MILAN četrtek, 26. avgust 2010 ob 20:49

Šokiran kej če po že dela

Legionar sobota, 28. avgust 2010 ob 20:42

Pa keko zgleja so se opet skejteri začeli zbirati okoli spomenika na Gl. trgi. Či tega nišče več ne kontrolera ali kej? Hudi

MHA sobota, 28. avgust 2010 ob 20:45

Jas sen oviden enemi reka ka nesmi skokati gor, pa je te heja.

Dejan sobota, 28. avgust 2010 ob 20:48

Mislin, ka bode se dale dovolilo rolkati po trgi. Več v priponki. Jas osebno temi ne nasprotüvlen, ka bi se rolkali po trgi, nej se le, ka je trg pun. Ampak po spomeniki pa nej ne skočejo. Rešitev bi bila tista mala ograjica, kak smo se že menili pa malo večji nadzor nad ten.

Priponka:
doc dokument

zobl sobota, 28. avgust 2010 ob 20:50

O toten glovnen trgi že pomalen litanije pišete.
Pa naj se rolkajo deca, samo naj se ne poterejo.
Ma tisti spomenik je dosti stvari preživija v zgodovini, de tudi tote rolkare.

MHA sobota, 28. avgust 2010 ob 20:53

San či bi jas živja na ploci, bi meni na žifce šlo tisto ružeje z rolkami, sej pa jin te nej občina nekšo malo rampo küpi, pa nej tan gor skočejo. ge je pa te tista rampa, ke je bila odzaja za gimnazijo, kak je ze dvorana?

zobl sobota, 28. avgust 2010 ob 20:55

MHA je napisal/a:
San či bi jas živja na ploci, bi meni na žifce šlo tisto ružeje z rolkami, sej pa jin te nej občina nekšo malo rampo küpi, pa nej tan gor skočejo. ge je pa te tista rampa, ke je bila odzaja za gimnazijo, kak je ze dvorana?


MHA, pa kaj zaj či ti gre na žifce, kaj vse luden gre na žifce , pa či bi vsakši svoje nestrinjanje izraža kon bi prišli ?
Vepa nekšno potrpleje pa toleranca more biti ?

MHA sobota, 28. avgust 2010 ob 20:57

San sen mnenje poveda.

zobl sobota, 28. avgust 2010 ob 20:58

MHA je napisal/a:
San sen mnenje poveda.

Jas tudi.
Mislin ka je praf ka se deca rolkajo na glovnen trgi, naj uživlejo

MHA sobota, 28. avgust 2010 ob 21:00

Hahaha

zobl sobota, 28. avgust 2010 ob 21:03

MHA je napisal/a:
Hahaha

Bilo kon v kakšno večje evropsko mesto pogledni pa boš vida ka so kakšni rolkarji tan pa se malo igrajo, to pač je takša subkultura.
Ne smeš tak ozko razmišlati pa broniti nekomi nekaj.

MHA sobota, 28. avgust 2010 ob 21:11

Sen ge napisa ka nesmijo skokati? Še napisa sen, ka jin nej nekšo rampo küpijo.

zobl sobota, 28. avgust 2010 ob 21:17

Ma što de keremi kaj kupa ?
Občina nema ka redne kredite servisira, ne pa ka de še deci rampo kupuvala Nasmeh
Lehko pa jin ti kupiš rampo lansirno al pa naredimo dobrodelni koncert na keren do igrali Prleški Paul Simon pa jegova nova pevka

Legionar nedelja, 29. avgust 2010 ob 20:00

zobl je napisal/a:
MHA je napisal/a:
San či bi jas živja na ploci, bi meni na žifce šlo tisto ružeje z rolkami, sej pa jin te nej občina nekšo malo rampo küpi, pa nej tan gor skočejo. ge je pa te tista rampa, ke je bila odzaja za gimnazijo, kak je ze dvorana?


MHA, pa kaj zaj či ti gre na žifce, kaj vse luden gre na žifce , pa či bi vsakši svoje nestrinjanje izraža kon bi prišli ?
Vepa nekšno potrpleje pa toleranca more biti ?


Potrpleje pa toleranca že, samo spomenika nej ne vničovlejo. Takak je Dejan napisa; po trgi nej se rolajo, samo ne po spomeniki, spomenik treba pri miri pistiti. Z odnoson do spomenika kožemo tüdi svojo kulturo pa spoštovoje do kulturne dediščine. In po 300 let staren spomeniki se nemre nešče samo tak rolati, je za to zadosti placa ge indi.

TUNČEK nedelja, 29. avgust 2010 ob 21:37

Če de jin gdo fštima ge f parki ploščod za rolaje pa neke grbin nagibof ipd, do ziher tan rolali ne pa po glovnen placi, ka nikak ne gre, še posebej, ke gre za spomeniško varstvo, pa tüdi džumbosa nede več.
Hehe To ja

Legionar torek, 14. september 2010 ob 07:56

Keko zodje dni vidin, so ob pupudnevih opet na spomeniki, pa tan svijarijo delajo... Hudi Po občinsken odloki je za to zagrožena kazen 200 evrov. NIšče pupudne tega ne kontrolera? Mislec

Progress torek, 14. september 2010 ob 10:17

Če si jih vida kar koli ne dovoljenega delati (Legionar) bi jih opomna. Če bi pa tvoj bija med rolkarji pa tü gori sploh nebi nič pisa. Lepo, da je mladina na ploci, da je dono trge živleje, razigranost in za otroške igre, ne pa samo za pijanske žurke....trg je za vse. Vseh pa ne metate v isti koš.

MHA torek, 14. september 2010 ob 13:13

Z Legionaron sma že večkrot napisala, ka je ne nič narobe ka so na ploci, nej so, san spomenik nej pistijo na miri. Tako

Legionar torek, 14. september 2010 ob 13:25

Progress je napisal/a:
Če si jih vida kar koli ne dovoljenega delati (Legionar) bi jih opomna.

Sen tüdi to že dela, pa je nič ne zaleglo. Sen pa ne jaz za to pristojen. Občinski odlok to prepovedüvle, zno se kakšna je kazen, jaz pa nemren kazni napisati.

Progress je napisal/a:
Če bi pa tvoj bija med rolkarji pa tü gori sploh nebi nič pisa.

Kak pa ti veš, ka nebi pisa? Isto tak bi to obsoja, s ten ka bi mojemi že duma poveda, ka se to ne dela. Pa jin tüdi poven, ke se takših stvari tiče, lehko pa ke nesmejo, pa kakši odnos morejo meti do takših stvari, še posebej do kulturno-zgodovinskih spomenikov. Jaz jin poven, večina staršov pa zgleja ne. Žalostno.


Progress je napisal/a:
Lepo, da je mladina na ploci, da je dono trge živleje, razigranost in za otroške igre, ne pa samo za pijanske žurke....trg je za vse. Vseh pa ne metate v isti koš.

Slabo ti šteješ, ke jaz napišen. Že MHA ti je lepo napisa, ka nišče ne obsoja otroške razigranosti, pa živžava na trgi. Samo či je vničovaje spomenika, pa püščaje vseh vrst smeti okoli jega za tebe razigranost pa igra, tepa tüdi ne ven ke nej rečen...Seveda je trg za vse, se strinjan, glih zato pa moremo vsi skrbeti za to, ka de čimduže osta lep pa očuvani!

Zvončica sobota, 18. september 2010 ob 23:18

Točno tak kak si napisa Legionar Jaaa



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.