Dejan nedelja, 13. julij 2008 ob 22:01

Dve ženski sta. Potli pa sta še dvo fejhtna tipa iz publike gor prišla Hihihi

Mon tüdi video 10 minut, či kerega zanima Haha To ja

MHA ponedeljek, 14. julij 2008 ob 10:29

Dejan je napisal/a:
Jas sen bija v soboto, špilali pa so Zaklonišče prepeva. Kej pa je ostalo blo, pa lehko vidiš tü: http://www.jezerskiduhovi.si/

Dokumenterati pa sen moga to, kej je blo nejbole zanimivo Hihihi


Eh Hjooj tota ali tüdi ne ve umetnega dihaja dati, škoda ka sen ne tan bija, ka bi ji pokoza, kak se umetno dihaje devle Hjooj Pisk

MILAN ponedeljek, 14. julij 2008 ob 11:25

Hihihi
ti bi se venda pršpičja ka nebi doj lezja Hihihi

Dejan ponedeljek, 14. julij 2008 ob 11:32

MHA, brez skrbi, ka sta znale, kak se stvori streže Haha To ja

Pa ka nete mislili, ka sen samo striptiz slika, tü so še Zaklonišče prepeva Nasmeh
Samo so zgleja ne znali praf ge so, da je kitarist nekej o Prekmurji mutja Hjooj Nič novega seveda Ne ne ne

MHA ponedeljek, 14. julij 2008 ob 13:18

Te pa je kitaristi umetno dihaje naškodilo Pisk

Dejan petek, 8. maj 2009 ob 11:21

Ka nete pozobili Nasmeh 21.-24.05 so motoristi za Krko Nasmeh Po Lotmerki že na veko piše Pecikl

MHA petek, 8. maj 2009 ob 12:06

Zej so pa plakat prek kroznega potegnoli? Ne visi vec tan pri kini?

Zvončica sobota, 9. maj 2009 ob 00:30

No, ve tü je bole viden....čeglih na toto mesto ali resen ne pašeHeoa

MILAN sobota, 9. maj 2009 ob 07:15

To ja negi pač motre biti samo keri je to dovolja
če pa je potrebno dovoleje ka lehko kej obesiš
nej bo ven nede naredlo škode

MHA sobota, 9. maj 2009 ob 22:33

Pa nej bo tü, nej se zno ka momo bikere v Lotmerki.Pecikl

Zvončica nedelja, 10. maj 2009 ob 00:49

Pret vespače....Angel

Legionar torek, 12. maj 2009 ob 07:15

MHA je napisal/a:
Pa nej bo tü, nej se zno ka momo bikere v Lotmerki.PeciklTote bejkere ma -mimogrede- zgleda že vsaka ves. Ka pa toti transparent ne paše glih na rondo, se pupunoma strinjan. Takak se menimo v keri drügi temi; namesto ka bi v rondo dali kej značilnega za Prlekijo,kakšno maketo kuja ali pa kakšni püčel, te pistijo dati toto reklamo.

Dejan torek, 12. maj 2009 ob 10:16

Sej pa je te venda kej kapnilo v občinsko blagejno, ka so toti transparent napnili tü prek Hihihi Tak kak s tistimi plakati od Hell Driversov. Tü je bor samo ena plohta, tan pa je blo 500 plakatov na fsakši štejngi.

Legionar torek, 12. maj 2009 ob 11:42

Ja, včosik je ne vse v penezih, pa mislin ka je od tega nič kej dosti ne kapnolo. Pa četüdi bi, mi dosti od tega venda nič nimamo.Khmm

No, takak sen reka, ne odobrovlen pretirovaja s totimi plakati, pa nema veze za koga gre, ali za motoriste ali za koga drügega. Pa či že, nej se nastovlajo za na to namenjena mesta, ne pa na rondo ob vhodi v mesto.

Dejan torek, 12. maj 2009 ob 14:55

No ne treba biti zej tak hoklik, kak store mame, ka jih fsakša nejmeša smet moti Hihihi Mene toti plakat tü bogme nič ne moti pa vredi je, ka se vidi, ka se v Lotmerki opet nekej dogaja. Na totih motoristih pa podobnih feštah pa je itak vedno daleč nejveč lidi.

MHA torek, 12. maj 2009 ob 15:11

Kakši püčl ali pa kuja bi pa res lehko postavili po Lotmerki. To ja

Nela torek, 12. maj 2009 ob 15:56

Meni je toto srecaje motoristov pri Krki nejbojso, od vseh kej jih je tu okoli. To ja Ki pa plakat visi mi pa res vseeno, nej se vidi da se neke dogaja.

Dejan petek, 22. maj 2009 ob 21:09

Evo, kak so se pelali gnes po Ormoški skoz Lotmerk Pecikl

MHA sobota, 23. maj 2009 ob 04:27

Jih je ne odplavilo?

Makaveli sobota, 23. maj 2009 ob 12:47

Dejan je napisal/a:
Evo, kak so se pelali gnes po Ormoški skoz Lotmerk Pecikl




jaz pa glejan ki bogi je to slikano pa te vidin napis ka je ormoška =D

mater je zeleno vse ka sen sploh ne spozna >.<



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.