Jernej torek, 9. februar 2010 ob 11:01

citat od teme "Kebab v Lotmerki"

Zvončica je napisal/a:
Zato ka je mestno jedro mrtvo (pa vse okoli jega)..... Khmm

MILAN je napisal/a:
Vuuhuu ŽALOSTNO JE ITI PO PLOCI SKORON STALNO JE PROZNO
mon občütek kak da bi se lidje bojali tak vekega placa,če se že ne bojijo
pa se slabo počütijo.


Resan je, nej samo Lotmerki nego vse posedi pri mestaj
ka majo eden plac ka je že od negda center mesta bijo!
Nakupovalni centri se gnes den punijo z folkon!
Tan maš od trgovine, trafike, do kafiča vse.

To je strategija trgovanja velki nakupovalni centri ka lejko küpiš od cveka do spodni hlačaj vse!
Eden Prlek je mi ednog pravo: "Mi slovenci živimo že skoron trgovinaj"!
Vse hočemo na enem mesti meti pa to hitro! Resan, smo se razvadili!

MILAN torek, 9. februar 2010 ob 11:32

Vuuhuu toti način mišleja bomo žmetno obrnoli-mislin nikdor

MHA torek, 9. februar 2010 ob 14:58

Jas rejši gren v kakši vekši štacün, kak pa v blagovnico. Blagovnici je osebje nesramno pa še higiena je pod podon Dol Včosih mi še čüdno, kak to ka še blagovnico vrak ne vzeja.

Legionar torek, 9. februar 2010 ob 15:16

No ja, jaz čez osebje v blagovnici niman ke reči. Mestna jedra pa so mrtva glih zavolo tega, ke tüdi Jernej provi; zavolo vekih trgovskih centrov, kere povlejo na mestnih obrobjih. O ten sicer pišem tüdi v temi o kebabi. Miselnost lidi je grotala takša, ka več ne grejo vün pa ne drüžijo se več indi kak v totih centrih. Či ti je za vün iti, te greš ne glede na to kakši je trg, pločniki ali kekoli pač.

bim bom petek, 26. februar 2010 ob 23:01

bim bom je napisal/a:
Skater je napisal/a:
Jernej je napisal/a:
Jernej je napisal/a:
Neee ta problematika bi se mogla na občini javiti Naprej http://www.obcinaljutomer.si/

Pa pri Javni zavod za varstvo kulturne dediščine Slovenije OE Maribor!

Naprej http://www.zvkds.si/sl/

ZVKDS OE MARIBOR
Slomškov trg 6
2000 Maribor
Telefon: 02/ 22 84 811
Faks: 02/228 48 07
E-pošta: tajnistvo.oemaribor@zvkds.si
Srečko Štajnbaher
vodja
Telefon: 02/228 48 28
E-pošta: srecko.stajnbaher@zvkds.si

Moglo de se rešitev najti! Vačik nede nič ostalo od spomenika!


Telefon tak dali do naprej Policiji in do vec krat kontrolirali...mu vidli ci de pomagalo Policej
...zdaj se pa pazte sketari!!!!!!!!

Na zadnje urejal: Jernej, dne: ponedeljek, 27. julij 2009 ob 12:21





ke pazte skejtere eden policej je ša mimo mene pa sen mu eno dobro foro nareda pa mi je zaploska ,,,bravo skejter ,,,,pa nič reka ka nebe smeja skejtate,,,pa jurša mi je tude enkrat ploska okej pa ne težite ka nej nebe skejtale ,,,te pa narete skejt park če si že tak pameten okej "!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



ja skater pa praf zake pa nebe skejt parka naredle pa te nebe nič vničovale lehko pa nan vi povete ki še lehko drugje v lotmerke skejtamo


pa zake morete vse drugo narete ka pa če bi skejpark naredle pa bi vse bilo super če že nesmemo na trge skejtate

Legionar petek, 26. februar 2010 ob 23:06

bim bom je napisal/a:

pa zake morete vse drugo narete ka pa če bi skejpark naredle pa bi vse bilo super če že nesmemo na trge skejtate


Jaz pa rad strelan s puškoj, pa bo zej na Glovnen trgi strela, zato ka mi nečejo strelišča narediti! Zloba Strelec

Dejan petek, 26. februar 2010 ob 23:36

bim bom je napisal/a:
pa zake morete vse drugo narete ka pa če bi skejpark naredle pa bi vse bilo super če že nesmemo na trge skejtate

