Dejan četrtek, 13. maj 2010 ob 18:55

Tisto ploščo pa lehko mi počečkamo. Samo te mo glovni kriminalci pa uničevalci v Lotmerki pa še daleč na okoli. Te bodo se hitro zdignoli.

Pepek z brega četrtek, 13. maj 2010 ob 19:04

Mislec Mislec Mislec
Resen zanimivo.... venda se fsi bojijo, ka je tista tobla pod posebnin nadzoron.... Zloba

Jernej četrtek, 13. maj 2010 ob 20:04

Dejan je napisal/a:
To so še si en toti podstavek označili.



...to je vandalizem ka se Lotmerki godi!
Naja, poštovana občina, poštovani svetniki pa poštovani župan, prosimo vas reagirajte!

misekovi četrtek, 13. maj 2010 ob 22:24

Dajmo to v naslednjo številko prleških cejtng
kdo se javi ka de napisa članek??

Dejan četrtek, 13. maj 2010 ob 22:25

Jas man ga že napisanega.

Pepek z brega četrtek, 13. maj 2010 ob 22:35


Mija s Sultanon pa sma namenola iti malo skejtat v Lotmerk, zej pa nema vüpala, ka noj nebi f cejtnge djali... Šokiran

misekovi četrtek, 13. maj 2010 ob 22:36

odlično

Legionar petek, 14. maj 2010 ob 05:29

Dejan je napisal/a:
To so še si en toti podstavek označili.



Zej še se samo treba, ka se nejde po kakši pametjakovič, ki de reka kak so deca bogi, pa ka jih treba razmiti, ka po spomenikih čečkajo... Hudi

MILAN petek, 14. maj 2010 ob 07:24

Mislec TAKŠO DELO JE NE VREDI NA ŽALOST PA JE PAČ TAK KA FSAKŠEGA MLODEGA GDO ZANESE.
TREBALO BI GA PRJETI PA NEJ TAK DUGO DOJ PUCA KA DE ČISTO.
Žmetno je to naprtiti župani pa svetnikon,sigurno fsakši od totoh to obsoja.
Pa nekšin redaron ali kermi kumi. Fsakši od nos bi moga malo skrbeti pa glejati pa ne vrak ka nebi neše vida keremi je to v veselje.

misekovi petek, 14. maj 2010 ob 14:35

Ja se strinjan ka bi se tega mogli ledje zavedati samo župan pa bi itaki lehko malo bole resno svojo delo vzeja. Keko je meni jasno še on tega ni javno obsodja pred kontra.

Pepek z brega petek, 14. maj 2010 ob 15:51

Dejan je napisal/a:
Tisto ploščo pa lehko mi počečkamo. Samo te mo glovni kriminalci pa uničevalci v Lotmerki pa še daleč na okoli. Te bodo se hitro zdignoli.

Hjooj Hjooj Hjooj Ploskač Ploskač
Me praf zanimle, op keri vüri si naročeni na razgovor, pa na keri inštanci boš ti začeja....

Vüpan, ka boš teko pošten in boš nas obvestja, ka bomo fküper s toboj trepetali
Hahaha Hahaha Ploskač Ploskač

Legionar petek, 14. maj 2010 ob 19:34

No, hehe, ker bronite toto dečico; gnes sen na zasebna sporočila doba to:

ke ti tan neke težiš pri skatersof lotmerk ha?dej legionar ka ti nen jas kvečjemi gobza skup potra ok pa ne teži neke ka či boš še kej pisa te se nas paze butl zarukane či maš probleme nan je g. policist zodneč reka ka se ide na policijo zglose pa bodo ti une razložile čine pa mi pridemo pa ti mi razložemo po svoje bum bum tresk pa do padnele zobje vun vprašanje či še jih moš pa či si da kej za spenik kcoj ha kreten zarukane z dildojon v rit ftekjenen sej enkrat do prišle probleme te pa bo te pa boš tiho ne ? pa ne piše več nič nekšen legionar pre hahahahahaha ti si nevzgojene peder zarukane sej te bomo že enkrat srečale te pa bo.

Moren reči ka je to zgled ful lepe vzgoje. Či pa se keri če spopasti z menoj pa nej izvoli. Samo ne tak zahrbtno. Dečki - z menoj se ne iti vojne, ke se nede dobro kunčalo! Hehe

Dejan petek, 14. maj 2010 ob 19:41

Sej to je tüdi javno objava pod totin blogon -> http://www.prlekija-on.net/blog/1602/skaters-of-lotmerk.html#komentar3433 Nasmeh

Legionar petek, 14. maj 2010 ob 19:43

Mah, šmrklarija.... Pomežik

misekovi petek, 14. maj 2010 ob 20:05

nemren vervati
verjetno bon ša zutra eno sfečo na spomeniki vužga me zanima če de me keri vkre tira

Legionar petek, 14. maj 2010 ob 20:06

Ne ne, ti rojši k meni na špricar pridi, pa de več haska. Pomežik

Pepek z brega petek, 14. maj 2010 ob 21:08

Totega mejla se mi nejč ne vidi vredno komenterati, tak je pokvarjeni pa še kakši...
Edino me zanimle, keri policej je te bija tak bister, ka je ša takšo bedarijo izjavja - či je seveda fse to resen. Skoro ne vervlen, ka bi bilo...

Jernej petek, 14. maj 2010 ob 23:06

Joj či mu ges enoga polek doba, te do vidli čečkanje!

Zvončica petek, 14. maj 2010 ob 23:13

Hja Pepek je fčistark možno ka je g. policej kej takšega izjava......seveda so mu pokafci z milin pogledon pa otožnin gloson delali prtožbo. Beba Ka pa se tistega "dopisa" Legionari tiče pa resen tüdi jaz niman besed. Pa ne teko zavolo vsebine gda jo nejdeš Haa pač pa zavolo pisaja kak takšega....kak duhovno bogi je toti pisec....pa kak bogi na celi črti je. Venda je gor rosa kak posiliživ.....

MHA sobota, 15. maj 2010 ob 01:24

Jas si mislin, keri policej bi te lehko to tak bija. Pisk



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.