Pepek z brega sobota, 15. maj 2010 ob 12:17

Mislec Mislec Mislec
Drogi moj Legionar. Kak je viditi, boš moga iti nekan, ka bodo te "podvüčili"...
Na raspolago so ti dali dve lepi možnosti. Ali greš na policijo (nejbojše k totemi policeji, keri bi nej da toto izjavo), Policej Policej
ali pa greš med boge skejtere, kerin kratimo pravico do rekreacije.... Hjooj Hjooj
Jas pa ti predlogan, ka greš na opčino, ka do ti oni razložili kak pa kej... tü še bodo te na nejbole mili način prepričali, ka lepo bodi tiho, ker oni štinderajo na toti problem....

Dejan sobota, 15. maj 2010 ob 17:38

Fčera pa so orenk zagnali toto prešo pa vodna zrcala, ka do gostje ja vidli, kak to delüvle Nasmeh Samo je ne bi trebali, da jo je gnes dež napuna Hihihi

Jernej sobota, 15. maj 2010 ob 23:48

Nevihta Je šteri od vas bijo na muziki na Glavnem trgi Lotmerki?
In kak so bli Ansambel Lojzeta Slaka? Nevihta ..poscana sofa je vse ferderpala!

MHA nedelja, 16. maj 2010 ob 02:48

Ja vepa, tak dugo so čakali s toto prešo, ka bi jo pret skoron deš napunja.

Dejan sreda, 19. maj 2010 ob 16:51

Na toti informacijski tobli na trgi je gor tüdi zapisano gostilna Prlek. Pa je edini brez slike pa brez kakšnih informacij, samo slogan piše "dobro jesti in piti" Nasmeh
Še Prlek sploh obratüvle?

Dejan četrtek, 20. maj 2010 ob 22:47

SlovenianDevil je napisal/a:
tak či vas slučejno zanima kdo glovni trg vničovle:
http://www.youtube.com/watch?v=oLxGzIt_dzk

Neven či ste že vidli toti posnetek ali ne, samo zgleja se celo na toten portali oglašuvlejo:
http://www.prlekija-on.net/blog/1602/skaters-of-lotmerk.html


Tak me samo zanima, je to kaznivo kej delajo? Mislin mamo kaki zakon, ka se ne bi smejo voziti s skejton po spomeniki? ker če ga nimamo bi ga mogli meti, ker odkrušene plošče pa takše stvari, kej mislite kak se je to lehko odtrlo???
Lidje več ne vejo vzgajati dece, jaz glejan pa vsako leto so deca hüjši....


Toti video pa tüdi vse ostale, kej skejtajo po trgi so sami odstranili iz youtubea. Zanimivo.

Pepek z brega četrtek, 20. maj 2010 ob 23:22

Mislec Hudi Hudi
.... tak kak bi eni nejroši zbrisali posnetke is študentskega divjoja pred parlamenton...

MHA petek, 21. maj 2010 ob 09:10

Keko ven še Prlek dela, pa jesti mo še tüdi. Ovi pipice, ke so ble na začetki na preši, zej jih več nega.

Almanah petek, 21. maj 2010 ob 17:29

Na internetni stroni občine Ljutomer imate obvestilo o glavnem trgi.


Hasnilo nede nič....a bor se je zglosja.

Dejan petek, 21. maj 2010 ob 18:05

Malo prekesno. Naše cejtnge so že pune člankov na račün trga in občine, ki nič ne naredi in so že šle v tisk Hihihi
Pa jas še tüdi nesen odgovora doba.

MHA petek, 21. maj 2010 ob 22:05

Prekesno, pa na ne proven mesti. Što te gleja občinsko stron. Namesto ka bi tisti dopis Dejani poslali, ka bi se nej objavile v cejtnigah.

MILAN nedelja, 23. maj 2010 ob 08:32

Hjooj To ka bi dlei v Prleške cejtinge s ene spotijo,mislin ka jin je ispod časti.

Dejan nedelja, 23. maj 2010 ob 19:07

Pa sej je to teko, ka je pač objovleno, ka potli nešče nemre rečti, ka so pa res nič ne na ten naredli. Ka pa de se to izvajalo pa je drüga pesen.

Meni pa nemrejo 1x na leto odgovoriti na vprašanje, ki jin ga pošlen, ne ka bi še mi to pošilali...

MILAN ponedeljek, 24. maj 2010 ob 07:00

Vuuhuu KEJ PA ČE NESO DOBILI FPAŠOJA

kokot ponedeljek, 24. maj 2010 ob 09:52

lehko bi keri ša intervju nareda z našin županon juršo za prleške cejtinge.

segrap mu je novi dovoz duma nareda pa nove tlakofce, pa glih tak leto pa pol kak je trg se dela (malo ka se proh polegne), venda jin je še materijola ostalo od trga pa so pihnili k župani podočki

Legionar ponedeljek, 24. maj 2010 ob 19:19

kokot je napisal/a:
lehko bi keri ša intervju nareda z našin županon juršo za prleške cejtinge.

segrap mu je novi dovoz duma nareda pa nove tlakofce, pa glih tak leto pa pol kak je trg se dela (malo ka se proh polegne), venda jin je še materijola ostalo od trga pa so pihnili k župani podočki


Hja, sapa sta z Blagovičon stora pejdoša. Zloba

Jernej ponedeljek, 24. maj 2010 ob 21:25

Mislec .."ena roka pere drügo roko"! Mislec

prlek1825 ponedeljek, 24. maj 2010 ob 22:37

bijo sem že porkrot na ploci v lotmerki pa na fašenki pa glovno punokrot ali nesem se nikdor vzejo on glede totih vodometov al ke to mote ovokrot sem neke na forumi gledo pa sem te gnes mogo iti glejat...mogo sem se prav smejati ke je čist po ormoškem stili....ormož je na ploci naredjo fontano leta 2000 zej pa še je mogo lotmerk samo malo drgačik ke te neje glih čist isto...tista voda ke pa je pred spomenikom pa je prav zanimiva sem opazuvo gnes ke hodijo lidje z pesi mimo pa se stovijo pa pesi pijejo vodo za 10 minut pa že vidiš kak se deca igrajo notri pa škropijo

kokot ponedeljek, 24. maj 2010 ob 22:40

župan pa jegovi biznisi bi bli dobri ka jih malo gospod Kos pa jegova komisija preglednejo ka se čuda dogajalo zodjih por let.
pa tudi v dome za ostarele je direktor dela zimski vrt potli pa še duma sebi nareda zimski vrt pa okna zameja z istimi penezi.
delafci podjetja kero je dobilo biznis pa to dobro vejo samo ka opet nemreš nič, politika ma prste vmes.

MHA četrtek, 26. avgust 2010 ob 13:42

Nešče je po rampo "poprava" na ploci Hihihi



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.