MHA petek, 17. julij 2009 ob 10:16

Jernej je napisal/a:

In se vidimo gnes pa vütro............? Telefon Veselko Juhuhu



Ja, v slüžbi. Hjooj

Nela petek, 17. julij 2009 ob 12:24

Sotor je ze postovleni. To ja

Dejan petek, 17. julij 2009 ob 14:39

Malo je noro, ka je zej to v šotori. Loni je blo bojše, ki je blo odprto pa po celen trgi. Samo je zej vstopnina pa drgači ne gre.

MILAN petek, 17. julij 2009 ob 15:04

Hjooj PROVIJO KA DO OPET NEVIHTE

MHA petek, 17. julij 2009 ob 16:19

To je res bol tak v šotori, san v soboto nekši deš gučijo. Kak pa te to ka de vstopnina?

Makaveli sobota, 18. julij 2009 ob 15:23

meni je budna reka ka nede v šotori...samo zaj ko pa je dež pa de ziher v šotori...vači bi pa blo na prosten.

MILAN sobota, 18. julij 2009 ob 16:28

To ja ja ke pa do te kaserali

Almanah sobota, 18. julij 2009 ob 19:29

nede v šotori....bode pa ograja.....pa folija prek....ta ka se pre nede notri glih ke dosti vidlo....vstopnina do 21.00 je 5 €......zej sen od tan priša....in letin že nazaj....se vidimo

Zvončica nedelja, 19. julij 2009 ob 00:09

BLAGOR ENIN....JAZ PA OPET KINDRAN....TAK TO JE GDA SI ENKRAT BABICAPisk

MILAN nedelja, 19. julij 2009 ob 06:55

Hjooj ven pa lepo ka si babica pa moš domoči koncert bresplačno

Dejan nedelja, 19. julij 2009 ob 12:52

Fčera je bilo fino, Vladek je zmaga, tak kak vedno. V petek pa niti nesen vüpa na trg iti Hehe

Legionar nedelja, 19. julij 2009 ob 17:18

Dejan je napisal/a:
Malo je noro, ka je zej to v šotori. Loni je blo bojše, ki je blo odprto pa po celen trgi. Samo je zej vstopnina pa drgači ne gre.Inda so naredli prleško poletno noč, pa si lehko ša to pa se fejn meja. Zapa so začeli noret z vstopninami, ke se mi ne zdi prav. Ne gre se za totih por evrov (či glih je tüdi 5 eur ne malo); pač pa za princip. To bi nej blo odprto za vse, ka bi se zbralo čimveč lidi. Zapa de pomalen šlo vse zgleja v smeri pridobitništva.Ne ne ne

Makaveli nedelja, 19. julij 2009 ob 21:19

eh mene je ne čisto nič motilo...pa druge tudi ne...ki lidi je bilo kar fajn čeprav je bila vstopnina. itak pa loni keko je blo lidi pri nekih brezveznih navihankah pa je blo zastojn...teko ka si lehko lidi na prste prešteja...letos pa so se potrudili z izbiro keri de popeva pa so pač mogli nareti ka je vstopnina.upan ka do drugo leto naredli isto fešto ali pa še bojšo pa mi je vseeno če bo vstopnina ali ne....če do po koga dobrega povobili te bon tan, vstopnina gor ali dol

Jernej nedelja, 19. julij 2009 ob 23:02

Pijunca Na zdrovje ...fejst žejden san bio tao še znan.
Srečao san par poznani! Vredi je blo!

Tunč ponedeljek, 20. julij 2009 ob 08:56

Nasmeh Čist nič nimam proti vstopnini, če je le kvaliteten izvajalec. In v Soboto nimam kaj rečti čez izbor glasbenikov. Bojše par evrov za vstopnino pa dobra vešte, kak prosti vstop pa nekši cigu migu. Mislim da se je letos izkazalo da ljudje pridejo kljub vstopnini, če se kaj dobrega dogaja.Gor

NejaahSykes ponedeljek, 20. julij 2009 ob 11:43

Hello.Kej vete slučejno ki se slike dobijo od prleške noči al tega?
Haha
kr jaz jih nigi ne nejdenHuh

Dejan ponedeljek, 20. julij 2009 ob 12:26

Tü maš slike od Kreslina: Vlado Kreslin na Poletni noči, drügo pa sen ne slika.

NejaahSykes ponedeljek, 20. julij 2009 ob 13:36

Dejan je napisal/a:
Tü maš slike od Kreslina: Vlado Kreslin na Poletni noči, drügo pa sen ne slika.




aha, okej, hvala.To je že nekej ne.
Upan ka še ostale dobin, ka sen bila v prvi vrsti pa bi na kar dosti slikah mogli biti HahaZverižjeni

misekovi ponedeljek, 20. julij 2009 ob 14:01

http://sobotainfo.com/novice/ogled/7843/

Zvončica ponedeljek, 20. julij 2009 ob 23:48

Ja pa je resen blo dosti lidi.....toga je trg še venda ne doživja....Haha



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.