MILAN ponedeljek, 27. avgust 2007 ob 08:02

Šokiran
seveda se nesmiš špilati z našimi živleji
gola koža bi lahko bila živlenska nevarnost
za prleški rod.

Zvončica ponedeljek, 26. maj 2008 ob 01:07

Če je keri bija včera (soboto) večer na motoristih mi nej (če ve) napiše keri so špilali okolik polnoči.....da mi je veter včosih na balkon zanesa nekše fejne zvoke pa me zanimle gdo je te vižiga tanJuhuhu

MILAN ponedeljek, 26. maj 2008 ob 08:18

Alooo
Milan Pečovnik-PIÐI

Nela ponedeljek, 26. maj 2008 ob 12:38

Zvončica je napisal/a:
Če je keri bija včera (soboto) večer na motoristih mi nej (če ve) napiše keri so špilali okolik polnoči.....da mi je veter včosih na balkon zanesa nekše fejne zvoke pa me zanimle gdo je te vižiga tanJuhuhu

To so bili skupina Divje jagode, kej mojo glih toti vsen nan znoni komad Motori. Pevec

MHA ponedeljek, 26. maj 2008 ob 16:17

Eh, či pa so ble divje lubenice Hihihi

Dejan ponedeljek, 26. maj 2008 ob 17:08

Divlje jagode

Nela ponedeljek, 26. maj 2008 ob 17:27

Dejan je napisal/a:
Divlje jagode

Hja........toti l mi je vujso. Hehe

Zvončica torek, 27. maj 2008 ob 00:40

Fala vsen.....kak zgleja ste se fejn meli.Juhuhu

Dejan torek, 27. maj 2008 ob 00:58

MILAN je napisal/a:
Alooo
Milan Pečovnik-PIÐI


Piði de baje letos v Ormoži na motoristih špila. Pa Petar Grašo polek. To tüdi ne ven, kak to na motoriste paše Hahaha Hjooj

nikica_a četrtek, 29. maj 2008 ob 20:55

kaj mi lahko prosim kdo pove kdaj točno Petar Grašo nastopa. Hvala

MILAN četrtek, 29. maj 2008 ob 22:31

Hjooj
droga puca kak de priša tak de špila
ka neš zamidila moreš priti pret
fejn se me pa dobro poslušaj.

Nela petek, 30. maj 2008 ob 00:13

Zvončica je napisal/a:
Fala vsen.....kak zgleja ste se fejn meli.Juhuhu

Ja seveda, dobro je blo, pa super so igrali.

Nela petek, 30. maj 2008 ob 00:15

Dejan je napisal/a:
MILAN je napisal/a:
Alooo
Milan Pečovnik-PIÐI


Piði de baje letos v Ormoži na motoristih špila. Pa Petar Grašo polek. To tüdi ne ven, kak to na motoriste paše Hahaha Hjooj


S totin Grason pa so te zej res mimo vudrli. Hjooj

MHA petek, 30. maj 2008 ob 15:29

Či pa de Grašo z APN-ko priša na motoriste popevat.

Dejan petek, 30. maj 2008 ob 16:01

Grašo ma mašino APN 6 PS - Avtomatsko Paljenje Nogom 6 Puta Stoposto Pecikl

stajerc13 sreda, 11. junij 2008 ob 10:37

Društvo ljubiteljev starodobnih vozil in plovil ADRIA Classic iz Kopra, prireja v sodelovanju z občino PIRAN, v soboto 14. junija 2008 12. ADRIA Classic rally starodobnih motorjev in avtomobilov.

Tradicionalna, mednarodna prireditev, bo veljavna tudi za prvenstvo Zveze-SVS. Potekala bo ob obali in po slikovitih predelih notranjosti slovenske Istre, tako da bo poleg ogleda naravnih danosti mogoč ogled znamenitosti in arhitekture istrske krajine.

Start 12. ADRIA Classic rally-a bo v osrednjem delu turističnega kompleksa St. Bernardin Portorož. Dolžina proge bo približno 70 km. Prvo vozilo bo startalo predvidoma ob 10.01 uri. Ostala vozila bodo startala v minutnem zamiku. Pot bo peljala iz St. Bernardina skozi Portorož do SV. Petra kjer bo na parkirišču krajevne skupnosti postanek in ogled Tonine hiše - tipična staro istrska arhitektura. Naslednji postanek bo s prigrizkom pri kmečki kleti v Koštaboni. Pot se bo nadaljevala po obronkih hribov mimo Šmarij do prodajno trgovskega centra Mercator kjer bo krajši postanek. Peljali se bomo ob morju skozi staro mestno jedro Kopra s krajšim postankom ob Taverni. Spretnostna preizkušnja SV2 se bo izvajala na lokaciji PSC Autocommerce. V Izoli bo krajši postanek s pogostitvijo v mandraču pri gostilni Ribič. Po povratku v Portorož, predvidoma ob 16 ure dalje, bomo zaključili rally s podelitvijo priznanj, večerjo in plesom, v hotelih St. Bernardin.
Organizator bo ob sodelovanju krajanov okoliških krajev, zagotovil prijetno vzdušje in pogostitev z lokalnimi jedmi.

Prijavljenih je 115 vozil iz Italije, Hrvaške, Avstrije, Nemčije, Slovenije.
Najstarejše vozilo prihaja iz gasilskga društva tovorno vozilo letnik 1911 Fiat GD-15 TER, katero je sodelovalo med 1. svetovno vojno.
Najstarejši avtomobil prihaja iz Vipavske doline letnik 1924 Dodge Rodstar.
Najstarejše motorno kolo prihaja iz Kidričevega letnik 1927 Harley Davidson JD 74.



Organizacijski odbor
ADRIA Classic KOPER
To ja Pecikl Vino Slovenija

Nela sobota, 12. julij 2008 ob 22:04

Je bija keri na motoristih vcera? Kdo pa je te zej nastople namesto Posodi mi jürja? Do zej so oni vedno bli tan.

Dejan nedelja, 13. julij 2008 ob 19:53

Jas sen bija v soboto, špilali pa so Zaklonišče prepeva. Kej pa je ostalo blo, pa lehko vidiš tü: http://www.jezerskiduhovi.si/

Dokumenterati pa sen moga to, kej je blo nejbole zanimivo Hihihi

MILAN nedelja, 13. julij 2008 ob 21:26

Hihihi
ke je bilo puci slabo ka jo je gor pumpa???????????''

Nela nedelja, 13. julij 2008 ob 21:34

Dejan ta glovno si po posliko. Hihihi Slikam Kej sta to dve diklini ali par?Hehe



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.