Nela ponedeljek, 23. marec 2009 ob 11:58

Jernej je napisal/a:
...šteri od vas je tak čemeren bio pri Gostilni Štrk pa je stolec skoz okno vrgo???
Kaj takšnega samo od Televizije poznan pri kovbojkaj! Hjooj


To sen se v zivo tudi ne vidla, to so mogli prokleti cemeri biti. Haa Sem pa bila presenecena, ka je odvecera ze bila nova okna notri, taka so res zelo hitro vse zrihtali. To ja

MHA ponedeljek, 23. marec 2009 ob 19:53

Tota rampa pa nekomi resen gre na jetra, da je že drügič presükjena.

Legionar ponedeljek, 23. marec 2009 ob 21:06

Ma se tü se vidi tüdi kultura lidi,v primeri rampe vozniška kultura. Kapa se metaja stola skoz okno tiče, pa se za 'provega' Prleka spodobi, ka kdo kej takšnega naredi.Vrag smejun

Dejan torek, 24. marec 2009 ob 01:41

Toto rampo je venda keri peš presükna. Lidje si na trgi nimajo ke drügo začeti, da je prozen, te pa rampe süčejo Hihihi
Me prav zanima, či de tota preša še funkcionerala pa či de plošča zaslüžnih dočokala prvo obletnico trga Hehe

Makaveli torek, 24. marec 2009 ob 02:44

samo kak se vidi ka se ne vejo iti...rajši do jo poprovlali pa metali vun peneze za to ka do rampo poprovlali...tan bi vrgli za eno kamero jo negi gor namonterali pa bi bija mir + tega nebi samo rampa bila pod oko ampak tudi recimo malo kej okoli

samo v lotmerki je metaje keš vun za bv stvari neke normalnega

MHA torek, 24. marec 2009 ob 10:00

Rampo pa fse kole vün zmetati, pa nej rejši neke zelenega naftikajo notri.

Jernej nedelja, 12. april 2009 ob 22:21

Ideja ...to z kamerov je dobra ideja!
Mogoče bodo gor prišli da do malo na tej forum glejdali! Tipkam

MILAN ponedeljek, 13. april 2009 ob 07:24

Kul ja ven glejajo na toti forum samo nišče neče nič rečti ka jih je sron ka sami ne pridejo na idejo z kameroj

Dejan ponedeljek, 13. april 2009 ob 22:39

Gnes sen po televiziji vida nekšo reklamo pa je takoj na začetki kozalo naš prenovleni trg te pa še fse ostale neke objekte pa mesta. Ne ven pa točno za kej je tota reklama, za nekše EU peneze se je brž šlo.
Či pa se je nekej gučalo o nekši kameri negi nad hotelon Mislec

Makaveli ponedeljek, 13. april 2009 ob 23:20

ke zej je se gučalo o kameri tan al ne?


če se je...wau...mojo idejo so pobrali hehe...jaz bi bija dober za lotmerk pa razvoj mesta...ne pa toti sroleki ko vlogajo v tak napačne stvari + nič ne poskrbijo za mladino....bogve...mogoče pa še bo res kda moj doprsni kip na trgi Haha

Dejan ponedeljek, 13. april 2009 ob 23:48

To glede kamere sen misla za nazej, ka je blo nekej guča o ten, kak je MHA napisa pred skoro enin leton. Ka pa bi se zej kej na novo gučalo o kameri pa ne ven. Venda ne.
Glede tega ne bi trebali nigi nikših idej pobirati, to majo že po vseh mestih, gi so takši placi, bi tüdi mi lehko meli. Sicer pa se venda bole sploča 10 ramp na leto zamejati, kak kamero postaviti. To je tüdi drogi hec, ka bi te kakšo soboto ob treh zaron kakšega pubertetnika posneli, gi se v rampo spotekne.

MHA je napisal/a:
Kome je te zej po tista plošča napoti bila, ka jo je moga spotreti? Či je ne nekša kamera tan gor na hoteli, ki snemle proti vüri? Mislec Enega hipa je bila tan kamera, zej ne ven či še je, ali pa jo nej gor dojo či je nega. Ka do tote fačoke dobili, keri san škodo delajo po Lotmerki.

Pa preša dela sploh, ali je še skos bres vode?

Makaveli torek, 14. april 2009 ob 01:47

ah ne te nisma isto mislila...jaz sen misla ka bi mogla biti kamera tan kak je rampa ki te je več nebi vničovali...ne pa ka zej rejsi mecejo kes vedno vun ka rampo poprovlajo...namesto tega bi dali za kamero pa bi blo to to...+ ovi bi doba kazen keri je vnica pa se popravilo bi moga pločati...čez cejt pa bi že folk vida ka nima smisla treti ka te dobijo pa več nebi delali tega...problem rešen

Tunč torek, 14. april 2009 ob 13:24

Rampa je pa tudi tak slaba ka če se bilo gdo prime zajo de jo vugna. Lahko bi se gdo po nesreči spotekna pa se v tistem prija za rampo pa jo zvugne takoj.....

