Progress četrtek, 25. marec 2010 ob 06:56

Res je še zasilo dopoldan v soboto razgibano na Glavnem trge, malo manj pa skoz teden, zvečer pa itak nič.

Legionar četrtek, 25. marec 2010 ob 08:58

Ja no, zvečer je Lotmerk tüdi pred glih ne bija razgibani. Še Lublana je mrtva večer, ne ka Lotmerk nebi bija. Pomežik Edino skoz vikende, samo skoz vikende se mladina bole drži tan na Prešernovi prek Tuša, pa v Oxigeni, starši pa itak ne hodijo več vün, ker smo lidje takši grotali, ka se več ne drüžimo, pa ka se fsakši samo za sebe drži!

Ob sobotah, pa tüdi že ob petkih dupudne pa je trg resen bole razgibani. Ker ma opravek v mesti, de pač ša v mesto, taka je blo tüdi pred; malokeri se gre samo špancerat po trgi.

MHA petek, 26. marec 2010 ob 18:59

Oviden, sen ša skoz Lotmerk odvečera, pa se pripela redor z slüžbenin avton, pa se stava na bankomati pri Blagovnici, pri spomeniki pa je küp pokafcov skokalo po spomeniki z rolkami, pa jih je pogledna, si v avto fseja, pa se san odpela. Očitno jin je na občini resen ne v interesi ohranjati kulturno dediščino. Dol

Zvončica petek, 26. marec 2010 ob 23:52

Kultura je na pesi - držova je na pesi......naša občina pa itak že leta.....še mozgovi neso nejšli povezave med nivojen kulture pri lideh pa rastjo vsega ostalega...za dobro vseh. Hudi

Progress sobota, 27. marec 2010 ob 07:58

Pa mi povete kam naj toti froci v Lotmerki grejo ? V park nemrejo, skejt plac so jin za gimnazijo vzeli, avtobusna je za k..., v gostilne ne smejo, v disku nič zanimivega, ponoči naj ne hodijo zunaj....knjižnica je za nekatere....dvorana se plača...no pa mi naj nehče pove kam njegov otrok hodi ??' Kje se nahaja ? Naj se po WC fiksajo ali kaj ? Moj je večino za računalnikom, ki tudi ni najbolj prav - pa dajte mi povete da bon zna !!!

MHA sobota, 27. marec 2010 ob 09:46

Nič neman proti skejtaji, spomenika san nej ne vničovlejo!

Zvončica sobota, 27. marec 2010 ob 22:35

Hja....z mlodimi je bija skoz problem kon se nej dojo. Mi smo se negda drgačik znejšli, so pa bili te takši cejti ka si prostega cejta meja bole malo (po šolskih obveznostih si bija tüdi vpreženi v pomoč duma - od pucaja, kindraja do metaja premoga, zlogaja drv ipd. pa dela na gredah...) Tak ka smo mi to nekak zapunili cejt...pa Tv je te bija glovna zabava. Pa igrišča za gimnazijo in pri OŠ.Tan negi od sendesetih pa se je začela potreba po nekšen placi za mlode kozati....pa ne samo za mlode...tüdi malički nemajo nič pametnega.....pravzaprav pa mi rečte mo v Lotmerki sploh kera generacija plac za družeje??? (pa odmislite fuzbal, pa oštarije)Resen bedno...

Dejan nedelja, 4. april 2010 ob 21:37

Ke je te ze tota rampa na trgi durh odprta. Fertik šlus s ten al kak? Gnes sen se pela skoz trg prvič od ke so ga prenovili Nasmeh

MHA nedelja, 4. april 2010 ob 21:49

Tota rampa brš že 14 dni odpreta. Vendar je rampa več elektrike skürila, kak pa so ovi zaslüžili.

Dejan nedelja, 4. april 2010 ob 22:15

Ja odpreto je zej že en lep cejt, zato me glih zanima, či je kunec s ten.

Pepek z brega nedelja, 4. april 2010 ob 22:40

Vuuhuu Vuuhuu Vuuhuu

Fsega lepega je ednok konec....

Progress ponedeljek, 5. april 2010 ob 08:54

Ja se tak si želijo fsi trgovci keko še jih je. So kar zadovoljni, da je v okvari, mi pa tüde ki se skozi vozimo. Mogoče je v prisilni okvari, fse je tiho, ne rečejo ka je pač zej odprto. Pa te notri vala modra cona za 1 vüro ali kaj ??

MILAN ponedeljek, 5. april 2010 ob 09:04

Vuuhuu TAN TREBA PISTITI AVTO TE PA VIDIŠ KAK JE Z MODROJ CONOJ
ČE NE DELA DE ŽE PRDROPA KAKŠI VAHTAR PA NAPISA LISTEK
MORTI PA SO NAREDLI TO ODPRTJE ZA SVETKE NAGRADA LIDEN

MHA ponedeljek, 5. april 2010 ob 14:43

Nega penes za popravilo rampe, premalo slüžijo.

