Zvončica sobota, 17. april 2010 ob 23:14

KOGA BOGA????? Pa prste mu treba streti.... Hudi

Progress nedelja, 18. april 2010 ob 09:23

No pa opet rečte mladina. Te pa jim plac zrihtajte nege ke nega spomenikov. Pa enkrat si že dejte dopovedati, da smo starejši za vzgled mladini, pa tüde pripraviti jim neke moremo, v osnovi vsaj, se smo si jih pa želeli...na kom že svet stoji ? Ni vse negativno kaj delajo in o čem misli današnja mladina. Konec koncev pa smo jih mi vzgojili in takšne mamo. Upam, da tu gori o tem debatirate tisti, ki deco tüde mate !!!!

Pepek z brega nedelja, 18. april 2010 ob 10:47

Mislec Mislec Mislec

Moren ti rečti, ka zej že malo pretirovleš.... za vandalizen nega nobenega opravičila. Se strinjan, ka treba deci nekej dati. Samo na takši način izsiljevati pa se enostavno nesmi.
To je tak, kak dere starši svojemi otroki nebi nekše igrače küpili, te pa bi jin ša kajer zavolo toga v dnevni sobi stene spreštriha z nekšimi forbami.... mislin, ka toga nobeden nebi tolerera.
Drži tüdi to, dere proviš, ka se deca zgledüvlejo po starših in ka so pač tak vzgojeni. Samo to te pomeni, ka so starši odgovorni za svojo deco... in treba nejti krifca za, keri je to nareda, ga podvičiti, ka se to ne dela.... stroške pucaja pa morebitno škodo pa zaračünati jegovin staršon....

Progress nedelja, 18. april 2010 ob 11:42

Najenostavneje je prepovedati deci tan skejtati. Za takšna početja pa resen nega opravičila se strinjam. Kak se provi; spraviti stvor v prvotno stanje...Zakej pa ti Pepek ali pa jaz tega nigdar nesma naredla, ka bi ke popisala ??? Veš odgovor ?

Pepek z brega nedelja, 18. april 2010 ob 12:56

Zakej????? Mislec Mislec

Dobro si me to pita.... enostavno mi je ne prišlo na misel. Pa to ne pomeni, ka sen bija z fsen zadovolen....

Makaveli nedelja, 18. april 2010 ob 13:18

jaz ne razmin ke ma tu z skejtajon po spomeniki vzgoja polek veze...saj pa to je pač neki hobi...interes...polek tega pa če jin nihče tan ne prepove ka nesmijo toga delati te logično ka do dale gor skokali...pa niti malo to neje izsiljevanje...pač so si nejšli toti plac ki ustreza temu ke delajo,nega prometa itd. to je isto kak da bi ti mali bebek z voščenkami risa/čečka po zidi...to ne pomeni ka izsiljuvle...pač riše/čečka ker mu je fejn...pač mu recimo razložiš ka je to narobe...pa mu doš list papira na kerega lehko riše...isto je z totimi ko skejtajo

Progress nedelja, 18. april 2010 ob 14:24

No se to ravno čemo reči - zakej mi nesmo negda samo čečkali ? A je to ne vzgoja otrok ? Se neje krivo skejtanje, pa druženje na tem mestu. Jaz pravim, če je skejtanje krivo zato, te dati mladin drüge plac, čez cejt bodo pa tan neke naštimali....pa pa nede dobro.

misekovi nedelja, 18. april 2010 ob 18:15

Dugo sen samo spremla temo ze pa bon tudi jaz napisa ke mislin.
Skejtanje je kak prvo nastopaški "šport" in kak takši nuca publiko, zato skejtajo na placi, če publike nebi nucali bi si ziher najšli še kakši lepši plac.
Drugo, zaradi tega ka skejtajo takši keri mislijo ka so malo več se ob skejtaji pač dogajajo "pizdarije", na vseh skejt placih so grafiti zato ka to pač gre skup, vsepovsod je z skejtari nekša nevola, tudi če jim naprovimo neven kakši skejt park nede nekšega vekega efekta, enostavno je treba prepovedati skejtaje na placi, z toblo. Me pa zanima če bi si mi prinesli kakše gole na plac pa tan igrali nogomet če bi nam oblast to pistila, pa ka nebi mislili ka je ne mogoče ka obstaja tudi takši nogomet" street foot-ball" se mu reče. V glovnem mislin ka skejtaje ne spoda na trg pa kakši koli že je deca se pa mojo plac skejtati tudi ki indi pa tan dlih nega nekše sile razen pri pošti občasno , aja tan je seveda tudi dosti publike. Mladina moja droga stvor je takša ka se vi gnesden teško podrejate nekšim načelom zato pa ste naveke v konflikti.

Legionar nedelja, 18. april 2010 ob 20:11

No, kapa se nemo samo štükali; Zvončica, hvala ka si mi papire nosila na čistilni akciji. Pomežik Pomežik

Dejan nedelja, 18. april 2010 ob 22:17

To je ne zgovor, ka či deca nimajo placa za skejtaje, ka lehko spomenik vničovlejo pa čečkajo pu jen. Prste bi jin trebalo malo zasükniti, razvajenci eni.

