Nela torek, 3. februar 2009 ob 23:22

Mene res zanima keko lidi se te hodi v toti nas kino, pa keko korta kosta. Jaz sem res ze dugo ne bila v nasen kini, mislim pa ko sem bila, da sem nazodje glejala Gospodar prstanov. Mislec

MHA ponedeljek, 30. marec 2009 ob 11:52

Ta tema obravnava prispevek Kino Ljutomer

Te pa de le ze toti film, jas pa sen opet v nočni. Hjooj

Legionar torek, 31. marec 2009 ob 21:31

Mater, to pa bi še jas ša glejat.Jaaa

MHA torek, 31. marec 2009 ob 23:20

Aha, bi blo dobro viditi.

Zvončica torek, 31. marec 2009 ob 23:23

PhNeee

Dejan torek, 31. marec 2009 ob 23:29

Te pa lehko organiziramo, ka se zberemo pa vsi gremo v kino Hihihi Samo nas nesmi preveč iti, ka nemo povprečja kvarili.

MHA torek, 31. marec 2009 ob 23:30

Heh, povprečja pre Hehe Do bor ednok 6 stoli punih.

Zvončica petek, 29. januar 2010 ob 22:43

Keri je še ne gleja Avatara v 3D-ji ga nej gre glejat v MB....fantastično za poglednoti....direktno "notri podneš"

Dejan petek, 29. januar 2010 ob 23:03

Tak ka fsi tisti, ki ste ga mislili iti glejat zütra v lotmerški kino, ga ne iti glejat Nasmeh Morete iti v MB Hihihi

Ducky sobota, 30. januar 2010 ob 13:39

Nebi glih rad odganja lidi iz lotmerškega kina, samo toti film je treba obvezno iti glejat v 3D varianti!!! zato ker toti film sam posebi niti neje kej posebej, samo 3D pa ga naredi fenomenalnega zato ogled 3D obvezen!! To ja

Legionar nedelja, 31. januar 2010 ob 09:49

Eh, opet nekša holivuska glupa hiperprodukcija. Hehe Za toti film pa delajo neverjetno reklamo, zgleja ka je ogromno košta, pa zej treba tote peneze notri prnesti. Pa ga zato razglasiti za fim vseh filmov. Hihihi Jaz pa mislin ka še skoz bojše kakšo dobro knjigo prešteti. Pomežik

Dejan nedelja, 31. januar 2010 ob 10:40

Toti film je "dober" samo zato, ker je v 3D. Samo man jas dosti rejši kakši film z zanimivin zapleton pa še bol zanimivin pa nepričakovonin kuncon Pomežik
Toti film pa je baje zastovleni dobro, zgodba pa vse, samo je realizacija malo švoh. Rešijo ga pač toti efekti pa 3D tehnika. Kar pa mene ne prepriča, ka bi toti film ša glejat.

Legionar nedelja, 13. februar 2011 ob 18:30

Ne ven, mogoče je sicer že što napisa kej o ten, samo duže cejta že opažan, ka pred lotmerškin kinon piše, ka je do nadaljnjega zaprt ali nekej v toten smisli. Žalosten Mogoče što ve zakej se gre oz. zakej je kino zaprt?

Ker kakkoli glejamo, mesto brez kina skoro nemre biti, isto takak ne brez hotela. Čiglih je kino ne bija glih neven kak obiskani, pa je morti glih zavolo toga meja tüdi svoj čar, ker je bija še iz 'storih' cejtov. Hihihi Pa zato tüdi simpatičen, midva z našoj sva večkrat šla kakši film poglednola, pa tüdi deca so kda pa kda šli. Ve što ke je na stvori? Mislec

TUNČEK nedelja, 13. februar 2011 ob 18:46

Tüdi jas provin, da je mesto bres kina žalostno, samo tüdi mi v Gorici ga že kakši dve leti nemamo več. Ne ven zake so ga zaprli, se so lidje hodili na pretstove !?

Žalosten

Legionar nedelja, 13. februar 2011 ob 18:48

Ne predstove itak, predstove še so. Samo filmov več ne vrtijo. Zgleja ka je ne 'rentabilen'. itak se gnes vse vrti okoli toga, ke je veka škoda!

driver nedelja, 13. februar 2011 ob 19:14

keko ven nega več ovega ke bi filme rola pa do nadalnega nega kina

http://www.prlekija-on.net/lokalno/2109/kinopredstava-ta-teden-odpade.html

pa tak dosti nemo zamüdili bres tega..

TUNČEK nedelja, 13. februar 2011 ob 19:31

Mogoče resen nete dosta zamüdili, se v male kraje neradi pošilajo kopije kakših vekših filmskih uspešnic. Pomežik

Legionar nedelja, 13. februar 2011 ob 20:13

Eni smo pač radi šli včosik v toti kino, sicer pa so tüdi okusi glede filmov različni. Ke je za nekoga dober film, je mogoče za koga drügega ne, pa uspešnica gor ali dol. Mogoče pa je v ten glih čar totega kina bija...Samo za ene je zgleja to že višja matematika, taka brezveze o ten razprovlati v toti smeri.

V glovnen, či gledamo na toti način, te de se pomalen tak vse ukinilo. Takak je center mesta crkna zavolo večjih trgovskih centrov na obrobjih mest, tak do male, store kinodvorane crknile zavolo raznih megakinodvoran a-la Maximus pa podobnih. Žalostno.

MHA nedelja, 13. februar 2011 ob 20:24

Či pa tak dugo hodijo filmi v Lotmerški kino..... Jas rejši gren v partymax.

Legionar nedelja, 13. februar 2011 ob 20:27

Pa dobro, eni pač čete čimpred film viditi, enin pa nan je vseeno, kda film pride, pa kakši film pride, pač gremo radi v kino bolj zavolo toga ka nekan gremo. Pa po možnosti ne nekan, ge je gužva, pa ge ti eden levo eden pa desno s kokicami šimi, pa nega nikšega mira. Kak rečeno, eni mamo pač rojši takšne kinodvorane, kak je lotmerška.



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.