Legionar torek, 31. avgust 2010 ob 20:29

Makaveli je napisal/a:
Progress je napisal/a:
Nadvoz bo v drugi fazi - kda se še ne ve. Soinvestitor so Slovenske železnice.



zake se pa neve? pa zake ne naredijo toga vse naenkrat...tepa do po toten noven krožišči se vozili z bagri pa težkimi kamijoni ka do nadvoz naredli tepa do celega krožnega razj##li


Tepa ti jaz poven zake nede vse naenkrat. Zej do naredli krožišče, pred naslednji volitvami pa te nadvoz. Tak se to dela. Pomežik

Dejan torek, 31. avgust 2010 ob 21:13

Srečno 2014 Haha

MHA torek, 31. avgust 2010 ob 22:05

Kak pa de te obvoz, ko do nadvoz delali? Nadvoz bi nej ša tü, kak trenutna cesta gre ali?

Makaveli sreda, 1. september 2010 ob 14:59

tota občina je pocasta...zake te ne dojo vun nekih letakov za đabe pa bi bli malo toti plani pa kak bi nej zglednilo pa kda gor narisani....

zobl sreda, 1. september 2010 ob 19:59

Makaveli je napisal/a:
tota občina je pocasta...zake te ne dojo vun nekih letakov za đabe pa bi bli malo toti plani pa kak bi nej zglednilo pa kda gor narisani....


treba tote letake pločati, tiskarska barva , papir, pa nešče keri de tote letake narisa na računalniki, to košta hajt penez.
pa tak na konci efekta ne bi blo, ka bi jih večina letake fuknila v smeti tak kak gda ti reklame jehovci nosijo.

Zvončica petek, 10. september 2010 ob 22:25

Lehko bi tisto skropucalo od preše ali pa kero od proznih kobač ponücali pa en plakat gor vrgli ka bi te vidli kakša čudesa nas čokajo v prihodnosti v Lotmerki....

Dejan ponedeljek, 13. september 2010 ob 10:18

Hehe, to nemreš verjeti Haha

V napačno smer tudi na uradnem vabilu na otvoritev podvoza

zobl ponedeljek, 13. september 2010 ob 11:02

Dejan je napisal/a:
Hehe, to nemreš verjeti Haha

V napačno smer tudi na uradnem vabilu na otvoritev podvoza


ŠALABAJZERI!

MHA ponedeljek, 13. september 2010 ob 13:03

Ke fse ovi začijajo s totin krožiščon... Hjooj Hehe

MHA torek, 14. september 2010 ob 04:46

Sen se večer pol osmih mimo pela, pa so še skos delali na gradbišči. Promet pa je tüdi že preusmerjeni v krožišče.

MILAN torek, 14. september 2010 ob 06:16

Mislec to je veko delo pa poleg prometa je ne fejn delati pomalen pa bo ven aps mo se že skoron navadili

Progress torek, 14. september 2010 ob 10:30

Predlogan za Lotmerk takšno krožišče kak ga mojo v Jüršincah. To paše v Lotmerk, pa ne ka momo klopotec na tlakovcah na ploce, krožišča pa ne izkoriščena...

MHA torek, 14. september 2010 ob 13:06

F Soboti so lep vodomet naredli, tan pri OMV, kak se gre proti BTC-ji. Špindlerof vodomet pa teko glih ka teče malo voda.

Legionar torek, 14. september 2010 ob 13:29

Progress je napisal/a:
Predlogan za Lotmerk takšno krožišče kak ga mojo v Jüršincah. To paše v Lotmerk, pa ne ka momo klopotec na tlakovcah na ploce, krožišča pa ne izkoriščena...



Ja, toti rondo v Jüršincih je resen bombastičen! To ja

Zvončica petek, 17. september 2010 ob 23:41

Mi bi lehko meli kipec lotmerškega kasača na sredini....mi je zej kapnilo Nasmeh

zobl sobota, 18. september 2010 ob 00:19

Zvončica je napisal/a:
Mi bi lehko meli kipec lotmerškega kasača na sredini....mi je zej kapnilo Nasmeh

ka gda do se pijane domu pelali do zajahali kip kasača v rondoji Kul

TUNČEK sobota, 18. september 2010 ob 01:12

Ali klopotec ali kuj oboje bi pasalo, samo kuj mo prednost, zato ke klopotca pijonci nebi mogli jahati.

Pa dosta heca. Skos Jüršince se večkrot pelan pa je krožišče resen fajn, samo ne ven, če so ga glih nucali, se je tan ne dosta prometa, pa kej češ gnešji den se delajo pač krožišča- toka je prometna moda. Haha Haha Kul

MILAN sobota, 18. september 2010 ob 07:18

Ploskač kuj to bi bilo

Makaveli sobota, 18. september 2010 ob 12:14

Progress je napisal/a:
Predlogan za Lotmerk takšno krožišče kak ga mojo v Jüršincah. To paše v Lotmerk, pa ne ka momo klopotec na tlakovcah na ploce, krožišča pa ne izkoriščena...



to v lotmerki nebi valalo ker de se hitro zgodilo ka de se keri mimo odpela...

MHA sobota, 18. september 2010 ob 22:43

Ja ja, kuj bi dober bija. To ja Na toten krožišči klopotec postaviti, ki je krožišče malo zdigjena, ka de veter to bole vrta, na oven križišči pri OMV pa kuja.



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.