Ti očitno misliš, ka mamo mi tü kakšo besedo pri ten, ka bi skejtpark naredli? Nasmeh Na žalost je nimamo, boš se moga na gospoda Župana obrniti Hihihi

Makaveli sobota, 27. februar 2010 ob 01:23

Legionar je napisal/a:
bim bom je napisal/a:

pa zake morete vse drugo narete ka pa če bi skejpark naredle pa bi vse bilo super če že nesmemo na trge skejtate


Jaz pa rad strelan s puškoj, pa bo zej na Glovnen trgi strela, zato ka mi nečejo strelišča narediti! Zloba Strelec




ti take primere dovleš ka joj...


malo offtopic
smešni ste vi tu starejši gori res pa nasploh naokoli...vse bi moglo biti po vaše...kak pa kej neje po vaše je narobe...kak kej čejo mlodi ne dobijo ker vi nečete pa gučite kak ste vi negda ne meli niti toga pa toga pa kak mlodi same pizdarije delamo/jo...ste pozobili ka ste vi tudi negda bli mlodi Nasmeh pa ste tudi delali pizdarije če ne vi pa so vaši vrstniki nehče jih je ziher... pa ke briga zej mene ke ste vi ne meli pa ka ste mogli krave posti pa ne ven na koruzi klečati...kej zej jaz nej naredin...naj cejt nazej zvrtin...vi pa ste zej v taksnen polozaji ka bi lehko dejansko neke dali deci ke nimajo pa naredli neko spremembo ampak neeee ki te...ka nebi slučajno...ne čudno ka se stvari nikan ne premikajo nasploh če pa vsi samo ja jaz sen tega tudi ne meja itd. pa zej ti tudi neš meja...ali pa izgovor ala ja same pizdarije delate mlodi te pa bi še radi ka van mi neke domo...kak sen že reka...vedno se nejdejo deca ko delajo pizdarije pa tisti ko jih ne...zake bi zej tu mogli ovi nastrodati ke ne delajo pizdarij...meni do tudi deca gučali pa jin nen reka ne neš tega doba zato ker sen jaz tega tudi ne meja...


za toti skejt parkec mali pa tudi neje tak grozno za nareti...itak se nebi obnovilo 40 let isto kak druge športne površine v lotmerki taka nekih stroškov nebi blo...glovno ka se ceste na novo asfaltirajo pa na novo gor trgajo po 1 leti pa ne ven kakšne finte ko se za brezveze keš vkre meče al pa baše v žepe...



meni je že smešno vse skup...

MILAN sobota, 27. februar 2010 ob 08:42

Mislec ven dobro štenderaš pa dosti moš praf je pa resen ka mi keri s tobon debateramo nemao nekše moči ka bi lehko kej dosti naredli.Keko ven je že bila debata ka bi starši pomogali
po mojen bi se mogli spraviti fküper pa začeti s pobudami nejpret prek krajevne skupnosti Lotmerk od tan pa dale do občine. So tüdi različni razpisi keri so namejeni takšin projekton pa ne vrag ka se nebi nekej naredlo.To ka se samo piše pa nede prneslo nibene spremembe.
Iti do Gorana Šostera pa tan pitati pa viditi kej se do nareti.Važno je ka se nejde nešče keri de se zavzeja pa ne vrag ka se nebi naredlo.
Če de trebalo sen son prperovleni kej pomogati.

Dejan sobota, 27. februar 2010 ob 11:33

Makaveli je napisal/a:
Legionar je napisal/a:
bim bom je napisal/a:

pa zake morete vse drugo narete ka pa če bi skejpark naredle pa bi vse bilo super če že nesmemo na trge skejtate


Jaz pa rad strelan s puškoj, pa bo zej na Glovnen trgi strela, zato ka mi nečejo strelišča narediti! Zloba Strelec




ti take primere dovleš ka joj...


