MHA ponedeljek, 21. julij 2008 ob 11:20

V Lotmerki od kina pa do križišča pri gasilsken pa mijovlejo javno rasvetljavo. Končno so zamejali že dotrajane do kunca doj zrjavete liči, ki so sfetila kak moja lüč na picikli. To ja

Makaveli ponedeljek, 21. julij 2008 ob 16:52

ke pa je z ovin moston pri kini?nedo ga podrli še al kak?
pa športna dvorana pri gimnaziji, kda začnejo graditi al pa ovi novi blok polek mercatora???


kakšne nove novice?

MHA ponedeljek, 21. julij 2008 ob 23:20

Ja ka ti jas ven ke je zej z moston, pa či ga sploh mislijo podreti. Mislec Blok pa bi se nej baje začna povati na jesen.

Dejan sobota, 26. julij 2008 ob 00:46

MHA je napisal/a:
V Lotmerki od kina pa do križišča pri gasilsken pa mijovlejo javno rasvetljavo. Končno so zamejali že dotrajane do kunca doj zrjavete liči, ki so sfetila kak moja lüč na picikli. To ja

Tote liči so zamejali, ker je bija zodji cejt pa ker se je ena, tan kak deca hodijo v šolo, že podrla, ker je tak zrjaveta bila.

Zvončica sobota, 26. julij 2008 ob 01:23

Včera sen malo bole zagriznila v občinsko glasilo....pa me je skorok kap gda sen vidla ka do po celi naši ulici naredli plovo cono....ke mo te vragi blokovski parkerali ....če mo si avte v dnevno sprovlali ali kak bogi si to občinori predstovlajo???Hjooj Hjooj resen ka do s prizidkon občinski zgibili parkirplac, samo je vseeno malo svinjsko ka do te zej za svojo parkeraje naredli plovo cono (parkerali do oni itak zastojn)....to te buje....tuhtan kej zej nareti....Haa

MHA sobota, 26. julij 2008 ob 10:31

Na fsakšo stanovoje bi nej bija en parkplac. Naš blok tak nima nejč sfojega parkplaca Butl zato pa te moren večkrot avto pri pošti ali pa Mercatori pistiti Hjooj Zej či de te resen plova cona tan, te pa tak nejč več nede placa ne pri pošti pa ne pri Mercatori. Mo püščali avte pri Spari. Jokec

Dejan sobota, 26. julij 2008 ob 13:07

Namesto parkirne vüre, si doš gor provo vüro pa še en cejngar kcoj, ki kože eno vüro več. Te pa lepo vüra gre pa maš vedno eno vüro cejta Hehe

Jernej sobota, 26. julij 2008 ob 15:22

Dejan je napisal/a:
Namesto parkirne vüre, si doš gor provo vüro pa še en cejngar kcoj, ki kože eno vüro več. Te pa lepo vüra gre pa maš vedno eno vüro cejta Hehe

Takšne parkirne vöre resan obstajajo ka so na baterijo.
Ka maš na kunci še stalno časa!
Samo kelko je kazen nato pa neven!

prlek1825 sobota, 26. julij 2008 ob 23:04

bravo lotmerk ke se tak razvijate! mi ormožončari smo nekda gučali ke je blo fejst storo ke je storo kak lotmerk, zej pa de se meni se vidi toti rek malo obrno!

MHA nedelja, 27. julij 2008 ob 00:09

Pa nej se le razvija Lotmerk, či so prešji župani nič ne omembe vrednega naredli, nej bor Jürša naredi.

MILAN nedelja, 27. julij 2008 ob 08:38

Hihihi
parkerali ta tan pri krki
te pa de voza fsakših pet minut
avtobus na baterije ka nete meli
več nevol pa dober lüft bode v Lotmerki.
Občinari pa bodo hodili peški delat.

Zvončica sreda, 30. julij 2008 ob 02:08

Haha Haha Aplavz Aplavz

MILAN sreda, 30. julij 2008 ob 10:22

Žalosten
ke se ti te vidi čüdno
ka de tak samo če nos več te nede.

Zvončica četrtek, 31. julij 2008 ob 00:53

Gnes so flikali lükje na ulici pri občini pa policiji....to te buje če to vidiš kak delajo...asfalt mojo v vreči, te ga eden malo na lükjo kipne drügi pa na pol spajočki malo z nogoj notri napše pa potapka z lopato...pa je stvor fertik....samo ta najbole rizične lükje sta vün spüstila....Norec Zverižjeni Hejho

Dejan četrtek, 31. julij 2008 ob 01:11

Za tiste ta večje lükje so prišparali, ka de tovorjok priša pa fsipa Nasmeh

MHA četrtek, 31. julij 2008 ob 19:03

Toto krpaje z lopat nič ne hasni, za por tednov boš jih po vidla kak tockajo z lopato. Hjooj

Dejan petek, 1. avgust 2008 ob 01:16

V gradbeništvi to tak je. Moreš tak narediti, ka čez cejt tisto vrak vzeme, ka maš opet kej delati pa kaserati. Tak kak je naš Glovni trg. Tü so naredli 100 letni biznis. Fsakšo leto do nekej poprovlali Hihihi No zej na začetki celo na mesce gre.

Pepek z brega nedelja, 3. avgust 2008 ob 19:53

Maturant Maturant
Za plove cone se nič ne sikerej.
Recept:
- Küpi si eno konto bele forbe, pa lepo tiste plove črte preštrihej nezoj na belo, pa je zadeva rešena...

Z asfalton pa je tak sigdor nevola, tak ka se pač tistih lüken ogni pa je.

MHA nedelja, 3. avgust 2008 ob 20:26

Hehe, tota z belo forbo pa je dobra. To ja Hahaha

Zvončica ponedeljek, 4. avgust 2008 ob 23:01

Fala za nasvet Pepek....se vidi ka si provi PrlekHaha Haha Haha



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.