Dejan sreda, 28. april 2010 ob 21:33

Načeloma v ten ne vidin nič slabega, dokič se pač ne vozijo pa skočejo po spomeniki. Zato bi pa ena obična nizka ograjica bila zadosti, ka se pač ne bi neposredno po spomeniki s ten drsalo pa plezilo pu jen.

Tü maš en küp videov, kak se po trgi vozi:
http://www.youtube.com/user/skatersOFlotmerk

Jernej sreda, 28. april 2010 ob 21:39

Mislec ..dobra ideja samo me zanima če bode občina kaj naredla? Mislec

SlovenianDevil sreda, 28. april 2010 ob 21:41

Jernej je napisal/a:
Mislec ..dobra ideja samo me zanima če bode občina kaj naredla? Mislec
ja zej so tak nekda volitve ne??? boš vidjo keko de güča o ten kej de se vse naredilo... Dol

Dejan sreda, 28. april 2010 ob 21:44

Tak ka še bon te morti doba tisti odgovor iz občine od 20. januara Hahaha

MHA sreda, 28. april 2010 ob 21:53

Tiste kamne, ki so jih odali, ali ke so že naredli z jimi, okoli spodevati pa jih z lancon povezati, takak je nekda blo.

Jernej četrtek, 29. april 2010 ob 07:38

MHA je napisal/a:
Tiste kamne, ki so jih odali, ali ke so že naredli z jimi, okoli spodevati pa jih z lancon povezati, takak je nekda blo.

To ja ..ja tako, to je super ideja! Mu vidli ka de občina naredla! Bode reagirala?

Legionar četrtek, 29. april 2010 ob 07:48

SlovenianDevil je napisal/a:
tak či vas slučejno zanima kdo glovni trg vničovle:
http://www.youtube.com/watch?v=oLxGzIt_dzk

Neven či ste že vidli toti posnetek ali ne, samo zgleja se celo na toten portali oglašuvlejo:
http://www.prlekija-on.net/blog/1602/skaters-of-lotmerk.html


Tak me samo zanima, je to kaznivo kej delajo? Mislin mamo kaki zakon, ka se ne bi smejo voziti s skejton po spomeniki? ker če ga nimamo bi ga mogli meti, ker odkrušene plošče pa takše stvari, kej mislite kak se je to lehko odtrlo???
Lidje več ne vejo vzgajati dece, jaz glejan pa vsako leto so deca hüjši....


Glih pred dvema dnevoma sva z našoj tan šla mimo, pa so eni trije tan sideli, pa še nekši dve puci sta bile -vsi stari okoli 12,13 let- pa so tak nastlali okoli z raznimi plastenkami, papirčki pa še s čin, ka je resen hüdo blo za poglednoti. Pa sva se sprašüvala, kak stori toto deco vzgojajo? T Hudi epa sva vidla, ka so stori pri Zurapi kafe pili pa sladoled jeli...Pa se režali s tega ke so tan delali. Sramota, ke se to tan godi. Jaz se samo sprašüjen, zake za vraga mamo mestne redare pa policijo? Mislec Samo za parkerne listeke gor devati pa hitrost meriti???

Legionar četrtek, 29. april 2010 ob 13:02

Pa še nekej bi jaz reka glede totih skejterov pa vničovaja totega spomenika, pa smetenja pa tak dale: ka nemo samo lapali tü gori, pa se tisti, ker nan je ne vseeno zato ke se tan godi, organizerejmo, pa skupno nekak nastopimo v zaščito pa ohranitev totega spomenika pa trga nasploh! Zej trg je kakši je, enin se vidi, drügin ne; samo kakšnikoli je, fejn je či je vzdrževoni pa čisti! In v toti namen bi se lehko organizerali, pa sküpno pa v večjen števili nastopili tüdi pri župani pa vseh ki so pristojni za to, ka bi se toto dogajanje tan kunčalo!