malo offtopic
smešni ste vi tu starejši gori res pa nasploh naokoli...vse bi moglo biti po vaše...kak pa kej neje po vaše je narobe...kak kej čejo mlodi ne dobijo ker vi nečete pa gučite kak ste vi negda ne meli niti toga pa toga pa kak mlodi same pizdarije delamo/jo...ste pozobili ka ste vi tudi negda bli mlodi Nasmeh pa ste tudi delali pizdarije če ne vi pa so vaši vrstniki nehče jih je ziher... pa ke briga zej mene ke ste vi ne meli pa ka ste mogli krave posti pa ne ven na koruzi klečati...kej zej jaz nej naredin...naj cejt nazej zvrtin...vi pa ste zej v taksnen polozaji ka bi lehko dejansko neke dali deci ke nimajo pa naredli neko spremembo ampak neeee ki te...ka nebi slučajno...ne čudno ka se stvari nikan ne premikajo nasploh če pa vsi samo ja jaz sen tega tudi ne meja itd. pa zej ti tudi neš meja...ali pa izgovor ala ja same pizdarije delate mlodi te pa bi še radi ka van mi neke domo...kak sen že reka...vedno se nejdejo deca ko delajo pizdarije pa tisti ko jih ne...zake bi zej tu mogli ovi nastrodati ke ne delajo pizdarij...meni do tudi deca gučali pa jin nen reka ne neš tega doba zato ker sen jaz tega tudi ne meja...


za toti skejt parkec mali pa tudi neje tak grozno za nareti...itak se nebi obnovilo 40 let isto kak druge športne površine v lotmerki taka nekih stroškov nebi blo...glovno ka se ceste na novo asfaltirajo pa na novo gor trgajo po 1 leti pa ne ven kakšne finte ko se za brezveze keš vkre meče al pa baše v žepe...



meni je že smešno vse skup...


Hja, vervli, ka či bi mi meli kej glosa pri ten, ka bi se zrihta toti park, kakšo igrišče, kejkoli, ka bi z veseljon pomogali. Tü pa se mladini pač do nasvet, ka sami od sebe nedo nič dobili, ampak se bodo mogli na tiste lidi obrniti, ki jin pri ten lehko pomogajo.
Tü na forumi pisati pa se jeziti na nekoga, nede nič pomogalo.

Samo totin skejtačon pa še te tüdi fali malo pameti pa lepšega obnošaja, či čejo kej takšnega dosečti. Ker zgovor, ka nimajo skejt parka, ka te lehko spomenik vničovlejo, je ne glih dober.

Dere smo pa mi bili mlodi, pa nan je nejč na pamet ne prišlo, ka bi negi na občini al gi koli težili za nekej, ka bi dobili. Či smo nekej šteli meti, smo se sküp spravili pa si tisto naredli. Jas sen se negda tüdi z rolko voza, smo si sami naredli eno por malih ramp pa smo se po tisten vozili. Sen dosti negda košarko špila, smo si postavili koš pa smo špilali. Sen špila tüdi odbojko, smo si postavili mrežo pa smo jo špilali. Še bejzbol smo na veken travniki špilali. Vse se do, či se malo znejdeš. Či boš pa celo živleje samo jomra, kak tega pa tega nimaš pa ka ti ovi pa ovi neče tega narediti... Te neš nigdor nič meja, še slüžbe ne. Za določene stvari se je pač treba malo potrüditi, gnesden ti nič z neba ne opodne Pomežik

Legionar sobota, 27. februar 2010 ob 22:52

Makaveli je napisal/a:

smešni ste vi tu starejši gori res pa nasploh naokoli...vse bi moglo biti po vaše...kak pa kej neje po vaše je narobe...kak kej čejo mlodi ne dobijo ker vi nečete pa gučite kak ste vi negda ne meli niti toga pa toga pa kak mlodi same pizdarije delamo/jo...ste pozobili ka ste vi tudi negda bli mlodi Nasmeh pa ste tudi delali pizdarije če ne vi pa so vaši vrstniki nehče jih je ziher... pa ke briga zej mene ke ste vi ne meli pa ka ste mogli krave posti pa ne ven na koruzi klečati...kej zej jaz nej naredin...naj cejt nazej zvrtin...vi pa ste zej v taksnen polozaji ka bi lehko dejansko neke dali deci ke nimajo pa naredli neko spremembo ampak neeee ki te...ka nebi slučajno...ne čudno ka se stvari nikan ne premikajo nasploh če pa vsi samo ja jaz sen tega tudi ne meja itd. pa zej ti tudi neš meja...ali pa izgovor ala ja same pizdarije delate mlodi te pa bi še radi ka van mi neke domo...kak sen že reka...vedno se nejdejo deca ko delajo pizdarije pa tisti ko jih ne...zake bi zej tu mogli ovi nastrodati ke ne delajo pizdarij...meni do tudi deca gučali pa jin nen reka ne neš tega doba zato ker sen jaz tega tudi ne meja...


