Zvončica petek, 16. januar 2009 ob 00:20

Pa fejst nej zmrzovle ka de tisto nagravžno marmorno grdobo od kao preše razkodiloKlanjam

Dejan petek, 16. januar 2009 ob 00:30

Kej, ka de še nan to raskapalo. To je edino na trgi, dere greš skoz jega, ka moš ke glejati, ka neje samo kamnita plošča. Še je küp ploščic vküp nabitih vmes trga Hihihi
Pa to tak vrak ve, či nede fse spopokalo. Či se je sred poletja fse rušilo pa pokalo, zej pa malo mokro pa minus pa venda to nemre dugo zdržati. Bodo na spomlod Segrapovci opet meli delo, ka do lehko mafnoli.

MHA sobota, 17. januar 2009 ob 11:02

Zadovolen bi že bija, či bi tisti železni oklep okrok kobač zmrzna pa fkrej padna... Pisk

Makaveli ponedeljek, 19. januar 2009 ob 17:03

ke je sploh namen toti "oklepov"Haha

Dejan ponedeljek, 19. januar 2009 ob 17:40

Ka tiste kobače ščiti pred kakšnimi neznanimi predmeti, ki bi pali z neba Hjooj

big boss ponedeljek, 19. januar 2009 ob 17:45

kletke so zato, ka če bi slučajno zurap komi da pokvarjeni sladoled . Ka nebi priša kdo s kmetov pa mu toto pasjo hišico v ščavnico porina.

misekovi ponedeljek, 19. januar 2009 ob 18:12

Glede na to ka momo na trgi prleško prešo, ki ne zgleja kak preša momo tudi prleške brejde, ki ne zglejajo kak brejde; se provi: v Lotmerki momo trg ki ne zgleja kak trg je pa trg.

Dejan ponedeljek, 19. januar 2009 ob 18:28

Hehe, to bi resen nej ble brejde? Nasmeh Te še zej v hoteli lehko začnejo vodo namesto vina točiti pa nej rečejo, ka je to vino Hihihi

Zvončica torek, 20. januar 2009 ob 00:14

Hahaha Hahaha blizik temi so ali že....

MHA sreda, 21. januar 2009 ob 14:07

To še ze vün sprafte ja, ka je tisti oklep brojde. Hjooj Hehe

Tunč sreda, 21. januar 2009 ob 14:56

Nasmeh Dragi moji forumaši moram vam rečti ka mote prav. Jaz sen negda davno kontaktira z arhitektom, ka me je zanimalo čemu toti železni okvir služi.
In odgovor je bil, da je to železna pergola ki simbolizira Prleške brajde. Buum
Zaj morajo še samo Kunštni Prleki v jesen organizirati trgatev brejd in potli prešaje na naši preši usred glavnega trga. To bi po mojem lahko grotala glavna turistična atrakcija v Lotmerki po keri bi bili znoni po celem sveti. Hihihi

erof sreda, 21. januar 2009 ob 15:15

Dejan sreda, 21. januar 2009 ob 15:18

Hehehe pa ke si ja nor. Sen misla, ka sen že fse vida Hjooj Ka je tisti küp fküp nabitih ploščic sred trga preša, je blo še nekak za prenesti, al ka bi toti grd pleh nej bile brojde... Adijo pamet Hjooj Gi pa je te grozdje? Te bi komot lehko negi nasodili potomko mariborske store trte, kak smo že gučali. Pa ne ka bi se na toti pleh motala. S tistin trson bi bole ponazorili, ka smo dežela grozdja pa vina, kak pa z nekšimi abstraktnimi prešami pa plehnatimi brejdami. Poleg totega našega trga res nücaš nekši zemlevid pa navodila, ka sploh veš, kej je te toti arhitekt šteja s ten dosečti.
Ka pa so te tote kobače? Majo tüdi kakšen pomen? Ka so ne to slučejno kakše zidanice pa majo od spodi veke kleti, ki se vino shrajüvle??? Hjooj
Pa zej te res v hoteli lehko začnejo namesto vina vodo točiti. Či lidje vervlejo, ka je tisti küp ploščic preša pa toti pleh brejde, te bodo vervali tüdi ka je voda vino.

MHA sreda, 21. januar 2009 ob 16:51

Izmed fseh arhitektof, smo glih nekšege zebrali keri pojma nema kak vün vidi preša pa brojda. Hjooj Zemlevida pa navodil, ke na ploci ke pomeni bojše ka nemamo, vači do se nan fsi smejali. Ne ne ne

Pepek z brega sreda, 21. januar 2009 ob 17:33

Aplavz Aplavz Aplavz Respekt Respekt Respekt

To mi delej Tunček...

To je odlična ideja...
Künštni Prleki sred tlakovonega Lotmerka obirajo plehnate brojde in prešajo plastično grozdje na kamniti preši... to de bomba...
toga nemajo nigi...

Tak kak provi naša himna...

Negda stori lüdi,
trs so spoštüvali:
"Samo on do lehko vino",
tak so verüvali.
Gnes pa so že drügi časi,
to več ne drži,
ka se z vode vino dela,
to nikša künšt več ni.

Žalosten Žalosten Neee Neee Ne ne ne Ne ne ne

Makaveli sreda, 21. januar 2009 ob 20:51

ka bi te bor neko grozdje viselo z tega bi blo okHaha

MILAN sreda, 21. januar 2009 ob 23:24

Hjooj ven pa bomo meli fašenka pod brejdami v Lotmerki

Zvončica četrtek, 22. januar 2009 ob 00:53

Le te grozdje brali s plehnotih brajd....sen fčasik polekHahaha

Zvončica sobota, 21. februar 2009 ob 23:09

Kak je situacija ne trgi? Magari ga mon skorok pod noson sen že en mesec ne šla po jen....da mi je tak anti....

Dejan sobota, 21. februar 2009 ob 23:17

Še vedno je sam kamen Jajks



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.