MHA četrtek, 29. april 2010 ob 17:37

Baje na ploci prešo poprovlajo.

Dejan četrtek, 29. april 2010 ob 18:15

Ne baje. Poprovlajo jo. Te pa zej nešče nej reče, na kakši način se je te spločalo toto skrpucalo sploh delati? Poprovlajo pa vküp štükajo jo že od prvega dneva, funkcionera pa itak ne.

MILAN četrtek, 29. april 2010 ob 18:30

Mislec preša je sramota arhitekta totemi kuji treba napisti ka se nej gre vičit v šumo če inde nema placa
sen prepričani če mu pošlemo ka de si pogledna keko lidi je sron ka je dela to v Lotmerki de se venda zamisla
fačoke pa zgrabiti za vüha glih tak kak store tote dece.

MHA četrtek, 29. april 2010 ob 18:54

No, te pa sen praf čüja. Ke pa je te to polek preše na desni, nekše palete?

Jernej četrtek, 29. april 2010 ob 22:18

Mislec ..aha tak tao, popravlajo?!

MHA četrtek, 29. april 2010 ob 22:23

Ja, vendar de se samo od sebe popravilo, da nikšega delafca nega polek, no, ze edino, či je tisti beli flek na sredini delavec.

Dejan četrtek, 29. april 2010 ob 22:27

Ja tisti beli flek na sredini je delavec Nasmeh Pa še eden je bija, tü je skrit za prešo. Tiste kište pa ne ven ke so. Neke sta notri mela. Venda nove kamne Hihihi

Totemi deli preše pa se po domoče reče Sizifovo delo Hehe

MHA četrtek, 29. april 2010 ob 22:30

To sta delafca ka se skrivleta. Hihihi Jas tüdi mislin ka sta kamne tan mela, san jih je te že preci moglo doj skapati ka mota teko palet tan. Hm

Dejan četrtek, 29. april 2010 ob 22:35

Bon ša zütra malo bliže pa kakši intervju z jima nareda Hihihi

Je pa tota preša sramota prve klase v Lotmerki.

MHA četrtek, 29. april 2010 ob 22:38

Pitej jidva kak moreta nareti, či tak, ka do še letos poprovlali, ali pa fsej drügo leto. Hjooj

MILAN petek, 30. april 2010 ob 06:36

Tiho NEGA ODGOVORA Tiho

Pepek z brega petek, 30. april 2010 ob 10:38

Legionar je napisal/a:
Pa še nekej bi jaz reka glede totih skejterov pa vničovaja totega spomenika, pa smetenja pa tak dale: ka nemo samo lapali tü gori, pa se tisti, ker nan je ne vseeno zato ke se tan godi, organizerejmo, pa skupno nekak nastopimo v zaščito pa ohranitev totega spomenika pa trga nasploh! Zej trg je kakši je, enin se vidi, drügin ne; samo kakšnikoli je, fejn je či je vzdrževoni pa čisti! In v toti namen bi se lehko organizerali, pa sküpno pa v večjen števili nastopili tüdi pri župani pa vseh ki so pristojni za to, ka bi se toto dogajanje tan kunčalo!

Mislec Mislec Mislec To ja To ja
Se strinjan s toboj... zgledne, ka toto našo pisaje nede nič pomogalo.
Predlogan, ka se organizeramo in naprovimo eno akcijo, kera bode mogoče odgovorne genola, ka bodo nekej napravili .
Lehko bi eno soboto, dere je na ploci Turistična tržnica, zaseli plac okoli spomenika. Postavili kakše napise pa se tüdi mi okoli postavili kak "živi ščit". Prepričani sen, ka bi nas bilo zadosta. Seveda bi mogli biti tüdi "Künštni Prleki", ker je to tüdi našo poslanstvo.

Dejmo si zgučmo za datum pa vüro, te pa v akcijo... Ploskač Ploskač Ploskač



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.