Dejan petek, 6. avgust 2010 ob 22:05

Ja ka pa te v toti hiši što živi al kon do ga izselili?

MHA sobota, 7. avgust 2010 ob 02:55

F toti hiši živijo, ne dugo naze si je novo streho pa fasado nareda.

MHA sreda, 11. avgust 2010 ob 23:32

Oviden so f Soboti odprli podvoz pa krožišče na lendafski, ze pa se sobočonci ne vejo voziti f krog, fse se kontra vozijo. Ze so še postavili dodatne znake pa bliskavice, pa se še izda ne vejo voziti.

Dejan sreda, 11. avgust 2010 ob 23:34

Či jin je to prvi krožni v MS al ke? Hehe

mucek19 sreda, 11. avgust 2010 ob 23:35

Problem je nastal zato ker ne gledajo na cestno signalizacijo ampak vozijo na pamet in zato se to dogaja posebno pa potrebno bit pozoren na starejše ljudi saj se v krožnih ne znajo vozit.

prlek1825 sreda, 11. avgust 2010 ob 23:36

totega krožnega so delali že tak dugo ke so ga skoron ne znali nareti ne ke bi se lidje znali voziti

MHA sreda, 11. avgust 2010 ob 23:36

Problem je f ten, ka so se leto dni vozili po drügi stroni ceste na industrisko, ze pa se nemrejo navaditi, ka se prvo more f krog pelati, pa te na industrisko.

prlek1825 sreda, 11. avgust 2010 ob 23:46

ve pa to provim ke so ga tak dugo že delali...spremlo sem malo bole te gda so črte risali,,,jaz sem mislo ke do doktorirali....za ten keko je na oko viditi je ž bilo skoron vse fertik por detejlov je falilo pa tisto delali zej venda dva mesca če še ne več,,ze pa logično ke so se lidje tak navadli...to pa je zej problem naze navaditi na prav vožjo celo kakše starejše ludi...samo to bi mogli pret štiderati po toči zvoniti je kesno

MHA sreda, 11. avgust 2010 ob 23:50

Jas ne ven, ve pa je ze znakof teko tan, pa se še izda kontra vozijo, cilo policija je prisotna ka jih opozorja. Ze si te zamisli, kak bi se sobočonci vozili v noven Lublansken krožišči.

prlek1825 sreda, 11. avgust 2010 ob 23:55

to tak...v loblano bojše ke nedejo...ke če bi se začeli pri titstem krožnem okoli žal voziti bi jih pol na žalah ostalo..hehe,,no to pa ke si omenjo ke jih policeji opozorjajo pa se spodbudno in pohvalno to bi moglo biti marsiki,,,opozorjaje ne kaznuvaje pa bi lidje drgačik vozli krožne

MHA sreda, 11. avgust 2010 ob 23:57

To je žalostno ka more policija opozorjati ka se more f krog pelati pa znake glejati. Nasmeh

prlek1825 četrtek, 12. avgust 2010 ob 00:01

to se strinjam ke je žalostno..samo je žalostno ke nega teoretičnih obnovitvenih tečejov..ke stori šoferi rečejo jaz 30 al pa 40 let vozim ke boš ti šmrklavec mene vičijo te pa pride pred krožnega pa je zgubleni,,,ke je o tem nikdor ne čujo....zej navodne krožne še neka zvozijo magari kontre ali o notranjih pasih pa je nikdor nišče ne čuje....groza ke včosik vidim pred supermestom na ptuji al pa v radvanji v maribori..krožni fizično ločeni pa tisto prevožajo al pa se nazmes postavijo avti pocrkajo panika vse stoji.....zoto provim nej policeji naredijo akcijo na krožne po celi sloveniji tak kak znojo za hitrost pa alkohol pa tak dale pa nej mesec dni opozarjajo po enem mesci pa nej začnejo kasirati pa do se tudi starejši vozniki prisiljeni navčiti tega

MHA četrtek, 12. avgust 2010 ob 00:04

Na fsake teko cejta bi moga biti obnovitveni tečaj iz CPP pa prve pomoči za fse šofere.

prlek1825 četrtek, 12. avgust 2010 ob 00:06

no tak sem ti gori napiso ke je žalostno ke nega obnovitvenih tečejov ke pravila se spreminjajo pa je logično ke ne več te pa si še malo pameten polek pa tak dale v praksii pa spodneš osel ki ti drugi trobijo ti pa ne več za ke se gre

mucek19 četrtek, 12. avgust 2010 ob 00:07

MHA je napisal/a:
Na fsake teko cejta bi moga biti obnovitveni tečaj iz CPP pa prve pomoči za fse šofere.

Ja to pa se strinjam s tabo. Kul

MHA petek, 27. avgust 2010 ob 15:21

Za dokunčanje krožišča v Lotmerki je še po pogodbi dober mesec dni cejta. Od kunc septembra napre, pa bi se nej začnolo delati krožišče pri OMV, tan je pa rok, mislin ka do kunc aprila nasledno leto. Taka do kolone ostale, san preselile do se za cca 600m. Tako

Dejan petek, 27. avgust 2010 ob 16:52

Tloris



Dejan petek, 27. avgust 2010 ob 16:56

MHA je napisal/a:
Ke, totemi de cesta skoz dnevno šla. Hihihi



Pa tote hiše mislin, ka nedo rušili, ker gre mimo oz. se vsesküp pret kunča.

MHA petek, 27. avgust 2010 ob 19:09

Jas pa si mislin, ka ko de nadvoz nad štreko, ka de te tota cesta slüžila kak dostop do muralesa pa do tiste ceste, ke gre odzaja za štreko.

MHA nedelja, 29. avgust 2010 ob 22:53

Kdej pa bi se nej začna nadvoz delati?



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.