Jernej torek, 14. april 2009 ob 14:45

Ja resan, tenki aluminij je! To se takoj vugne!

Legionar torek, 14. april 2009 ob 17:50

Dejan je napisal/a:
Toto rampo je venda keri peš presükna. Lidje si na trgi nimajo ke drügo začeti, da je prozen, te pa rampe süčejo Hihihi
Me prav zanima, či de tota preša še funkcionerala pa či de plošča zaslüžnih dočokala prvo obletnico trga Hehe
No ja, tü si mija itak neva prišla na kunec, zato ker se pač meni trg zej bole vidi kak pret. Pa tüdi bol pun je, več je dece na jen pupudne, pa tüdi večer, itd...To vidin ker se skoro fsakšo večer tan pošpanciran.Jaaa No, kakorkoli že, za vandalizem ne bi smelo biti nikšega zgovora, pa či se komi trg vidi ali pa ne. Dol

Dejan četrtek, 16. april 2009 ob 11:03

Dejan je napisal/a:
Gnes sen po televiziji vida nekšo reklamo pa je takoj na začetki kozalo naš prenovleni trg te pa še fse ostale neke objekte pa mesta. Ne ven pa točno za kej je tota reklama, za nekše EU peneze se je brž šlo.

No, po televiziji sen vida glih toto zadevo: Predstavitev projekta celovite prenove Glavnega trga v Ljutomeru v Kohezijskem E-kotičku št. 8

Zanimive ugotovitve: Popolnoma razraščena vegetacija je dušila njegovo mestnost, zakrivala poglede tako na stavbe, kot tudi na oba spomenika. Nasmeh

Tunč četrtek, 16. april 2009 ob 11:49

kobače pa ne motijo pogleda na pročelje stavb...Kul

Dejan četrtek, 16. april 2009 ob 14:19

Jap. Črne kockaste kobače pa so enkratne Jaaa Tak kak so tüdi enkratne plehnate brejde pa 320 rostfrejovih kolof. Trg čist nič püsto ne zgleja več...

Legionar četrtek, 16. april 2009 ob 15:53

Jas se vedno meja rad zeleje, pa ga mon še vedno; fsakši den sen fsej v Bobjen ložiči, ali na sprehodi ali pa laufan skoz, dosti pa tüdi po drügih okoliških šumah. Zanimivo je -či sen malo off topic- ka enih, keri se tü gori nejbolj zavolo zeleja bunite, v šumi nikdor ne srečan.Vrag smejun

Lotmerk je skoro ves in zeleja mamo ogromno na obrobji in do fsikan je samo 5 ali pa nejveč 10 minut hoje. Taka je ne nikša katastrofa, či je v trgi totih por drevik meje, prebivalci smo zavolo tega za zeleje ne oškodovoni, fsej jas tak mislin. Či si zaželiš zeleno pa naravo, obüješ copate pa greš v šumo. Sicer s ten nečen rečti ka na trg ne bi pasalo kakšo zeleje; bi, samo keko jas vidin, je trg zej po pupudnevih pa večerih dosti bolj 'živi' kak pred. Lidje sidijo ali pred slaščičarno, ali pred Perlo, pa dosti dece je, ka se ali rolajo ali vozijo s pecikli, ali pa žogajo, lovijo, ali pa špilajo na tistih igralih ki so jih zej tan postavili. Starši lehko deco brez skrbi na trg pistijo špilat od ke nega več tak prometa skozi. Ke pa se kobač tiče pa se strinjam, ka so zelo neposrečene, ka bi si resen lehko kej lepšega zmislili. Na splošno gledano pa bi reka, ka je trg zej dosti bolj zaživeja.

Dejan četrtek, 16. april 2009 ob 17:23

Vi meščoni ste navajeni na beton, mi do pret krotkin veški lidje pa smo bol navezani na zeleje Haha Pa či že gren kon v šumo, te gren v šumo kak se temi reče. Domu na Kamenščak, ki sred šume živimo Nasmeh Tote mestne šume tü okoli Lotmerka še majo vedno po svinci düh Hihihi Po totih šumah pa jas resen ne hodin dostikrot. Oz. sen ne bija že venda 20 let v Bobjen ložiči. Jas man rejši Kostajovico To ja
Pa zodje cejte se vse v beton dovle v Lotmerki.
Ke pa se večje gužve zej na trgi tiče pa se mi ne zdi nič bol živo. Pa či bi to blo res, te se gostilničari, ke so okoli trga ne bi bunili, ka jin je tak promet opa.

Meni se je vglovnen trg pred obnovo vizualno bol dopadna. Na toten noven bi lehko kej zeleja püstili. Samo to je problem. Samo v toten kamni itak nemre nič uspevati. Lehko bi ga samo bol tak v kamen dali, kak je zej, pol pa bi ostalo nekak na prešji način, tiste dreve kre blagovnice al pa kre pošte, ka bi ostale, po sredini pa bi blo tlakovono.


Lepo zeleno To ja



Sivo Khmm



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.