Pepek z brega nedelja, 18. april 2010 ob 22:18

Vuuhuu Vuuhuu Vuuhuu
Opppaaaaaaaa.....
Eni ste si celo "tejnice" privoščili na čistilni akciji. Fse v slogi provih birokratof Hehe Hehe Hehe Hehe

Glede skejtaja pa se strinjan, ka enostavno na ploc ne sodi in pri ten ostonen. Še bi nekak človik to tolerera, či nebi pri toten svojen skejtaji vničovali zgodovinskega spomenika... Žalosten Žalosten Žalosten

Jernej nedelja, 18. april 2010 ob 23:14

Mislim, či se mladi drüžijo na Glavnem placi Lotmerki je to fajn!
Samo ka vničavlejo spomenik pa ga še popišejo z flomastrom to pa je rejsan tak kak vi Prleki pravite unter hund!
Nekaj je zgoja nekaj pa tüdi posamezni karakter najstnika! Mislec

Tunč ponedeljek, 19. april 2010 ob 12:07

Progress je napisal/a:
No pa opet rečte mladina. Te pa jim plac zrihtajte nege ke nega spomenikov. Pa enkrat si že dejte dopovedati, da smo starejši za vzgled mladini, pa tüde pripraviti jim neke moremo, v osnovi vsaj, se smo si jih pa želeli...na kom že svet stoji ? Ni vse negativno kaj delajo in o čem misli današnja mladina. Konec koncev pa smo jih mi vzgojili in takšne mamo. Upam, da tu gori o tem debatirate tisti, ki deco tüde mate !!!!

Zgleda da smo slab vzgled, če se deca tak obnašajo. Večini staršov se fučka kaj deca delajo po trgi samo ka majo mir kdo pijejo svojo kafe. Za debato pa je sploh ne pomembno, če maš deco ali ne. Pri celi zgodbi se gre samo za spoštovanje do drugih. Če deca nimajo spoštovanja do drugih ljudi in stvari ne pričakuvlimo, da bodo imeli do nas ko bodo starejši. Do nas staršof, ki pričakujemo da bodo (po)skrbeli za nas Žalosten

Dejan ponedeljek, 19. april 2010 ob 13:35

Gnes so na trgi meli nekši podirk, ka je en kufer pozoba, pa je že policija okoli letala, ka so mislili, ka je bomba Nasmeh

MHA ponedeljek, 19. april 2010 ob 15:49

Ge je te bija kufer? Ke so te pirotehnike pozvali?

Legionar ponedeljek, 19. april 2010 ob 18:11

Makaveli je napisal/a:
jaz ne razmin ke ma tu z skejtajon po spomeniki vzgoja polek veze...saj pa to je pač neki hobi...interes...polek tega pa če jin nihče tan ne prepove ka nesmijo toga delati te logično ka do dale gor skokali...pa niti malo to neje izsiljevanje...pač so si nejšli toti plac ki ustreza temu ke delajo,nega prometa itd. to je isto kak da bi ti mali bebek z voščenkami risa/čečka po zidi...to ne pomeni ka izsiljuvle...pač riše/čečka ker mu je fejn...pač mu recimo razložiš ka je to narobe...pa mu doš list papira na kerega lehko riše...isto je z totimi ko skejtajo

Lepo ti vsaki napiše, ka nima nišče nič proti skenjtanji na Gl. trgi, nejč jaz ne. Hihihi Gre se za to, ka se poleg skejtanja vničovle spomenik, pa može pa smeti tan püščajo. Zato pa mislin ka nega opravičila, pa ka se to ne dela! Se te nemrejo skejtati brez ka bi pločevinke, pa sveče, pa plastenke pa še ke drügo tan püščali???

Jernej torek, 20. april 2010 ob 07:56



...plot bi trbelo nareti okolik znamenja tak kak negda sveta!

Zvončica torek, 20. april 2010 ob 22:45

Gnes sen šla na brzino po trgi....okoli spomenika küp plastenk, eno por še v tistih "zrcalih"....pa nekaj se jih je po trgi kotalo amo-tamo.....sen ene blajare zgrobila ka so okolik spomenika pobrali pa v koš djali (pa šokala če bon kakšo blajo v glovo dobila...)..zavolo mene se nej vozijo pa delajo vragolije smao na spomenik nej pazijo pa smeti pobirajo za soboj......AJA - Legionar ze pa te itaki ne ven če si se me strašja ali kej ka si ne reka keri si??' Jaz sen ne teko radovedna ka bi v drüge papire nos vtikala....boš kazen ploča ka si mi ne reka keri si t.j eno pivo Haha

Dejan četrtek, 22. april 2010 ob 14:45

Na trgi mamo novo toblo

Dejan četrtek, 22. april 2010 ob 14:47

Še s predje strani



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.