa pritisne na avtomat tam kak jaz in gle ga vraga se mu rampa lepo normalno odpere.Mislec
Taka naša rampa točno zno skon ma posla ali je avto ki de parkira na trgi ali samo s pešec ki jo če sprobovati iz lubega mira. Veselko
Vun s piceka je nimaš kaj !To ja

MHA sobota, 31. maj 2008 ob 11:26

Ja, pametna je tota naša rampa, fčera so mi eni pravili, kak jo lehko lepo okrog prneseš. Ka pre prideš pa parkeraš, malo pred ten kak pa boš ša vün pa si vzemeš novi listek, pa te ne trebaš pločati. Pa sen jin prava, ka či si peški, ka ti ne do listeka pa so mi ne vervali.

Edino moti pa me to, ka je rampa tak duga, mogla bi biti malo krejša, teko ka bi se lehko s peciklon mimo pela, nepa se zej moreš po pločniki gužvati med pešci. Hjooj

Dejan sobota, 31. maj 2008 ob 11:38

Sej pa mojo to fse rampe tak na senzor, ka se vidi, či si peš ali je avto. Vači ne bi blo problema s ten, ka bi si vedno novi listek vzeja. Tü so naši ne nekej novega odkrili.
Lehko pa je edino tak, ka se keri pripela kcoj pa listek vzeme, samo z avton ne gre notri. Te pa tebi do listek Nasmeh

MILAN nedelja, 1. junij 2008 ob 12:20

Dejan je napisal/a:
Sej pa mojo to fse rampe tak na senzor, ka se vidi, či si peš ali je avto. Vači ne bi blo problema s ten, ka bi si vedno novi listek vzeja. Tü so naši ne nekej novega odkrili.
Lehko pa je edino tak, ka se keri pripela kcoj pa listek vzeme, samo z avton ne gre notri. Te pa tebi do listek Nasmeh


zej so ponudili NANDEKI ka bi mej apsko če keri kej švingla bomo vidli

MHA ponedeljek, 2. junij 2008 ob 12:37

Tota rampa se enin šoferon fest dopodne. V nedelo se je eden s črnin oplon 4x pela skos trg, pa se špila z rampo.Heoa

Zvončica torek, 3. junij 2008 ob 01:55

Lehko pa je sprobova če bi se da v Lotmerki reli zrihtati (tak kak v Monaki)Ploskač

MHA torek, 3. junij 2008 ob 09:50

Parkera zej sploh što na trgi? Mislec Fčera ko sen se pela skos trg, niti enega avta ne blo.

Nela torek, 3. junij 2008 ob 12:09

MHA je napisal/a:
Parkera zej sploh što na trgi? Mislec Fčera ko sen se pela skos trg, niti enega avta ne blo.


Pa bojse ka ne! Jezik

Zvončica sreda, 4. junij 2008 ob 01:50

Zej bi mogli onin ke so podmus nücali parkirplac malo na jezik pa v priftošl stopiti....keko plehovnatih kolov bi meje pločali!!!Pa še trg bi bija zato lepši.

Dejan četrtek, 5. junij 2008 ob 11:12

Zej majo v Blagovnici, či küpiš robe za več kak 40 €, ka ti parkirnino v višini 1 € vrnejo Hehe
Pa tak venda nišče dosti ne parkera na trgi. Na plovi coni maš za eno vüro, tü pa za pol vüre, te pa že moreš pločati. Rejši te 100 metrof fkrej parkeraš pa je.

MHA četrtek, 5. junij 2008 ob 12:05

Hahaha Hahaha Kakše finte mojo Hjooj Meni se vidi ka moš na tržnici dve vüri parkeraja zapstoj s parkernin listekon, nekak tak piše na tobli. S cejtoma do na občini preštimali, ka je toti parkplac na trgi v meglo bršjeni.



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.