Legionar ponedeljek, 5. april 2010 ob 20:12

Zvončica je napisal/a:
Hja....z mlodimi je bija skoz problem kon se nej dojo. Mi smo se negda drgačik znejšli, so pa bili te takši cejti ka si prostega cejta meja bole malo (po šolskih obveznostih si bija tüdi vpreženi v pomoč duma - od pucaja, kindraja do metaja premoga, zlogaja drv ipd. pa dela na gredah...) Tak ka smo mi to nekak zapunili cejt...pa Tv je te bija glovna zabava. Pa igrišča za gimnazijo in pri OŠ.Tan negi od sendesetih pa se je začela potreba po nekšen placi za mlode kozati....pa ne samo za mlode...tüdi malički nemajo nič pametnega.....pravzaprav pa mi rečte mo v Lotmerki sploh kera generacija plac za družeje??? (pa odmislite fuzbal, pa oštarije)Resen bedno...

Či ti je do drüžeja, te se drüžiš, pa si poiščeš plac. Jaz ne ven, kakši plac bi to nej konkretno bija... Mislec Sapa so parki, pa poti za sprehojaje, pa športni objekti, pa zej nova dvorana, pa klopi vseposodik...Jaz ne ven, ke bi še več lehko bilo. Kapa so fsi skoz ne zadovolni z vsen, pa je itak normalno. Hihihi

Jernej nedelja, 11. april 2010 ob 22:42

MHA je napisal/a:
Nič neman proti skejtaji, spomenika san nej ne vničovlejo!

Mislec ..tü ma MHA 100% prav To ja

Zvončica nedelja, 11. april 2010 ob 22:50

Eh Legionar malo v svet pogledni pa boš vida kak se to indi grejo....pa ke pod milin bogon se naj recimo naši malički v Lotmerki špilajo? Tisto eno igralo pri bazeni je glih tak kak da bi v morje plüna. Pa toti objekti kej si jih našteja so bole za športaše ne pa za to ka bi se nekan vseja s kakšo družbo pa uživa.....Recimo bi blo fejn meti kakši "klub za ženske" ke bi se lehko vse dobivale pa kej zacomprale pametnega....ali pa kakši pub ke bi se vrtela muzika v proven pomeni besede ali pa bi se odvijačli kakši nastopi v živo v mini zasedbah za sredjo še bole pa za starejšo generacijo....Neso vse nekši pikniki pa 3x na leto kakše muzike ali pa posedaje po pri enen kolegi pa po pri drugen....to je sčasoma prova mora za vse pa nej se še tak dobro razmijo. Tak jaz mislin.

MILAN ponedeljek, 12. april 2010 ob 07:46

Mislec to je zanimivo razmišlaje v keren je fse resen samo kak to spelati

Legionar ponedeljek, 12. april 2010 ob 08:22

Zvončica je napisal/a:
Eh Legionar malo v svet pogledni pa boš vida kak se to indi grejo....pa ke pod milin bogon se naj recimo naši malički v Lotmerki špilajo? Tisto eno igralo pri bazeni je glih tak kak da bi v morje plüna. Pa toti objekti kej si jih našteja so bole za športaše ne pa za to ka bi se nekan vseja s kakšo družbo pa uživa.....Recimo bi blo fejn meti kakši "klub za ženske" ke bi se lehko vse dobivale pa kej zacomprale pametnega....ali pa kakši pub ke bi se vrtela muzika v proven pomeni besede ali pa bi se odvijačli kakši nastopi v živo v mini zasedbah za sredjo še bole pa za starejšo generacijo....Neso vse nekši pikniki pa 3x na leto kakše muzike ali pa posedaje po pri enen kolegi pa po pri drugen....to je sčasoma prova mora za vse pa nej se še tak dobro razmijo. Tak jaz mislin.

Kak pa so se te negda lidje drüžili, pa so ne meli klubov, pa placov pa podobnega? Pa tüdi mi, pred 20 ali pa 25 leti, kda smo bili v nejbole divjih letih smo ne česa takšega meli, pa smo se dosti dosti več drüžili, kak mladina gnes. Ne vejo se več drüžiti, v ten je problem, ker samo še vejo za računalniki duma sedeti, stori pa to podpirajo, samo ka majo mir pred jimi. Či se češ drüžiti , te se drüžiš, za čist malo deco pa mislin ka je igral v Lotmerki zadosti, pa tüdi nič ne bi narobe blo, či bi se kej še kcoj naredlo.
Ka pa se mladine tiče pa; so že sprožili sploh kda kakšno pobudo ka bi radi ke meli? Negda so bile mladinske organizacije -še naš župan je bija eden vidnejših funkcionarov tan- pa se je za mladino marsikej naredlo pa marsikej dogajalo. Či se je negda lehko, zake pa se ne gnes? Jaz ven zake ne; zato ka so prevmaji, ka samo jomrati vejo ka nišče nič za jih ne naredi, ka pa bi se sami k čemi spravili, to pa ne!

MILAN ponedeljek, 12. april 2010 ob 09:52

Mislec to je problem fsakšega moreš veči če češ ka kej nartedi ali pa pride
še bole more grotati hüdo te pa do lidje začeli štenderati. Sen meja priliko ka so mi povedali pedoši iz Srbije ka se zej bol družije kak pret pa to zavolo toga ka jih je pritiralo srmaštvo do toga.



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.