Hehe, malo ti narobe mene razmiš, dečkec. Pomežik Jaz sen takoj zato, ka van naredijo toti libleni skejtpark, magari dvo. Hehe Ke čen povedati je samo to, ka to, ka nimate skejtaparka še ne pomeni, ka lehko vničovlete spomenik na Gl. trgi! Z drügimi besedami, ke sploh naredite za to, ka bi meli toti skejtpark? Ste se že kdo organizerali v toti namen, šli k župani, mu vsej poslali kakši mail ali ke podobnega??? Po forumih jomrati je premalo. Či bi resen šteli to meti, te bi toti cejt ke ga zabijate tan za vničovaje spomenika, rojši ponücali za to, ka bi delali na ten ka bi van končno naredli toti park!


Makaveli je napisal/a:
za toti skejt parkec mali pa tudi neje tak grozno za nareti...itak se nebi obnovilo 40 let isto kak druge športne površine v lotmerki taka nekih stroškov nebi blo...glovno ka se ceste na novo asfaltirajo pa na novo gor trgajo po 1 leti pa ne ven kakšne finte ko se za brezveze keš vkre meče al pa baše v žepe...

S ten se jaz pupunoma strinjan! Problem je pač v ten, ka bi mogli s toto zahtevo, željo ali pa idejo do tistih ki so odgovorni za to. Tega pa ste še nejč ne probali narediti!

MILAN nedelja, 28. februar 2010 ob 09:11

Mislec tak zej pa bomo pomalen prišli do kunca

Almanah nedelja, 28. februar 2010 ob 09:36

Makaveli ne hrši se tu nekej, pa si prvo pogledni na občinski stroni toto oznanilo:

Javno naznanilo o spremembah in dopolnitvah Odloka o UN športnorekreacijskega centra v Ljutomeru

pa si poglendi kje de Vaš skejt plac sta! Zej pa kda to bode, pa je odvisno od penez, pa kak fest bote župani težili.

Progress nedelja, 28. februar 2010 ob 16:02

Sem mnenja ka skejt plac ne paše ravno na trg, ker ruži kak vrag, lidje pa čemo mir. Na tržnici bi lehko bilo, ali pa ŠIC centru, še ojše pa pri bazene bliže je potli park

Legionar nedelja, 28. februar 2010 ob 16:04

Ja no, či do postovlali toti skejtpark, venda nedo tak nori ka bi ga na Glovni trg postovlali. Hehe

Ivek nedelja, 28. februar 2010 ob 16:05

Ne ven zavolo česa takša praska okoli totega skejtaja. Največ vos provi, kak na ploci navodno nega nikoga. Ja, te pa naj bodo bor toti skejtari. Pa lehko bi naštimali držovno, pa EU no svetovno olimpijado f skejtaji. Bi peneze zaslužili , is tistega pa bi napravili vesolni center za skejtaje, pa kaj je še drüigih takših stvari, ge se fačuki natirovlejo na potočih. Lehko bi napravili novi šport, polo na peciklih, pa skejt fusbal pa še kaj.

Legionar nedelja, 28. februar 2010 ob 16:07

Ivek, to ne paše na trg. Prvič zato, ker delajo preci veki hrup, vendar pa bi lidje ker majo tan okoli stanovoja, včosik tüdi malo mira meli. So pa tüdi drgačik lehko malo moteči ali pa clo nevarni za pešce tan. Glovni problem pa je vničovaje tistega spomenika, pa to ke püščajo okoli tistega spomenika. Plastenke, pločevinke, cigaretli, nič ne vejo za soboj pospraviti. Hudi Takše stvari to ne sodijo, to je 1x1.

Progress nedelja, 28. februar 2010 ob 16:18

Resen je fsoki plac namejeni točno določeni stvöri. Mogoče resen delamo preveki hrup okoli tega ali pa ne, če bi bili somi med jimi.

Dejan ponedeljek, 1. marec 2010 ob 14:24

S totin skejt parkon pa igrišči smo šli na svojo temo -> Skate park v Lotmerki

Mislin, ka de še marsikej za povedati.

Jernej sreda, 24. marec 2010 ob 20:26

Tak po sobotaj do pol dneva se meni že živo zdi Glavni trg Lotmerki!
Lidje majo razne upravke te!
Na toristično tržnico, pošto, loto, blagovnico, kiosk, knijžnico, na avtobusno
pa po razni oštarijaj odijo!



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.