Nela sobota, 11. avgust 2007 ob 12:44

No pa se je po dež vlejo, Nasmeh takoj je plac groto, nega več gužve, pred pa sem kume skoz prišla Haa sicer pa tak nesen nič novega vidla, tak je vsako leto isto. Edino kaj se mi zdelo smešno ka sem vidla štand zavarovalnice Grawe pa KD Haa Haa Haa ..........aha ja res to je blo novo....Jezik nekak mi to ne paše na prleški sejemBebast

MILAN sobota, 11. avgust 2007 ob 17:01

Šokiran Šokiran Šokiran
deš je ša
MATER.....

MILAN sobota, 11. avgust 2007 ob 17:03

Šokiran
PA JE DALE ŠA

MILAN sobota, 11. avgust 2007 ob 17:04

Šokiran
DEŠ JE ŠA......
Vuuhuu Vuuhuu

Pepek z brega sobota, 11. avgust 2007 ob 20:48

Hud Hud Ubog Ubog Zid Zid

JOJ JOJ, DEŽ JE ŠA,
DEŽ JE ŠA...

Toga nega nigi!

Žalosten Žalosten No ja No ja Jok Jok

Pepek z brega sobota, 11. avgust 2007 ob 20:50

Zid Zid Zid

Te pa še je to ne bilo zadosta. F toten deži sma z Milanon skoro samo ostala. Nejč eden od vos junakof je po ne vüpa nosa na dež pokozati.

Kej nej človik reče k temi?Mislec Mislec Mislec

Pepek z brega sobota, 11. avgust 2007 ob 20:54

Zid Zid

Pa tüdi to še je ne fse!!!

Jas sen nekumi oda prozno škotlo brez DVD - ja.

Lepo prosin, či de keri ge zveda što je toti ljubitek Künštnih Prlekof, ki sen ga nesonrad tak okoli prnesa, nej kaknejpret jovi, ka bomo človeki dostavili DVD.

(Kej takšega se lehko samo künštnemi Prleki zgodi)
Zid Zid Zid

Malonedličan sobota, 11. avgust 2007 ob 23:12

Ja, deš je na žalost opet pokvora naš libleni sejem! No, Zej je to že drügič, tak da upajmo, ka de vela pregovor: V tretjo ide rado!
No, vlelo se je glih te, gda sen jas pogledna glih pol sejma, tak ka sen nejč ne folga do Künštnih prlekof priti.Khmm
Namena sen si küpiti DVD-je od jih, pa je na žalost ne šlo, tak ka vüpan, ka de še se jih dalo ge drügi tüdi küpiti..

To bi bilo fejnGor

Pepek z brega sobota, 11. avgust 2007 ob 23:17

Haha Haha
Seveda še bode prilika.
Kak ti prva de že v sredo, dere bomo odvečara ob treh v Železnh Dverah klopotec postovlali (s snemajon...)

Kesneje pa bomo si zmislili nekši način, kak bomo tote naše DVD-je do vos sprovlali.Gor Gor

SE VIDIMI NA POSTOVLAJI KLOPOTCA!

Zvončica sobota, 11. avgust 2007 ob 23:22

Pepek pa Milan vija sta ta prova Prleka....vzdržliva pa vztrajna....magari je nebo že po hcalo po našen sejmi....lehko pa glih zato ka se je preveč krame odovalo ki na takši sejen ne spodaZloba Zloba no, ve na pamet gučin ka me ne bilo tan....sen predugo čun napihovala Hmm neje resen...moja pucika je slavila 27 rojstni den pa sen mela drüge stvari v glovi...čeglih me je malo firbcalo ka bi šla na špricar k Pepeki pa MilaniAplavz Aplavz Aplavz

MILAN nedelja, 12. avgust 2007 ob 12:44

Šokiran
JA POČAKATI MOREN

MILAN nedelja, 12. avgust 2007 ob 12:45

Vuuhuu
KELNARRRRRRRRRRR
KEJ MAN ZEJ V GULAŠIIIIIIIII

MILAN nedelja, 12. avgust 2007 ob 12:46

Vuuhuu
KAK JE TELA VODA

MILAN nedelja, 12. avgust 2007 ob 12:47

Vuuhuu
DEŠ JE ŠA.

MILAN nedelja, 12. avgust 2007 ob 12:48

Vuuhuu
RASPRODAJA KURCOF.....

MHA nedelja, 12. avgust 2007 ob 16:28

MILAN je napisal/a:
Vuuhuu
KELNARRRRRRRRRRR
KEJ MAN ZEJ V GULAŠIIIIIIIII


To je bia takši gulaš, ka si ga bole já, več si ga meja.

Dejan nedelja, 12. avgust 2007 ob 17:26

Ka nede keri reka, ka sen jas na sejmi ne bija Vuuhuu Negda op dveh sen priša, dumu pa glihtak op dveh. Samo zaron.

Dejan nedelja, 12. avgust 2007 ob 17:27

Malo smeti.

Dejan nedelja, 12. avgust 2007 ob 17:28

Jas, nejpret s špricaron.

Dejan nedelja, 12. avgust 2007 ob 17:29

To je baje ot Künštnega štanta ostalo.



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.