Dejan sobota, 13. junij 2009 ob 22:33

Sen glih gnes bija notri na parkirišči pri toten bloki pri kini pa je to vse tak na malo stišjeno notri. Meni preveč utesnjeno tan delüvle. Kak pa je notri pa ne ven. Stanovoja so baje veka. Mojo pa tota veka okna na balkonih, kar je fejn, samo je pogled na tisti zid prek Ščovnice pa na samo Ščovnico.



Luksuz stanovoje pa bi bilo, či bi blok bija tan, kak je dom za ostarele Nasmeh Tan je lep plac na robi parka, bole mir pa fejn je zrihtano.

Jernej sobota, 13. junij 2009 ob 23:10

Čü Dejan, mogoče bova pa enega dneva to "Luxus stanovanje" pri dom ostareli mela. Hehe

MHA nedelja, 14. junij 2009 ob 22:15

De dom te že prestori, ka bi luksuz bija.

Dejan nedelja, 14. junij 2009 ob 22:34

Potlan na stora leta de mi že vseeno gi bon. V Lotmerki pa nekšega strašnega luksuza itak nemreš meti. Tak kak man zej pa mi je tüdi čist zadosti Nasmeh

Legionar ponedeljek, 15. junij 2009 ob 12:01

Dejan je napisal/a:
Sen glih gnes bija notri na parkirišči pri toten bloki pri kini pa je to vse tak na malo stišjeno notri. Meni preveč utesnjeno tan delüvle. Kak pa je notri pa ne ven. Stanovoja so baje veka. Mojo pa tota veka okna na balkonih, kar je fejn, samo je pogled na tisti zid prek Ščovnice pa na samo Ščovnico.

Malo meje pa so fejn tota veka okna proti cesti; či ženska sidi bole pr okni pa či nima večer rolet doj, te ji lehko direkt pod jenko vidiš.Vrag smejun

Dejan ponedeljek, 15. junij 2009 ob 12:31

Ti pa opet o samih jenkah tuhtaš Hahaha

Pa tisti stub pri cesti za blok majo tak nareti, ka se lehko mimo pelaš, brez ka bi meja daljinca. Tüdi malo čüdno nareto.

Dejan četrtek, 12. november 2009 ob 16:48

Dejan je napisal/a:
Blok de skoro kunec Hihihi



Zej pa res bo pomalen kunec Nasmeh

MHA četrtek, 12. november 2009 ob 18:16

Bo ja, ke de tü za stanovoja, za odküp ali najem?

Dejan četrtek, 12. november 2009 ob 18:23

Mislin, ka je to v večini že fse zasedeno. So jih pa odovali.
Moš pa še tan pri Ščovnici ovi blok. Tan pa ne ven, kak je zej, či je sploh puno Niman pojma

MHA četrtek, 12. november 2009 ob 18:26

Tisti je nadstandartni, ali ke je že, tistega si nemren privoščiti Hehe

Jernej nedelja, 29. november 2009 ob 23:00

Ges san čüjo, ka so že vse stanovanja zasedeni tan pri noven bloki pri Fulneški!

Legionar ponedeljek, 30. november 2009 ob 09:32

Dejan je napisal/a:
Mislin, ka je to v večini že fse zasedeno. So jih pa odovali.
Moš pa še tan pri Ščovnici ovi blok. Tan pa ne ven, kak je zej, či je sploh puno Niman pojma


Keko sen jaz v soboto tan gleja, je brž tan še preci proznih stanovoj. Ve ni čüdno, či pa so tan notri kak v Big brotheri, fsaki ti vidi dobesedno po jenko ali pa v postelo. Hehe

MHA torek, 1. december 2009 ob 16:33

Fčera večer ki sen se pela, sen v tisten bloki vida san eno lüč goreti, ovo pa fse f temi. P=a avtov tüde nega na tisten parkplaci.

Ke pa je s totin objekton kak je pošta?

MHA četrtek, 3. december 2009 ob 20:38

Članek -> klik

Ki pa bi te nej šla tota dovozna pot pa ki bi bija parkplac, či še mislijo spovati dvo objekta.

Dejan četrtek, 3. december 2009 ob 20:52

Ne ven, venda na strehi Hihihi Tü de te itak vse nabito notri en na oven.

MHA četrtek, 3. december 2009 ob 20:54

Ke do te takši premožni lidje prišli, ka de meja vsak svoj helikopter pa heliport na strehi? Hjooj Da ali tüde nič ne štinderajo.

Dejan sobota, 27. februar 2010 ob 20:21

Letos opet nede šelote.

Občina Ljutomer obvešča uporabnike vrtov (vrtičkarje) pri Mercatorju, da bo v mesecu marcu 2010 začela z izgradnjo komunalne infrastrukture in dovozne ceste med Fulneško ulico in Ulico Ludvika Bratuša.

Prosimo, da zemljišča namenjena izgradnji komunalne infrastrukture in dovozne ceste s pločnikom in parkirnimi prostori, več ne koristite za obdelavo vrtov.

Legionar sobota, 27. februar 2010 ob 22:46

Eh, ze do totin bogin penzionistekon še to fkrej vzeli. Žalosten

MILAN nedelja, 28. februar 2010 ob 09:07

Vuuhuu Občina skrbi ka nebi stori lidje delali pa se mantrali
mlodih pa tak ne vidiš na gredah

Almanah nedelja, 28. februar 2010 ob 09:29

Legionar pa kaj ti si resen čuden, ali se samo delaš?

Pa mater, če si v bloki duma si pač v bloki duma, pa pač nimaš vrta, zato pa obstajajo tržnice, če pa češ meti vrt, pa ga nemreš meti v blokovskem naselji, ker tan je mesto za bloke. Po tvojem se mi zdi bi najbolše bilo, če bi vse vkup dol podrli pa šli nazaj v jame živet. Pa če de se slučajno keri bunja, te pa ga bon jaz zgrabja, ka se že 20 let ve, ka do na toten zemljišči nekda bloki, pa nej ne serejo.



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.